Eesti uudised

ÕHTULEHE VIDEO | Pealaest jalatallani märjaks – auto numbrit ka ei näinud, sest prillid olid pori täis...

Mattias Tammet, 2. veebruar 2016, 18:22

24 KOMMENTAARI

i
Irrww/ 6. veebruar 2016, 10:29
Tema sõnul sõidavad teemeistrid küll ringi ja otsivad murekohti :D norm komöödia
a
Asd/ 3. veebruar 2016, 20:58
Löökauke võiks rohkemgi olla. Kes korra rattaga löökaugus ära käib, pärast nii hoolimatult ringi ei kima
k
Kõigi/ 3. veebruar 2016, 14:07
lompideni, mis tükati tekivad - ei jõua ka teevaldaja. Autojuht ei pea lauluga läbi minema lombist, mis on pealegi ülekäiguraja juures. Ja oleks jalakäija jõudnud juba poolde lompi, siis oleks duši saateks veel otsasõidus ka saanud. Hea küll, ka väiksema kiirusega võib pritsida, aga mitte nii palju. Olen ka ise olnud seina külge kleebituna - no polnud kuhugi minna, maja oli ees ja kolm autojuhti nägi mind ja lompi ning möödus ettevaatlikult, tõmmates veidi kesktee poole (vastutulevadi autosid polnud), järgmised kaksnägid ka mind ja lompi, aga põrutasid rõõmsalt mööda lompi edasi (vastutulevaid autosid polnud ikka). See tuleb juba peaaegu sama, et jalakäijad heljugu tuules, mitte ärgu kasutagu ülekäiguradu - no mis nad sunnikud jäävad seal auto alla. Vihmaga istugu hoopis kuskil kuiva kohaga nurgas - no mis neil töllerdada linna peal. Kas nii või?
a
autojuht/ 3. veebruar 2016, 15:22
Ega autojuht alati süüdi ka pole, vaid teed tuleks hoopis korda teha. Näiteks jäin ükskord valgusfoori ees pidama ja selle foori ees oli ikka paras uputus. Kiirus oli mul veel vast 5 km, kui ratas vajus sügavasse teeauku ja parasjagu selle augu kõrval oli kõnniteel inimene. Nu kastsin ta ikka korralikult märjaks. Õnneks sai see inimene aru, et kuna auto peaaegu seisis, polnud mina süüdi. Pealegi oli vesi nii sügav, et seda auku näha polnud ja nagunii kõrvalrajal seisis ka auto ning sinnapoole polekski saanud hoida.
t
3. veebruar 2016, 13:55
täielik mina teen samamoodi.........
m
meie makstud maksud ei jõua sinna kuhu vaja/ 3. veebruar 2016, 13:43
ega autojuht süüdi ei ole, et pori lendab. tuleb teed korda teha. aktsiisi ju võetakse, aga paistab, et see raha rändab mujale, kui teede ehitusse
s
sk/ 3. veebruar 2016, 13:38
Ega tegelikult ei lähe ükski autojuht sihilikult kedagi märjaks pritsima, KUID näiteks väga kitsad tänavad ei võimalda mul autojuhina kuskile serva tõmmata, järgmiseks kui ma sõidan ikka 50-ga, tee on ok ja järsku tuleb mingi lomp ja ma näen ka inimest, siis ei ole mul võimalik pidureid blokki panna, kuna ka minu taga võib sõita auto, ning tõesti, ma enne pritsin inimest, kui põhjustan liiklusõnnetuse mitme auto üksteise persse sõitmisega. Lisaks, ei saa alati tõmmata vastassuuna vööndisse et lombist mööduda. Ma ei taha õigustada autojuhte, üldse mitte, olen ka ise jalakäija, kuid mõnest asjast tuleb veidi aru saada.
e
Erandeid/ 3. veebruar 2016, 14:09
juhtub alati ja sellest saab ka jalakäija aru. Aga enamasti on siiski hooletus, temal ju seal autos kuiv ja no näed, kiire ka kogu aeg ;)
j
Jaan/ 3. veebruar 2016, 12:45
usun,et siia saaks pika nimekirja,mis linnal tegemata.Pelgulinn on lausa sopaauk ja jubedad loigud.Linnaosa vanemal pidi olema odavate korterite jagamisega palju tööd.Kuid ka teised vöiksid hoolsad olla ja oma territooriumid korras hoida.See asenduslinnapea on samasugune kui Edgar,kelle köik muu tähtsam,kui linn.Kuid pane propagandat tegema ja ennast kiitma,selleks on vaja yleval hoida kallist tv-d ja täiesti alla arvestust ajalehte.selle raha eest saaks kohe pool linna korda.
j
juku/ 3. veebruar 2016, 13:12
Asenduslinnapea on lihtsalt tavaline tankist. Talle on partei poolt ettekirjutatud linnas mitte midagi korda teha. Hea ju enne valimisi näpuga näidata, et "Näete, kui Edgar linnapea pole, siis on kõik pilla-palla!" :D
k
Kohalik elanik/ 3. veebruar 2016, 11:09
Elan kõrvalmajas ja ise käin seal iga päev. See on eriti nõme koht! TÄPSELT ülekäigu kohal on kanalisatsioonikaev ja üsna suur lohk, kuhu kogub vesi ja tekib päris suur lomp. Seisad, ootad et saaks üle tee minna, loik on jalge all, ja mõni auto üritab enne sind jõuda, ja oled nadu dushi all käinud. Olen ise saanud üleni pritsitud, nii et vesi jooksis ka krae vahele, pidin koju minema ja riided vahetama.
Kohaliku elanikuna ma seda nõmedat kohta tean, ja isegi, kui ma ei pea minema üle tee, ma seisan ristmikul, ja ootan niikaua, kui ühtegi autot ei sõida. Siis kõnnin sellest kohast mõõda.
Ja ma ütlen, see on tõsi, selle koha peal autod sõidavad küll maksimum linnakiirusega.

e
Ehh/ 3. veebruar 2016, 10:56
Milleks autonumbrit vaja vahtida, pöördugu linnavalitsusse, see peab tagama vee ära voolu ja löökaukude remondi.
j
jaaah/ 3. veebruar 2016, 12:41
Linnavalitsus ei tee mitte midagi.Kogu aeg on Telliskivis valesti ehittatud ristmikus Rohu tn-ga selline suur loik.Kellegi asi pole.Linnapea ja linnaosa vanemad teevad sigadusi ja kaitsevad oma kriminaale.Vöiks ammu tööle hakata ja linna ometi korda ja puhtaks teha.Kui ise ei oska ega hakkama ei saa,saatku tööinimesed kasvöi Soome,kui tihti seal pestakse ja hoolitsetakse tänavate pesemise eest,et inimesed ei peaks tolmu sisse hingama.Olin kaks aastat ise sellise masina peal ja kahe,vahel olime kolme masinaga yksteise järgi ja pesime surveveega.Siin läheb kogu raha Tallinna tv ja oma tobeda lehe peale.tegelikult on olukord linnas ikka väga kurb
5
55/ 3. veebruar 2016, 10:48
tavaline eestimaa talv, kõigis asulates on see ootamatu ja hooldamata
e
et autojuhid / 3. veebruar 2016, 10:47
on süüdi, kui teed koguvad lohkudesse ja aukudesse vett? või tuleb siis linnakiirus viia kahekümne km/h peale?
e
et siis/ 3. veebruar 2016, 11:03
20 km/h ka ei aita. Lomp oli väga väike, möödusin jalakäiast majade vahel ja võtsin spetsiaalselt hoo täiesti maha. Aga selle väikse lombi all oli selline 10-15 cm sügav löökauk. Ratas käis auku ja veejuga lendas jalakäia suunas. No laiutasime seal kahekesi käsi ja läksime igauks oma teed.
v
3. veebruar 2016, 11:17
vaata, seal on ülekäigurada, autojuht! aga tihti jalakäijale teed ei anta ja pritsitakse ta täiskiirusel põhjatust lombist läbi kihutades pealaest jalatallani märjaks.
n
Norman/ 3. veebruar 2016, 12:25
Kui endal mõistust peas ei ole, siis tulebki kiirust alandada, viia jalakäija kiiruseni! Eeskätt on tegemist juhtide ülbuse ja hoolimatusega.
t
Targem oleks/ 3. veebruar 2016, 13:08
kulla sohver. Ykskord pärast vihma aitasin autojuhtidel lombipõhjast mahauhutud numbrimärke otsida, kui yks tegelane omast arust nalja tegi ja lombist täiega läbi uhas kõiki märjaks pritides. Kuid mu pahameel haihtus kohe, kui nägin, et sel tegelasel pärast lombirallit sumbuti auto järel lohises. Miskipoäarst polnud mul temast ja tema autost põrmugi kahju. Ise tegi.
g
gef/ 3. veebruar 2016, 10:35
see mersuklouni mersu mis pildil on nr 600 AWP vöite autoretg järele vaadata ju ja seal selline S-klass olemas täica koos omaniku nimega!
k
ketser/ 3. veebruar 2016, 10:08
no ei õnnestu alati neid lompe vältida. Vingerda tee peal kui palju tahad. Kui ikka tee on pikkirööpaid täis siis vingerdamisega päris enda eluga ka riskida ei taha.
m
Mees/ 3. veebruar 2016, 09:59
No siis vedas ,et prillid ees olid , muidu oleks ju silmad pori täis olnud.............
p
pori/ 3. veebruar 2016, 09:23
Autojuhte pole mõtet süüdistada, teevaldaja peab hüvitama teie rikutud riided
m
Metall/ 3. veebruar 2016, 08:33
Kes Soomaale ei viitsi sõita, sõitku Tallinnas Metalli tänavale. Võtke kanuu ka kaasa !!!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee