Eesti uudised

Eesti toiduainetööstus sõdib magusamaksu vastu

Eesti Päevaleht, 3. veebruar 2016 08:29

8 KOMMENTAARI

e
Ei jää tõesti/ 3. veebruar 2016 13:31
muud üle kui järgida to Noo, 09:13 kommentaari. Oleks vaid rahval mõistust! Aru saamaks, et suure hulga rahvaga teeksime puhta töö vähem kui nädalaga. Internetis räuskamisega aga jätkaksime lõpmatuseni. Millal ometi jõuab rahva koludeni, et üks kord valu kannatada on palju lihtsam kui eluaeg vireleda? Kui keegi arvab, et pole, keda asemele panna, siis teadke, et järgmine juba arvestab paljuski rahva tahtega. Noh, kas tuleb juba kolusse midagi?
w
W./ 3. veebruar 2016 11:04
Kuhu maani võivad igatsorti rahaahned värdjad välja minna? Neid huvitab meie tervislik toitumine! Ning tänu sellele, tuleb tõsta makse! Paneb punastama, nii rõvedalt näkku valetamine.
l
lible/ 3. veebruar 2016 09:10
kuskilt peab ju raha saama,kuidas muidu kullakaevajad künkaotsas saaksid oma palku tõsta.
x
xxx/ 3. veebruar 2016 09:02
Õige kah, et sõdivad, maksustada üks liik süsivesikuid mingite hüsteeriliste luulude ajendil on lihtsalt haige. Mis vahe seal on, kas inimene saab ülemäärase koguse süsivesikuid tärklisest, suhkrust või alkoholist? Puuvilajasuhkur ja piimasuhkur on sama palju suhkrud, kui valge suhkur! Mõjuvad kõik täpselt sama moodi halvasti, kui organism on juba ülitundlik suhkrule, ehk on HAIGE. Haigust tuleb ravida neil,, kes on haiged, aga mitte keelata ära kõigile normaalseid toiduaineid! Ma ei arvagi, et poliitikud oma otsuste sisust aru saavad, seda enam tuleb väljastpoolt avaldada survet haritud inimeste poolt, toiduainete tehnoloogid on korraliku koolitusega ja kordi pädevamad meie poliitikutest.
Veel hullem on rasvade maksustamine, saage aru, et inimese aju vajab rasva ja hommikul vajab rasva organism puhastumiseks. Külmpressõlid on ka rasvad ja niigi kallid, sinna veel rasvamaksu lisamine hakkab inimeste tervist palju halvemini mõjutama.
Tervele inimesele ja ka haigetele on suhkur ohutum kui vurritamisega läbinisti oksüdeeritud mesi.
a
ab/ 3. veebruar 2016 08:57
kas hilp tõesti ootab, millal maalased vikatite ja vikladega t.peale lähevad?
n
Noo/ 3. veebruar 2016 09:13
vikladega ei pea minema, selliseid lihtsalt ignoreeritakse, kujutad ette, kui seda teeb kollektiivselt 90% elanikkonnast, kellel mõistus peas? Las nad mängivad seal oma hooldusasutuses omaette!
t
Temal on enda kaitseks/ 3. veebruar 2016 09:38
GUN + SOLDIERS . Kahur vikati vastu `!
Pärismaalased olgu vait ja täitku ämma kappe.Ja kuulaku hoolega,kuidas RE kooris süüdistab igas tegemises Edgar Savisaart.
Toidumaks, õhumaks ,puuksumaks,magamismaks, naistel rippriista puudumise maks, keskealistel hammaste puudumise maks,kiilakatel juuste puudumise maks ......... meil on ees helge tulevik.
a
ab/ 3. veebruar 2016 10:34

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee