Eesti uudised

Tallinna Kesklinna ja Pirita sotsiaaldemokraadid valisid uued juhid 

Õhtuleht.ee, 4. veebruar 2016 07:14
Barbi PilvreFoto: TEET MALSROOS
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Tallinna Kesklinna osakonna esimeheks valiti lasteaia direktor Annela Ojaste ning Pirita osakonna esimeheks Tallinna linnavolikogu liige Barbi Pilvre.

"Pirita sotsiaaldemokraadid on vastu praegusele olukorrale, kus Tallinna juhitakse nagu majavalitsust. Peame oluliseks, et Tallinnal oleks pealinnale väärikas visioon ja tulevikunägemused eri valdkondades ning et linna juhitaks ausalt ja läbipaistvalt," ütles Pirita sotsiaaldemokraatide esimees Barbi Pilvre.

Tallinna Kesklinna sotsiaaldemokraatide esimehe Annela Ojaste sõnul on linna juhtimisel oluline kaasata kogukondi, et nii linnaosade kui ka kogu linna arengu planeerimisse saaksid oma panuse anda erinevad huvigrupid. "Linnakeskkonna kujundamisel pean vajalikuks, et see oleks laste- ja peresõbralik. Kui meie lastel on siin hea elada, siis on meil kõigil siin hea elada," lisas Annela Ojaste.

Eile toimunud üldkoosolekul valiti Tallinna Kesklinna sotsiaaldemokraatide aseesimeesteks Naiskogu Kadri president Reet Laja ja Tallinna linnavolikogu liige Hanno Matto ning juhatuse liikmeteks ettevõtja Joonas Paas, rahvakohtunik Ly Kovanen, ettevõtja Reelika Selirand ja ettevõtluskonsultant Ljubov Ein. Pirita sotsiaaldemokraatide aseesimeheks valiti ettevõtja Elo Tambur.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee