Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Prokurör Kenderist: mul pole tema vastu midagi, ma ei tunnegi teda isiklikult (14)

LISA KOMMENTAAR

Paavo 4. veebruar 2016 08:40
Kender on ülbitsev nahaal, mitte mingi tsiviliseeritud kirjanik. Jah , ta tahab olla kirjanik, kuid ta pole seda, paar raamatukest ei tee veel kellestki kirjanikku.
villi 3. veebruar 2016 20:25
Kender on kirjanik kulla inimesed,see on teine maailm, aga kui sa aru sellest ei saa on su enda viga.Keegi ei sunni tema raamatuid lugema.Eesti justiits süsteem on ennast ammu juba täis teinud ,õigust meil ei ole ega tulegi.ars longa vita brevis est
Paavo 3. veebruar 2016 16:58
väga sümpaatne prokurör ! Loodame, et ta ei lase sel nahaalil endast üle sõita. Ja istungi võiks publikust vabastada küll, ehk ainult ajakirjanikud päästaks saali.
Ojaaa 4. veebruar 2016 00:16
Väga halb maitse ja vähene informeeritus on sul.
järelikult 3. veebruar 2016 14:58
Jah 3. veebruar 2016 14:35
ja mina üldse ei tunne teda ja mind ei ole üldse seal ja mina ei tea mitte midagi ja kõik teevad mulle ülekohut.
arvan, 3. veebruar 2016 13:04
et Kenderi puhul puhul on kohtugeish ülepingutatud
Küsiks arglikult 3. veebruar 2016 13:03
Kuidas tädi Leal muidu nende meestega on? Kas ta äkki mitte ei vihka mehi kui selliseid üldse? Tema varasemad süüdistused täiesti süütute meeste osas räägivad ehk piisavalt teemast ja tema kallutatusest? Loodetavasti kukub tema "süüdistus" ka selles keisis läbi.
reku 3. veebruar 2016 12:39
Ei usu hästi prokuröri juttu. Ka mina ei tunne Kenderit, kuid oma arvamus on küll. Teos, mille ta kirjutas, on minu meelest mula, ja lugesin ainult algust. Küll ei arva, et nüüd peab algatama sellest kohtugeišš. Kindlasti ei saa lugejatest ka pedofiile. Pedofiilia ei alga kindlasti selle lugemisest, vaid selle eelduseks on muud hälbed, nagu ka omasooiharlus. Kardan väga, et Eestis algab kirjandusteoste peale klapperjaht ja tuleriitadel põletamine. Valitsuses on ministrite tasandil väärastunud arusaam, et reklaamidega saab inimesi kallutada. EI. Nõukaajal ei olnud mingeid reklaame, aga lakuti nagu sead. Põllumees enne tööle ei läinud, kui sarv soe. Narkootikumidele ei tehta reklaami, aga tarbimine on hirmuäratav. Eesti riigis on ikka midagi väga mäda elu arusaamadel. See mädanemine on alguse saanud Toompealt, kus tegeletakse igasugu jaburdustega, ja oma enese heaolu tõstmise ja kindlustamisega. Kardan väga, et kui muutusi ei toimu, ootab ees kollaps.
Paavo 3. veebruar 2016 17:02
üsna naiivne ja väär kommentaar. Esiteks "geishsh" ? Mis see on ? Ikka keiss kui just tahad sellist laeunu kasutada. Mingit klaperjahti ei hakka keegi pidama, rumal jutt. Ja reklaam see geishsh ka pole, lihsalt jälk jutt, mis on Kenderi haige aju sünnitis ja mida pole kellelegi vaja.
reku 3. veebruar 2016 18:39
Isssand.... Kui tark on Paavo. Oled vist riigikogus...
Aga niipalju sul küll tarkust ei jagu, et ühele protsessile ei jää teine tulemata. Selliseid jälkusi (olen sinuga nõus) on raamatupoed täis. Ainult kes mida jälkuseks peab. Kui juba Rootsis tahetakse Astrid Lingreni raamatuid üle vaadata, et kellele mis meeldib jakeda riivata võib. Oled vist üsna noor ja elukogenematu inimene. Aga eks iga üks areme omal ajal. Arvatavasti.
Ah 4. veebruar 2016 08:14
Kas sa oled see ENSV Paavo?

Uku 3. veebruar 2016 12:15
Selleks ei pea kedagi isiklikult tundma et kedagi vihata.
Paavo 3. veebruar 2016 17:03
nõustu, Kender on üsna jälk kuju.