7 kommentaari

T
THOR  /   13:23, 7. veebr 2016
Väga kahjulik riik on meile, kui inimestele nii igas mõttes.Milleks sellist riiki vaja ültse inimestele kahjulikud seadused milleks, aru ma ei saa .Miks vihkavad meie omad inimesed, kes juhivad riiki oma ennda rahvast.Riik kehtestagu kodanikupalk, kui ei ole suudetud inimestele tööd tagada peab riigi kohustus maksma kodanikupalka.Vahem kaitseväkke ja rohkem oma rahvasse ja heaolu arendusse.
A
ap  /   18:50, 6. veebr 2016
unastate kus me elame, olen rüganus ja maksnud siis ei sa oma raha kätte vi...u see riik!!!
S
Seda  /   14:09, 4. veebr 2016
Saab pärandada
G
G  /   13:00, 4. veebr 2016
SEE ON PUHAS SKEEM, ET RIIK ON ISEGI VASTUTUSE PENSIONÄRIDE EES RAHVALE ANDNUD, SEST NENDE SKEEMIDE JÄRGI KOGUB TÖÖLINE KÜLL RAHA OMA PENSIONI JAOKS, AGA VÄHESED SAAVAD SELLEST OSA KUNA ELU LIHTSALT LÕPPEB VAREM JA KOGU SAAK JÄÄB RIIGI KÄSUTADA.
G
G  /   12:54, 4. veebr 2016
KONKREETNE NÄIDE KUIDAS MEILE AUKU KAEVATAKSE. NEED KELLEL ON ROHKEM KOGUTUD ON KA ROHKEM OMA TERVIST RIKKUNUD, JÄRELIKULT EI SAA NENDE SUMMAT ELUAEGSELT JAOTADA - SEE ON PETTUS! INIMESEL PEAB OLEMA OMAL OTSUSTUSÕIGUS KUIDAS TEMA OMA RAHA ÄRA JAOTAB, SEST VAID TEMA TEAB KAUA TA ELADA VÕIB. ME EI PEA TÄITMA NEID TOBEDAID AUKE MIDA VEREIMEJATEST RIIK OMA RAHVALE TEKITAB. MAKSAME JA MAKSAME, AGA VASTUTASUKS VÕTAB RIIK LIHTSALT TUBLIMATELT SELLE RAHA ÄRA. EHTNE VÄRDVALITSUS JA SELLE SKEEMID.
U
Urrr  /   12:51, 4. veebr 2016
Ilus jutt mis ei maksa enam midagi kui reelasus kohale jõuab....
G
G  /   12:56, 4. veebr 2016
KUSJUURES ILUSAST JUTUST ON KIRJAOSKAJA JAOKS ASI IKKA VÄGA KAUGEL. ÖELDAKSE JU SELGELT, ET KES PENSIONI TUBLIMALT PANUSTANUD ON SEE JÄÄB PRAKTILISELT ELU LÕPUNI SENTE SAAMA.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis