Eesti uudised

Taksojuhi tapjad endiselt Leedus 

Liis Vaksmann, 4. veebruar 2016 06:00
HÄIRENUPUD: Pärnu Takso sõlmis koostöö­lepingu Taxigoga – autodesse pannakse häirenupp. Foto: Laura Oks
Esmaspäeval leiti Pulli külast taksojuht Lembitu (65) surnukeha. Tapmises kahtlustatavad, 18- ja 20aastane noormees, varastasid tema auto ja põgenesid sellega Leetu, kus nad on tänaseni.

Lääne ringkonnaprokuratuuri pressinõuniku Annely Ermi sõnul võtab asjaajamine selliste rahvusvaheliste juhtumite puhul rohkem aega.

Samal teemal

"Meie oleme teinud kõik selleks, et see võimalikult kiiresti juhtuks, ehk siis esitanud Leetu kõik õigusabitaotlused. Nüüd sõltub edasine asjaajamine nendest." Millal auto ja noormehed kodumaale tagasi jõuavad, ei oska prokuratuur öelda.

"See võib olla homme või mõnel järgmisel päeval. Juhtunu asjaolud on alles selgitamisel ja täpsem info tuleb siis, kui mehed Eestisse jõuavad ja neile süüdistus esitatakse."

34 taksoga Pärnu Takso sõlmis Taxigoga koostöölepingu: taksodesse pannakse häirenupp.

Pärnu Takso juhatuse liige Edgar Põldme ütleb, et see annab juhtidele kindlustunnet: "Tänu taksoäpile näeb dišpetser ekraanilt kogu aeg, kus auto on ja saab vajadusel abi saata. Me saame aru, et kui see oleks taksodesse pandud juba varem, siis oleks ehk selle suure tragöödiaga võinud teisiti minna."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee