Eesti uudised

Eksperdid "Foorumis": kooseluseadus valitsuskriisi pole toonud

Õhtuleht.ee, 3. veebruar 2016 23:00

61 KOMMENTAARI

m
Mikserile/ 5. veebruar 2016 10:55
No on alles tatipritija,mida mõtled saavutada selle pede teemaga.Neid totusid on nii vähe ja mis seadused mis õigused neile.Kui oma riik karjub elamisväärse elu järgi on teil klapid peas.
Ennekõike peaks ikka muud asjad riigis korda tegema,kui pededega jännata.On nad siiani saanud elada,saavad ka edaspidi.Aga meie,suurem osa rahvast tahame ja nõuame ka omi õigusi,et ei rüveta meie põhiõigusi.Krt.küll,muudkui pritsite tatti ja jagelete seal,kui ei saa hakkama-toolid vabaks,tulevad teised,kes teevad sellele seadusele lõpu.Rahvas ei ole teid valinud targutama.Palk tuleb välja teenida nagu kõigil.Võtke see kuradi seadus arutlusest maha ja korras.
k
kui neid/ 5. veebruar 2016 13:51
nii vähe, miks siis sinusugused karjuvad kogu aeg, et maailma lõpp tuleb, kui seadus vastu võetakse täies ulatuses?
k
kui neid vastuseks/ 5. veebruar 2016 14:15
ole parem vait pervar,ei tule siin perekonna seadusi mõnitama.Sellepärast kirjutan,mitte ei karju,et see on debiilsus.Sünnita ka ise ja karju siis.Sinusuguste koht on jämejalas-ravige ennast terveks.On asi millega eputada.Süda läheb pahaks.
k
kuid neid-le/ 5. veebruar 2016 14:19
kui oleksin sinusugune väärakas,laseks endale kuuli kerre-tarkpea.tussu-tillu mees.
h
Härrased unustavad,/ 4. veebruar 2016 19:15
k
kus kohas?/ 5. veebruar 2016 13:53
Oled näinud? Miks sinu jumal siis ei kaitse oma koda ehk kirikut, kui sinna välk sisse lööb või paneb mõni ukse põlema, varastatakse korjanduskastid rahaga jne.?
s
see/ 4. veebruar 2016 17:51
aeg tuleb üsna varsti,küll näeme,nagu lasteaed seal valitsuses.
k
kui el-st ka edaspidi nii jaburaid/ 4. veebruar 2016 14:25
suuniseid tuleb, siis peab britannia eeskujul el-st välja astuda, no meie riik oleks sel juhul muidugi pankrotis (esialgu).
j
jah/ 5. veebruar 2016 13:55
küll siis Venemaa tuleb appi ja oleme jälle ühtses sõbralikus peres ja Venemaa hakkab meid üleval pidama, euroraha polegi siis vaja:).
v
vox populi/ 4. veebruar 2016 12:42
Saarts kaotas minu silmis eksperttaseme ja erapooletu politoloogi kuvandi. Ta lausa mitu korda teatas IRL-i esindajale, et nende ilmavaade on eilne päev, idaeuroopalik ja vanamoodne. Uskumatu milline küünilisus, inimeselt, kes tegeleb teadusega. Kohutav on vaadata ja kuulata, kuidas enamusele lausa vägisi surutakse peale ebanormaalsust ja seda riigi televisioonis! Raivo Aeg üllatas oma suurepärase debateerimisoskusega, irl võiks teda rohkem kasutada. Selline suur kogukas ja väärikas kuju võiks seda erakonda juhtida. Anvelt ju lausa hüsteeritses, Randpere joviaalsusest kumab läbi tõik, et see tehakse niikuinii ära. Olen olnud sotside valija, ilmselt viimast korda, ei osanud arvatagi, et nad sellised globalistid on ei mingit sotsiaalsust, samasugused liberaalid nagu refid. Õnneks on konservatiivsel poolel valikut mitme erakonna vahel. Kui liberaalid arvavad, et nad teevad selle kõik enne valimisi ära ja valimisteks on kõik unustatud, siis nad eksivad rängalt. Suurt osa rahvast, peamiselt keskealisi heteropaare on rängalt solvatud, alandatud ja kõrvale lükatud, seda ei unustata.
m
mis asi/ 4. veebruar 2016 13:43
siis sinu meelest on konservatiivsus? See ongi vanameelsus ehk seisak, mis edasi ei vii.
v
vox populi/ 4. veebruar 2016 14:27
konservatiivsus on traditsioonid ja üldinimlikud väärtused, kuhu kuuluvad ka pereväärtused. Kogu klassikaline kultuur kuulub siia alla, kas see on vanamoodne, miks seda siis aina ja aina etendatakse, loetakse ja interpreteeritakse. Homokultuur on kiiresti mööduv moe värk, mis võib olla mõni aeg peavool, kuid see ei pea domineerima kõige senise üldtunnustatud normi ja väärtuste arvelt.
Isa ja ema, kellelt ka samasoolised on saanud elu ei saa ju olla vanameelne.
Kogu selle kooseluseaduse ümber käiv räige retoorika häirib, soovitakse endale võrdseid õigusi, kuid samas halvustatakse teisi. Selle seaduse elluviijate kommunikatsioon on ikka väga vale, vastanduv, räige ja küüniline, mis on eemale tõuganud ka nende potentsiaalsed pooldajad, kuhu ma ka varem kuulusin. Selles on küsimus
k
kes on halvustanud/ 5. veebruar 2016 13:56
ja nõudnud abielude keelustamist? Või oled pime, kes ei näe, mis sigadusi sinu väärt peredes tehakse jne?
v
vox/ 5. veebruar 2016 15:50
no nii, uue moraali jüngrid on käinud siin vaikselt rehitsemas. See ei tee olematuks eelnevate murelike kommentaaride sisu. Parafraseerides klassikuid, kui hakata mõlema poole sigadusi üles lugema läheb enne jumala päike looja ... Probleem ei ole selles, kumb on parem, probleem on tolerantsuse ideoloogia pealesurujate ülbuses ja ebatolerantsuses, mis aitab kaasa juba niigi vägivallaga täidetud meedia ja avaliku ruumi risustamisele.
Paljude ühiskonna tegelike probleemidega (töötus, väljaränne, narko- ja alkoholismi probleemid jne) tegelemine on jäämas tahaplaanile. Eesti poliitiliseks agendaks on tõusnud kusagilt peale surutud asendusteemad, mida saaks rahulikult lahendada tsiviillepingutega. Uusi väärtusi ei saa kehtestada jõuga, need peavad arenema loomulikul teel, neid peab saama omaks võtta üksteist arvestades, austades ja lugupidavamalt kui seda seni tehtud on.
v
vox dei/ 4. veebruar 2016 23:59
valitsus on juba loomisest saadik kriisis, praegu paistab see teravalt silma. Endalgi probleem keda toetada. IRL-i matused paistavad järgmise suursündmusena. Vabakad vaatavad ka igalepoole peale oma maailmavaate, nende käitumine on arvamatum kui EKRE-l. See, et REF on suutnud oma jüngrid igale postile upitada saab varsti ilmselt valusa lõpu, sest ükski pidu ei kesta lõputult.
a
A/ 4. veebruar 2016 10:38
Miks ei olnud saates EKRE ja KE ? - kas pulte ei jätkunud vääää ?
v
väiksed kalad....../ 4. veebruar 2016 14:08
Siis oleks toimunud avalikustamine EKRE ja KE poolt! Kes on kellele eurosid maksta lubanud,et see udupeen homoseadus vastu võetaks? Tahaks väga näha ,et saade oleks olnud riigimehelikult aus ja avatud kõigile erakondade esindajatele. Hr.Aeg ja hr. Adams olid väärikalt targad ja rahulikud. Kaks härrat olid hüsteeriliselt lärmakad,isegi kohati ebaviisad. Eksperdid olid oma ajud vist maha müünud,ajasid ajuvaba segast juttu.
r
Riigel/ 4. veebruar 2016 10:11
Eilsest saatest selgus taaskord tõsiasi,et me ei saa peremudelit mehe ja naise vahel väärtustada ja seda homokultuurist kõrgemale tõsta kuna see ei ole moodne.Kogu lääne-euroopa ei pea klassikalist abielu mehe ja naise vahel nii oluliseks,et see võiks olla põhiseaduesse sisse kirjutatud.Abielu eriline väärtustamine tõukaks meid tagasi minevikku ,ida-bloki riikide hulka-issand milline häbi onju ! Käime kaasa ja kiidame heaks kõik lääne poolt tulevad perverssused siis oleme kaasaegsed ja moodsad junnikesed siin läänemere kaldal.See on ju nii haige ja lapsik argument aga umbes nii väljendas ennast eile Tõnis Saarts (ekspert !?) ja tema pole esimene ,kes sellist iba ajanud on-sarnane mõttelaad on meil valdav nn.ekspertide hulgas.
j
Jälgija/ 4. veebruar 2016 12:20
Olen täiesti nõus, eilne foorumi ekspert (Tõnis Saarts) ja tema väljaütlemised olid nii rumalad, et ei jätku sõnu, ning kahjuks selliseid "eksperte" on meie riigis palju kellel puuduvad väärtused. Kuid ilma väärtusteta ajamegi oma Eesti riigi hukatusse ja kõik tänu sellistele nõrkadele inimestele.
Ainuke kes rääkis õiget juttu oli Jüri Adams.
ä
Äkki ise/ 4. veebruar 2016 13:45
oled rumal ja ei saa asjadest aru? Sinu kirjast õhkub kurjust, kas mitte headus ei peaks olema väärtus?
p
pepu-ga./ 4. veebruar 2016 15:13
Ajud on kuhugi kadunud,vist on peesss? Tuleb elulisi väärtushinnanguid anda pepu arusaamade kaudu! See on moodne mõtlemine ja seadusega tuleb see kinnitada.
a
Aga/ 4. veebruar 2016 23:57
mida Saartsi sugusest pepuvennast miid tahtagi.
f
Foorum/ 4. veebruar 2016 10:02
err-i stsenaariumi järgi on juba ammu kehva tasemega tragikomöödia laadne saade, mis arukamates inimestes tekitab jälestust.

m
mis on küll saanud meie oma armsast isamaast?!/ 4. veebruar 2016 09:58
kas ainult mälestus..........
k
kogu selle foorumi debati tulemuseks oli,/ 4. veebruar 2016 09:46
et hetero-abielud on taunitavad, ja üldse mingid armastusabielud, lihtsalt sõlmida varaleping(kui on) ja kogu lugu.
k
kuidas võib/ 4. veebruar 2016 13:46
nii lolle järeldusi teha?
k
kuula ja imesta/ 4. veebruar 2016 09:43
Sooneutraalne, mida võiks tõlgendada sõna all sooneutraalne ?Neutraalne,ei üks ega teine.Kui inimesel on tuvastatavad soo tunnused siis ta on kas mees võin naine, härme tekitame häma ega segadust.Kas tulevikus siis polegi mehi, naisi, tüdrukuid ja poisse ei emaseid ega isased vaid kõik elusolendid on sootud ehk sooneutraalsid.Lollimat sõnastust ikka annab välja mõelda.Mäletan mõnda aega tagasi kui Mäggi raadios rääkis perekonnast ja abielust,see oli mõni aasta tagasi kus perkond ja abielu on püha ja kui ma nüüd kuulasid seda juttu, et sõna abielu on igand kuskilt nõukaajast ja see tuleks üldse kaotada,et olla kaasaaegne siis ei saa aru mis meie nn. ekspertidega järjest juhtub.Kes on järgminenn. arvamusliider kes pereväärtused s..taga üle valab?
p
Palju neid/ 4. veebruar 2016 13:49
lollikesi on, kes tänapäeval abielluvad? Ja mis väärtus see on, kui viiendik naistest saab peksa, kolmandikku lastest ahistatakse perekonnas, üle poolte abieludest lahutatakse, 99% meestest on abielus tuhvli all jne.? Soovunelmad ja reaalsus on täiesti erinevad. Aga Vanga ütles ka, pole mõtet lollidega vaielda.
t
To Palju neid / 4. veebruar 2016 15:53
Et lahe DEMAGOOGIA või armetu püüdlus!
MÄHH.
a
aga sa/ 5. veebruar 2016 14:00
esita vastuväited, või oled pime ja usud pimesi oma väljamõeldist.
r
rehitsejale/ 5. veebruar 2016 16:13
kus on uuringud samasooliste kooselu positiivsete tulemustega, neid seal läänes on kindlast hulga juba vorbitud. Tooge välja, siis nõudke oma vastuväiteid
s
Selleks, et tekiks valitsuskriis/ 4. veebruar 2016 06:34
on ju vaja valitsust . Praegu on meil liivakastimängud ja kiusu pärast ärapanemine. Ei saa üldse arugi mis seal toimub. Tühi istungite saal,
a
Andrus (andrus2000@gmail.com)/ 4. veebruar 2016 05:11
sõbrad, err pole juba ammu rahvusringhääling ja veel vähem ajakirjanduslik. tegemist on valitsuse propaganda kanaliga ja seda on nii valitsus ise tunnistanud kui ka err. Sealne info selle kohta, et eestil läheb hästi ja valitsuses kriisi pole on sama tõene kui lugeda õndsal veneajal pravdat ja uskuda seal olevat informatsiooni.
n
4. veebruar 2016 04:36
naera puruks, mingi erakond tuli välja plaaniga, et viie aasta pärast on eestlasi 2 miljonit. huvitav oleks teada, kas läbi pepukepi tõesti viskab rahvast juurde
e
eks/ 4. veebruar 2016 06:45
võibki olla, kui nad kõik maailma pealt kokku lugeda
h
Häbi !!!/ 4. veebruar 2016 01:59
Nõukogude ajal pandi samasooiharad, ehk peded vangi. Nüüd soovib osa valitsusest Eesti rahvast "lollideks" pidada ning meile ja meie lastele seda pervertset Kooseluseadust "pähe määrida"?
a
aga Jaanek Mägi.../ 4. veebruar 2016 02:16
Jaanek--- . Määgi edasi :/ 4. veebruar 2016 06:05
Aga sinu Foto kõrval ---om ka pilt----- ehtne pede reklaam ?
a
Aga keskajal/ 4. veebruar 2016 13:51
pandi targad inimesed tuleriidale, see lolli rahva unistus.
m
4. veebruar 2016 01:54
Meie Valitsus on riigi alustugede kallal, milleks on PEREKOND, kuhu kuuluvad isa ja ema. Seda teab ju igaüks siin maal, et igal inimesel on 1 ema ja 1 isa - lõpetaga selle pervertse seadusega tegelemine!
j
Jaan ka ARVAB...../ 4. veebruar 2016 04:52
Kui pole vajadus kodanike muredega eestis tegeleda ?
Siis niisugust möga -- aasta aega Riigikogus arutada ! --peaksime
' juba kodanikena "Jüripäeval välja ajama sellised elu pidurdajad:
Sest kodanik näeb 2016 --et see töö ,,pole enam töötamine rahva heaks,
vaid lihtsalt aja veetmine ,,raiskamine ja Hea palk jookseb:
j
Jaan ka ARVAB...../ 4. veebruar 2016 04:52
Kui pole vajadus kodanike muredega eestis tegeleda ?
Siis niisugust möga -- aasta aega Riigikogus arutada ! --peaksime
' juba kodanikena "Jüripäeval välja ajama sellised elu pidurdajad:
Sest kodanik näeb 2016 --et see töö ,,pole enam töötamine rahva heaks,
vaid lihtsalt aja veetmine ,,raiskamine ja Hea palk jookseb:
a
aga miks/ 5. veebruar 2016 14:09
aasta otsa arutada, oleks võinud ju hetkega vastu võtta, kui poleks neid sinusuguseid kurje inimesi vastu töötamas.

h
häbi tõesti/ 4. veebruar 2016 01:46
Mina oma lastele lasteaias ja koolis ei luba pervertset pereõpetust õpetada, kus aetakse jama, et pere on ka 2 ema või 2 isa??? Kui nn.kooseluseadus peaks jõustuma, siis on sellisele "ajupesule" meie lapsed allutatud. Ja see on KURI !!!
ä
ära lase jah/ 5. veebruar 2016 14:12
oma lapsi harida, las jäävad sama rumalateks, kui vanemad, või arvad tõesti, et lihtsalt harimisega muutuvad su lapsed homodeks? Või kardad, et su lapsed ei hakka sinu moodi teisi taga kiusama? Või näevad su lollust?
o
OODAKE veel 3 aastat!/ 4. veebruar 2016 01:38
Ha-ha-haaaaaa....! Küll need opositsiooni anonüümselt kraaksuvad sitavaresed ei jõua kuidagi ära oodata seda "VALITSUSKRIISI"....! Aga kraaksuda tuleb neil veel vähemalt 3 aastat...!
i
Igast maakonnast -- usaldus mehed/ 4. veebruar 2016 06:30
EESTI vananev rahvas.----- .---Kaitseb oma Isade--maad --ka 60 + Meestega! See tund ON käes ja viimane õlekõrs:
Valitsuse--kriisile järgnevad --- Ikka uued valimised,2016.
Aga Jüripäeval Kõik " Koos---Usalduse mehed Ka ära valime : Kindel võit ! Kodanik võidab-- Kui vananev rahvas KODUST --välja tuleks--siis 400 ooo + valivad kindlalt --uue riigi valitsuse: Oma riigikogu 51 isikut: Aitab.
m
My ass/ 4. veebruar 2016 00:54
a
A/ 4. veebruar 2016 10:36
Eksperdijobu ütleski ,et rahvas pidi küsimuses pooleks olema !!!???
e
Eks ta samasugune kriis ole/ 4. veebruar 2016 00:49
m
My ass/ 4. veebruar 2016 00:46
Foorumi "eksperdid". ETV-s kleebitakse suvalisele tolgusele perverdi eksperdi silt külge ja saadetakse foorumisse.
m
Mait Metsaäär to: 00:46/ 4. veebruar 2016 01:42
Mis sinu ÕIGE nimi on, "julge" ekrest või kesikust anonüümselt kommenteeriv pervert...?
Kas ÕIGE nime all kirjutaksid ka sama kommentaari...?
k
4. veebruar 2016 00:07
kaltsak ütleb ja ütleb ... Suu kinni panna ja kohe . krdi riigihävitaja !
m
3. veebruar 2016 23:52
Mis sellest valitsusest, tühja kah, saab välja vahetatud nagu musta soki, kui vaja.
Probleem on ideoloogilises ajupesus, mida tehakse meie lastele ja lapselastele. Ei tasu siin veeretada raskuspunkti mujale. Kuniks on ideoloogiline ajupesu, on ka probleem. Mulle ei meeldi, et mingid suvalised välismaa Fondid ja Keskused ja Kojad ja Pässid tulevad meie poegi ära pöörama, et siis tütardel ei oleks oma rahvuskaaslaste seast enam kedagi abikaasaks valida. LGBT-pakett ja pagulased . . .
h
Häbi, ERR!!!/ 3. veebruar 2016 23:30
Miks ei olnud saatesse kutsutud EKRE ja Keskerakonna esindajaid?
e
eino/ 4. veebruar 2016 00:53
Lihtne. Seekord oli vaja lihtsalt ühte "õiget" arvamust. Pärast pidid perverdi "eksperdid" selle heaks kiitma. Sulle tegelikult pidi mulje jääma, et ainult nii ongi õige.
j
Just/ 4. veebruar 2016 01:44
Täpselt nagu Venemaal, mida me kardame ja millega meid hirmutatakse. Ehk tõesti pole me kännust kaugele kukkunud. Vähemalt massilollitamise võtted on meil 1:1-le
j
jah/ 4. veebruar 2016 01:49
Miks ei olnud EKRE-t? Kallutatud saade, Eesti rahvas ei taha kuulda mingist Kooseluseadusest.

l
lugeja/ 3. veebruar 2016 23:24
Tagumine aeg TAGASIASTUMISEKS!!!!
Kanal.-2 näitas -- Võitlevat Jaak Mosinat : / 4. veebruar 2016 06:01
Mees on Eesti Riigist läinud .Või pidanud omal ajal IKKA põgenema selliste Komude eest Tenerifele -- Just --Selliste hullude eest ! --Kes
tänase tunnini 2016. ikka oma eestimaa üle võimutsevad ,See Ansipil ka õnnestus! ---eesti rahva hävitamisega ( noored minema) ja rumaluse --- hullusega lihtsalt tegelevad! : Vähemalt Jaak Mosin teab - loodab vananeva põlvkonna "Ärkamisele! ,Et see 400 000 + tuhat om Täna Suurem relv, ja eesti sõna jõud . Võimalik,et koos saame eesti elu Kohe muuta :Riigis kohe uute "usaldusmeeste valimine , ajada minema just sellised istujad ;;Tohmanid,keerutajad,pedede pooldajad.
Aitab: 60+ Nüüd 2016. see kuum Jüripäev Meie vananeval rahval ---ära vaja teha:
õ
õige/ 5. veebruar 2016 14:15
teeme uue oktoobrirevolutsiooni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee