Sport TV

ÕHTULEHE VIDEO | Gert Kullamäe 26punktilise kaotuse järel: Jenissei oli vahegrupis kõige ebamugavam vastane, ent läksime ikka väljakule võitma (1)

Ville Arike, Tartu, 2. veebruar 2016, 21:10
Videointervjuu Gert Kullamäega.Foto: Anni Õnneleid
FIBA Europe Cup'is konkurentsist langenud Tartu Ülikool/Rocki peatreener Gert Kullamäe sõnul oli Krasnojarski Jenissei Eesti korvpallitšempionile selgelt kõige ebamugavam vastane.

Rock kaotas Siberist külla tulnud Venemaa klubile täna 70:96, samuti jäi Rock Jenisseile alla kahe meeskonna avamängus Venemaal. "Jenissei oli meile vahegrupis selgelt kõige ebamugavam vastane. Nii mängustiililt kui ka üksikute meeste omavahelise vastasseisu mõttes. Ei tulnud meil mäng välja Krasnojarskis ega siin Tartus. Üks meeskond dikteeris esimestest minutitest saati. Tegime vahegrupis kaks väga halba mängu, mõlemad Jenissei vastu," sõnas Kullamäe.

Et edasipääsulootuseid hellitada, oli Rockil täna vaja 19punktilist võitu, samuti oli vaja, et Chaloni Elan võidaks homme Cantu FoxTwoni. Kas Kullamäe häälestas Rocki meeskonna maksimumi, 19punktilise võidu peale? "Ei. Mitte 19 punkti peale, vaid läksime väljakule sihiga võita. Ja kui on võimalik sobivat vahet saada, siis seda üritada. Loomulikult uskusin võimalusse võita selle vahega. Kui treener ka ei usu, kes siis veel!  Lähed kodus mängima, saal on rahvast täis, õhkõrn võimalus teha midagi on veel alles," sõnas juhendaja.

Samal teemal

3. veebruar 2016, 07:00
VIDEO JA FOTOD | UNINE HOMMIK? Ära muretse, Tartu Ülikool/Rocki särtsakad tantsutüdrukud äratavad üles iga unimütsi
3. veebruar 2016, 06:00
Gert Kullamäe eurohooaja kokkuvõtteks: sügisel seadsime eesmärgiks Final Fouri
2. veebruar 2016, 22:53
GALERII | Kas leiad end, oma sõpra, tuttavat, venda-õde või ema-isa Tartu Rocki kaotusmängu pealtvaatajate seast?
2. veebruar 2016, 20:56
ÕHTULEHE VIDEO | 26 punktiga Rocki alistanud Jenissei peatreener: eesmärgiks polnud ainult võit, vaid selle saavutamine võimalikult suure vahega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee