Krimi

Vao pagulaskeskusesse tunginud meeste suhtes alustati kriminaalmenetlust (150)

LISA KOMMENTAAR

miks algatada kriminaalmenetlus 4. veebruar 2016 11:45
kui midagi ei juhtunud? Politsei kutsuti igaks juhuks.
sellised tahavad tulla tänavale 3. veebruar 2016 08:17
idioodikari, selliised lollakad teevad oma käitumisega ainult halba. kus tulid nüüd Odini sõdalased välja - joome täis ja läheme Vaosse pagulasi peksma. Piinlik selliste töllide pärast.
lame 2. veebruar 2016 23:56
Valusad ossid, joovad ennast täis, et siis kõva meest mängida. Ajudebiilikud.
skvaier 2. veebruar 2016 21:00
Ei ole mõtet eriti leili minna, see ju sotsiaistide järjekordne trikk. Odini sõdalaste pärast siis nüüd. Nagu süütaminegi, ainult natuke, et keegi viga ei saaks . Kisa aga saab teha kõvasti
nii 2. veebruar 2016 20:08
Huvitav missuguse partei soovil need Oodini vennad Vaod külastasid. Kellegil on vaja destabiliseerida pagulasküsimust ja siis suur vend probleemi lahendama kutsuda.
niinii 2. veebruar 2016 23:12
kes see suur vend siis oleks? Sm Putin? Iseenesest on sm kurjuse plaan läbinähtav: ujutada Euroopa pagulastega üle, suruda sinna sekka spetsväljaõppega terroriste jm saasta, samas tekitada provokatsioonidega pagulaste vasta viha, konfliktid! Ja siis tuleb suur vend puutja ja päästab valge rassi häda ja viletsuse käest aga vb ei päästa ka. Lihtsalt võtab tekkinud segaduses mida heaks arvab ja tsementeerib oma ainuvõimu, diktatuuri, päikesekunni seisundit jms
hm 2. veebruar 2016 19:57
idioodikari, selliised lollakad teevad oma käitumisega ainult halba. kus tulid nüüd Odini sõdalased välja - joome täis ja läheme Vaosse pagulasi peksma. Piinlik selliste töllide pärast.
Taavi2 2. veebruar 2016 17:21
Kui lugu oleks vastupidine, kus moslemid ründaks asutust, siis ei oleks sellist uudist olemaski.
leo 2. veebruar 2016 17:02
Küll need meie võimulolijad on ikka alla käinud. Nii primitiivne provokatsioon. Aga Kohver näiteks vahetati mingi dresseni või dresseli vastu välja. Iseasi muidugi, kuidas sellesse viimasesse ettevõtmisesse Venemaa sõjalised ringkonnad suhtusid

jüri 2. veebruar 2016 15:58
Ajuvaba , mis toimub. Kõik on nagu üks mees viskunud nende "põliseestlaste " kaitsele.On teil ikka asjast ka mingi arusaam , või lähete massipsühhoosiga kaasa ? Olete te üldse mõne pagulasega kokku puutunud , et oskate neid sildistada küll vägistajateks , küll varasteks , küll mõrvariteks jne. Vaadakem ringi omade seas. Lugege vahel krim i teateid , siis tehke järeldused.
Julgen väita , et meie kaasmaalaste seas on selliste tegelaste % palju suurem kui asüülitaotlejate hulgas.
. 3. veebruar 2016 07:29
sina oled massipsühhoos.
Odini poolt 9. veebruar 2016 21:39
pagulased on ühed tsurkad kõik. ainult käsi pikalt anna-anna. vägistavad ja tapavad. idioodid on need ,kes neid kaitsevad. Jüri,las mõni vägistab su naise,tütre või ema. paras siis. vaatame mis juttu siis räägid. ma ei taha neid siia riiki. ei taha ka neid Nigeeria nn. üliõpilasi. ha haa üliõpilased. vaata ,mis Soomes, Rootsis toimub. Tee silmad lahti ja ära ole nagu klappidega hobune,
Radist 2. veebruar 2016 14:26
Trepikotta trüginud tegelasi olen välja visanud nii mõnigi kord. Nüüd on majas rahu, fonolukk ees, lillepotid igal korrusel. Valitsuse sekkumine? Pole iial selle peale tulnud.
2. veebruar 2016 15:14
Miks Eesti Valitsus kaitseb oma riigi kodanike asemel (Friedebert Tuglas) mingeid futuristlikke ja ühiskonda lõhkuvaid uusasukaid?
Tundub, 2. veebruar 2016 13:25
et politsei ootas nurga taga, et nii ruttu kohale jõudis.
No jah 2. veebruar 2016 19:17
Elasin kord politsei maja kõrval aga politseid ootasin ikka väga kaua.
Urrr 2. veebruar 2016 12:43
See on valitsuse teater mis siin käib. Leitakse mingid tegelased kes meedia ees räägivad kuidas ja mismoodi nad sinna tungisid. tehakse näitlik poomine aga reaalselt pole midagi juhtunud. Sai taaskord jälle rääkida kui halb on eestimaa kodanik. Jne, jne...
aga sa kutsu 2. veebruar 2016 13:09
need purjus retsid enda poole.
KOHTU alla!, to: 13:09 2. veebruar 2016 13:22
EKRE, RÜE ja KE vihaõhutajad andsid joodikutele VIINA ja käskisid neil minna Vao keskusse märatsema! Organiseerijad anda KOHTU alla!
Radist 2. veebruar 2016 14:52
Lugupeetud pidevkirjutaja 13:09,
või oletad? Üürga kohe otse, et EKRE, RÜE JA KE on vihaõhutajad ja need opositsioonilised kodanikeühendused tuleks maa pealt pühkida. Et kas on meil demokraatia või mitte? Vanameelsetel pole uues Euroopas kobiseda enam midagi!
Kena keik, nagu ütles talumees, kui talle lind pähe sittus. Kindlasti saab Euroopa uueks. Aga oma demokraatia asemel näed sa ära diktatuuri.
to 13:22 2. veebruar 2016 18:12
Kohtu alla ka provokaatorid. kaasaaitajad ning kaasteadjad (kes küll kõike täpselt teadsid ja olid ettevalmistustega kursis, kuid ei üritanudki kuritegu takistada) Siit sulle üks täpsustav küsimus. Kust sa nii hästi tead, mida mürtsumeestele eelnevalt anti? Et just viina! Äkki oli hoopiski konjak, džinn, rumm, liköör või mingi peedikas? Ilmselt sa viibisid ikka juures või, et nii neid ettevalmistuse asju nii täpselt ja hästi tead? Ise ehk organiseerisidki?
to: Radist, 14:52 2. veebruar 2016 19:43
Need vihaõhutajad tulevadki loomulikult MAA PEALT PÜHKIDA! Eesti peab saama sitahaisust VABAKS!
to: 18:12 2. veebruar 2016 19:45
Joodikutele kõlbas isegi ODEKOLONN! Aga sinusugused ongi need vihaõhutajad ja lollide ülesässitajad!
to: 18:12 2. veebruar 2016 19:45
Joodikutele kõlbas isegi ODEKOLONN! Aga sinusugused ongi need vihaõhutajad ja lollide ülesässitajad!
? to 19:45 2. veebruar 2016 20:55
Nii et veel üks täpselt teadja, et siis ikkagi ODEKOLONN oli? Ja milles seisneb see minupoolne niinimetatud ülesässitamine? Kas selles, et esitan enesekindlatele kõikteadjatele küsimusi, millele neil on raske vastata? Mitte´kihutajad on sel juhul seega sellistele tarkpeadele kaasa määgijad.
Hm 11. veebruar 2016 07:39
! 2. veebruar 2016 13:14
Sai rääkida, Eestile varju heita. Ja mõnel inimesel on taas väga-väga häbi. Sellise väikese ja tigeda natsirahva pärast.
Aaaa 3. veebruar 2016 06:20
Natsimääramine toiumus väliste parameetrite ehk tunnuste põhjal, nüüd on teadus arenenud ja natsioon ühiste tunnuste leidmiseks DNA analüüs võimaldab täpsemalt määrata kuuluvust natsirahva hulka.Siit küsimus kas selline uurimus kogu eesti rahva kohta on olemas või uuris Geenivaramu ainult valitud rahva osa kuuluvust väljavalitute hulka ja ülejäänud rahvas on uurimatagi lihtsalt natsid.
juhm 2. veebruar 2016 11:43
Eesti peab ennast "tõestama" taaskord pagulaste vastuvõtuga ja ülla-ülla mingid nokastanud vennad ründavad kohe Vao pagulaskeskust.
Arumaeisaa, kas see on mingi juhuste kokkusattumus või käib teater täie hooga.
tt 2. veebruar 2016 11:34
Kui mina vargad kätte sain ja politsei kutsusin, teatati, et need tuttavad tegelased, kellele "ei saa midagi teha ressursi puudumise tõttu". Ebaoluline kahju, kuna varaste tegevus "kõigest" kukutas tühja hoone kokku... Nüüd on äkki ressurssi pooles Eestis rallimiseks, sest 5 nokastanud tüüpi läksid Vao keskusesse neegreid ja araablasi sõimama! Kui igas vallas on oma "vao keskus", kas siis pannakse kogu politsei metsakate kaalumise asemel neid kaitsma või kuidas????
Andres 2. veebruar 2016 11:14
PEGIDA korraldab laupäeval üleeuroopalise meeleavalduse, ka Tallinnas.
Nii palju on küll 2. veebruar 2016 11:10
valitsus minu silmis ennast minetanud, et ei usu teda enam karvavõrdki. Poliitika on niigi räpane. Asi see "suure raha" eest töötutele poistele "tööots" pakkuda. Näha on, et valitsus kärssab täiega. Ammust ajast Savisaar, nüüd EKRE, "Postimehe" kommentaaride tsensuur. Sellise kärssamise tagajärjel haaratakse ükskõik, millisest võimalusest. Kui keegi väidab, et valitsuse poliitika on aus, söön oma mütsi praadimata ära. Selline räpane võte pole meie valitsusele mingi suur töö. Teevad ju hullemaidki trikke. Aga poisid pisteti tanki. Oraval on pohhuj, keda ta närib.

2. veebruar 2016 11:08
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Monica 2. veebruar 2016 11:25
No ega sa nendest parem ei ole. Teed ise seda sama mille eest neid sajatad. Myrgine meel.
Pööriöölane 2. veebruar 2016 11:08
Oot-oot! Seda pätiurgast saab vist täitsa ametlikult reedeti külastada. Ja seda ka need mehed tegid! Ainult, et ju siis ei meeldinud millegipärast nende nägu sealsetele asukatele või Selesnjovale isiklikult. Ja miks ta nüüd meedia eest kõrvale vingerdab? Järelikult ise algatas selle konflikti. JA ÜLEÜLDSE KES TA SELLINE ON? Siiani pole ta kordagi avalikkuse ees esinenud, ometi on ta avaliku elu tegelane!
http://www.hoolekandeteenused.ee/vaokeskus/pages/est/pressile.php
Tim 2. veebruar 2016 10:59
Ega loomaaias ka ei tohi ju loomapuuri ronida see ju INIMESE enda kaitseks keelatud ja samadel põhjustel on Vao immigrantide ruumidesse sisenemine keelatud.
Monica 2. veebruar 2016 10:58
Sigu on igal pool ja see konflikt on lihtsalt tobe. Peaks tegema TV mitme tunnise saate, kus sajad miigrandid on stuudios ja eestlastel on avatud telefonid et nysida neilt mis, mida ja miks. Siis vastupidi - eestlased stuudios ja immigrandid kysivad, ja eestased vastavad ja selgitavad millistel tingimustel oleme valmis enda keskele votma voorast. Ja arge unustage neile oleda et kui e nende maale laheme siis meie ei saa elada nii nagu me tahame vaid peame jargima kohalikke tavasid. Seda peavad nemad ka arvestama meie maal. Ehitage dialoog. Millisele immigrandile see ei meeldi, see saatke minema. Aga ei saa eirata neid kel abi vaja toepoolest. Ei ole vaja yhte patta panna. Sorteerime sita valja ja asi vask.
Poloogna prohhvessor 2. veebruar 2016 12:21
Sõelu ja sorteeri palju tahad, vaske sõelale ei jää. Kõik läheb läbi e. puhas s...
Seega selline sõelumine on teadvalt ressursi raiskamine. Kui tahad aidata, mine saatkondade ette, pee paljaks(muidu ei ületa uudistekünnist) ja nõua kltspeade pommidega "demokratiseerimise" lõpetamist.
Hästi kaitstud maja 2. veebruar 2016 10:57
Delfis on artikkel http://www.delfi.ee/news/paevauudised/krimi/vao-majutuskeskus-midagi-vaga-hullu-ei-juhtunud-politsei...
Majutuskeskus kasutab turvafirma teenust.
Muidu ka tore seal, igapäevaelu majutuskeskuses on rahulik, elanikud käivad ümbruskonnas omi asju ajamas, mõned näiteks spordiklubis trennis. "Need, kes on toredad ja tublid, leiavad endale tegevust. Kui palju nad just Vao küla elanikega suhtlevad, seda ei tea," nentis Lillemäe.
Ajakirjandusega suhtleb AS Hoolekandeteenused kommunikatsioonijuht.
kahju 2. veebruar 2016 10:56
aga miks taavit kui selle probleemi tekitajat ei võeta väär teos ette VÄOS 35 PAGULAST KAS LAOSVALE PEAKS KA MENETLUSSE VÖTTA kau ta võib&lastakse rahvale udu ajada???
Miks 2. veebruar 2016 10:54
Miks sõita nii kaugele, kui tegeladi sellest keskusest on Tartus ka
Läksite naisele järgi??
kahtlustan provokatsiooni 2. veebruar 2016 10:44
Seina kärssamine. Sissetungimine, kaine sohver ja mehed, kellelt leitakse uurimiselpeaaegu seoseid Odiniga.
Aga ei leita ja hääbub, nagu provokatsioonidel ikka kombeks...

Filles d'Europe 2. veebruar 2016 10:41
Väga tore, et politsei seda juhtumit tõsiselt võtab. See näitab nende igat valmisolekut ka immigrantide kuritegude uurimiseks, nagu grupivägistamised, vargused, peksmised, üldised heakorrareeglite rikkumised jne. See kõik ju meil alles ees ja ei tahaks immigrantidega seoses olukorda: Error 404 Democracy not found, et põliselanik saab karistatud, aga immigrant mitte.
Urrr 2. veebruar 2016 12:45
Kui tavakodanik teeb on politseinike varnast võtta ja tegeletakse süviti. Aga kui pagulane kuritöö korda saadab kehitatakse õlgu ja räägitakse mingist raskest lapsepõlvest jne jne...
Jüri Kukk 2. veebruar 2016 10:39
Hoidke siis üldsust kursis sellega, kuidas menetlus läheb. Vao põlenguga politsei hakkama ei saanud ega ilmselt tahtnudki, kasulik oli, et kahtlus jääks ekrelaste kaela. Nüüd tahaks täpsemalt: kes olid need mehed, millised olid motiivid ja kes oli see pagulane, kelle juurde mindi. Praegu tundub, et tegu on järjekordse provokatsiooniga, osana sellest, mida Delfi ja EPL solgitorud on EKRE vastu algatanud. Võib-olla on tegu tellimustööga, meestele maksti, et nad uue jama algataksid?
realist 2. veebruar 2016 11:14
Politsei ei saanud hakkama. Küllap sai ja ka teab. Aga süüdlaseks osutunu ei olnud sallijatele meelepärane ja sellest siis ka vaikus meedias.
! 2. veebruar 2016 13:20
Vahest ongi mõnele kasulik, et asi just nagu õhku rippuma jääb ja kohtulahendini ei jõuagi. Siis on alati võimalik mõnele vaenlasele näpuga näidata ja öelda, et küllap tema see oligi. Vastavalt vajadusele.
JUSS 2. veebruar 2016 10:39
Kuidagi väga täpselt ajastatud visiit. Just sellel ajal, kui ka Eestis organiseeritakse omaalgatuslikku turvalisust tagavat liikumist, tuntud Odini sõdalaste nime all. Ajal kui nii mõnigi tolerant unistab sellest, kuidas saaks uut liikumist kompromiteerida. Ja nüüd äkki mingid jommis kriminaalid just nagu tellimise peale. Õigel ajal õiges kohas! Kas see on ikka vaid puhas juhus või siiski kellegi tellimustöö?
arvan samuti 2. veebruar 2016 11:09
et tellimustööna väga täpselt ajastatud, juhuslik visiit.
Andres 2. veebruar 2016 11:26
"Juhus" juhuslikult on EKRE pinnuks sotside ja refi tagumikus."Juhus" ka see et eile TV3 süüdistas EKRE-t koostöös putiniga.
Andres 2. veebruar 2016 11:26
"Juhus" juhuslikult on EKRE pinnuks sotside ja refi tagumikus."Juhus" ka see et eile TV3 süüdistas EKRE-t koostöös putiniga.
Andres 2. veebruar 2016 11:26
"Juhus" juhuslikult on EKRE pinnuks sotside ja refi tagumikus."Juhus" ka see et eile TV3 süüdistas EKRE-t koostöös putiniga.
ants 2. veebruar 2016 10:36
ilmselt peaks pagulastele enesekaitseks jagama ka kalašnikove ja soomusveste ning tooma nad Toompeale lähemale-seal vähemalt kaitstud....aru ma ei saa miks armsad pagulased kusagile Alutaguse laande või Väu külla töövõimekaotuse saanud pärismaalaste vahele peidetakse
METSAVEND 2. veebruar 2016 10:32
No see ,et väidetavalt purjus olid pole hea aga ju läksid löimuma ja vötsid julgustuseks pudelist .Nüüd on asi selge ,et köigepealt igati vaja kaitsta köiki pagulasi ja samas provotseerida igati eestlasi ,et näidata kui sallivad ollakse ,et tulge aga siia ,tehakse köik ,et need turistid saaks siin levitada oma kultuuri .Tegelikult peab olema vastupidi ,et pagulased peavad aksepteerima selle riigi kultuuri ja tavasid kuhu tulevad .Samas pole välistatud ,et tegemist oli organiseeritud provokatsiooniga seoses oidini tegevuse ohuga ,mida politsei kohe taunis .Pigem vöinuks politsei sellise omaalgatusliku asja oma kontrolli alla vötta kui keelduda .Osaline keeldumise ja eiramise pöhjus peitub selles ,et las aga pagulased levitavad oma kultuuri siin .Samas on siiani avastamata möne ruutmeetri kiviseina pöleng ,mis samuti viitab tegelikult provokatsioonile .Töenäoliselt oli ka praegune külastus löimumise eesmärgil provokatsioon .Kogu pagulaste teema on igati kallutatud ,sest tegelikest vägitegudest kas ei räägita ültse vöi varjatakse ,sest lugedes uudiseid mujalt selgub tösiasi ,et paljud pagulased on siiski vägivaldsed .Aeg on selgitada pöhjused miks pagulasi siia ei taheta kuigi jah tegemist pidi olema inseneride ,arstide ja itimeestega .Pöhjus miks praegune valitsus neid pagulasi väga vajab on selles ,et pudeneb kuskilt rahakesi nende rätipeade eest .Samas neid kes pole saabunud pagulaskvoodi alusel aga siiski teeksid siin tööd ja oleksid normaalsed kodanikud ei taheta sest nende arvelt pole midagi saada .Alustuseks tuleb hoolitseda ja holida oma rahvast aga mitte tundmatute tegelastega tegelda kes pigem tahavad tulla siia ,et mönusalt ära elada ja vastavalt käsule rünnata .Paneb imestama ,et enamus on noored mehed kes pögenevad jänes püksis selle asemel ,et oma kodumaad kaitsta .Tegelik probleem on selles ,et kas tegemist on majanduspagulastega vöi terroristidega vöi lihtsalt hälvikute ja kriminaalidega aga mitte söjapögenikega .Kui vaadata pögenike seltskonda laiemalt siis selgub ,et nad ei aksepteeri nende riikide kultuuri ja tavasid kuhu tahavad tulla ja pigem nöuavad endale hüvesid ja kui ei saa oma tahtmisi siis hakkavad toime panema kuritegusid ,et nönda saavutada oma tahtmisi .Lisaks on kuritegude toimepanemise eesmärk ,et külvata hirmu ja paanikat tsiviilelanike hulgas .Samas on naerväärne frau Merkeli jutt ,et lähevad tagasi kui söda löpeb .Enamuses on tegemist väljaöppe saanud terroristidega kes on saanud väljaöppe ja peavad sulanduma ja ootama käsku kuna rünnata ,sest eesmärk on tegelikult vallutada euroopa .Huvitav ,et valitsuse eliit pole tormand kohale lohutama Vaosse .Siiski kui poleks meedias sellist kallutamist vastavalt vajadusele ja häma poleks seda intsidenti juhtunud .
2. veebruar 2016 11:18
Lõhnab provokatsiooni järgi.
1. autojuht oli kaine
2. midagi ei juhtunud
3. politsei ülikiire reageering, nagu oleks nad juba nurgataga ootel olnud.
2. veebruar 2016 10:05
Et väheke tõesemat pilti saada juhtunust, oleks vaja kuulata ka neid mehi. Keskse meedia kallutatus on meil legendaarne.
ziidiuss 2. veebruar 2016 10:25
Seda'nd küll, aga sõita kuskilt täis peaga laamendama, ka see on meile väga omane. Sellele kukelikule käitumisele mingit "tõesemat" pilti lisada on natuke palju tahetud.
reku 2. veebruar 2016 10:02
Kas Taavi Rõivas ikka ka käis kohapeal pagulasi lohutamas ja nendega juttu ajamas? Nagu tal kombeks.
Ikka käis, koos perega 2. veebruar 2016 11:35
Luisa olla lahinal nutnud ja murjanite käsi ja päid silitanud.
Pööriöölane 2. veebruar 2016 09:55
Tahaks teada, miks ikkagi autojuht kaine oli? Ja ikkagi lõhnab kõik valitsuse provokatsiooni järgi. Kõik märgid viitavad sellele. 1. Odini sõdalaste liikumise Eestisse jõudmine
2. Laupäevane Üle-Euroopaline meeleavaldus illegaalide vastu.
3.Tänane Tartu Rahu aastapäev
4. Kapitulantlik piirilepe Venemaaga
5. Uus totaalne meedia sopaloopimine EKRE ja Mart Helme pihta.
Nii, et mõtlemisainet peaks olema. Asi siis ka ei oleks valitsuse inimsmugeldajatel ja tolerastidel mõnele joodikule viinad välja teha ja mõnisada eurorublikutki pihku pista. Pärast kaovad nii mehed, kui ka kõik kriminaalasjad nagu vits vette. Täpselt nagu sellest seinapõlengust pole siiani midagi räägitudki. Nii, et varsti tormavad Sinisukk ja Ärma Jokk jällegi Vaosse häbenema. Ja muidugi saab uut jõudu meediarünnak EKRE ja kogu Eesti Rahva vastu. Küll näete!
taotuslik tegevus 2. veebruar 2016 10:14
Paistab nagu vandenõuteooria, aga valitsejateb senist tegevust nähes ei saa vastu vaielda.
Võtkem või rollotamine. Kui praktiliselt süüteo esitamise tähtaeg läbi, tunnistab ahjualune üles, et firmast välja võetud sularaha läks ümbrikupalkade maksmiseks. Ja selline inimene on valitseva partei liider.
2. veebruar 2016 10:17
See oligi valitsuse järjekordne provokatsioon !
Lisaks 2. veebruar 2016 11:38
Ja politsei oli 10 minutiga kohal!?
Eestis !!!???
Nalja teete või?
nii või teisiti 2. veebruar 2016 11:39
olen ma sinuga nõus .... isegi, kui otseselt ei tellitud oma kanalite kaudu ... siis see, mida ja kuidas valitsejad ja lobistid pidevalt seda teemat ketravad .... on ilmselge, et inimestel tekib huvi ja ka vajadus "oma silm on kuningas".
Miks ise veenduda, sest valesid on juba niigi liiga palju. Valitsejad saaga aru, mida rohkem teie poolset salatsemist-valetamist, seda rohkem inimesi sellised asjad huvitavad - INIMESED tahavad tõde teada ja otsivad kasvõi ise.

Ajalehel 2. veebruar 2016 09:54
ei ole oigust nimetada eestlast pätiks ja kriminaaliks enne kui kohus on selle kindlaks teinud. Olen juba 70 tates aastates aga ytlen nii et venelased polnudki nii pahad kui tänapäeva riigikord. Kohus voiks ajaviiteks uurida Tallinna sadama ja Autorollo asja. Kyll voisid vaatamas käia mis Eesti rahva rahadega ka on vooramaalastele sissetungijatele ehitatud. Venemaa näiteks on varustanud selliseid pogenikke dokumentidega. On ka juhtunud et uhe passiga on tulnud näiteks Prantsusmaale 5 inimest. Afganistanis tappis 200 ohtlikku kurjategijat vangivalvurid ja jookisd minema ja osa kindlalt uroopas. Aga näed mehed tungisid- ehk keegi pagulastest kylla voi appi keelt oppima. Soome on teinud ka lykke mis paneb motlema- lapsevägistajaist pagulased on pandud lasteaeda tööle. Tahaks meelde tuletada et Soomes kui inimene voetakse lastega tööle peab tal olema esitatud paber et ei ole segandunud lastega.
Lemps 2. veebruar 2016 10:56
Pole õigust nimetada kriminaaliks, kui inimesed on eelnevalt olnud kriminaalkorras karistatud? Kelleks nimetame siis? Rõhututeks?
Anti. 2. veebruar 2016 12:03
Ajad olid sellised, olin vaid pealt punane, aga seest valge. midagi polnud parata. Sunniti küüditama. lapsed tahtsid toita ja tervis oli vilets .EGAS ENAM SAA MULLE KEEGI KOMMU ÖELDA. Jopski - mis kuradi endistest kriminaalidest te kogu aeg jahute. karistus kantud ju. Ja puhas leht.
2. veebruar 2016 09:50
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
reku 2. veebruar 2016 10:03
Ja kui sind tülitatakse, siis väärtegu, kui sedagi algatatakse.
Seal vanas videos 2. veebruar 2016 10:35
... kohalikud kaebasid, et pagulastemaja elanikud jalutavad nende aedades ja on korteritesse sissetunginud. Kas nemad oleksid ka pidanud politsei kutsuma?
miks ma ei imesta.... 2. veebruar 2016 10:35
Nii lugeja kui reku paistavad olevat alkohoolikud ja peksja tüüpi mehed, sest miks neile politsei nii hambusse hakkas---politsei teeb oma tööd ja neile on antud käsk eriti pagulasi kaitsta ,keda teiesugused alkohoolikutest pätid , neid tümitate. Tegelikult olete arad mehed aga kui panete londi likku, on teil kohe härg rinnus ja kohe teisi väetimaid peksma minna. Häbi eesti mehed ---tehke parem mehe tükke, tõstke kangi -tehke kükki
reku 2. veebruar 2016 10:51
Minuteada ei toimunud mingit peksmist...... ja minu jutt oli karistuse ebavõrdsuses. Oled sa kuulnud, et kellegi tülitamisepärast algatatakse kriminaaluurimine.... Ei ole. ja ega polegi juttu politseinuke tegevuses. Süsteemi viga, ja suur kallutatus kriminaalasjade algatamisel.
Aga joodik oled sina, kui seda nime teistele külge kleebid. Sinusuguste jobudepärast suletaksegi kommentaariumid, et ajad suust välja mula, mida ei tea.
Pakun 2. veebruar 2016 10:36
Et selle struktuuri ajab rahvas varsti laiali - vähemalt hetkel tehakse kõik selleks.
W. 2. veebruar 2016 09:49
No mõtle sa vaid! Isegi pronsiöö kahvatab Vao kõrval. Siis päädis asi sellega, et ,,sõjasüütajatele maksti kompensatsiooni.
Hee 2. veebruar 2016 10:03
Politsei tahab lihtsalt uut pronksööd, mida nemad üle ei elaks, sest seal osaleksid ka need samad kaitseliitlased ja vajadusel ka kaitseväelased, kes ennem sibulaid rahustasid. Politseil pole ressussi sellise jamaga hakkama saada, ainus küsimus, et milleks siis provotseeritakse rahvast? Aga eks elame näeme.
Hee 2. veebruar 2016 10:43
Üldiselt kukkub politsei maine kolinal - kunagi ennem kutsus politsei alatai esile pigem austust, hetkel lugedes uudiseid, saada aina rohkem aru, et tegemist on tõenäoliselt tulevase potentsiaalse vastasega.
Mehed ärge olge süldid, minge trenni! Krav Maga, Karate, Wing chun, poks - kõike seda võib lähi tulevikus vaja minna, samas on see ka tervisele väga ksulik. Sültide elu läheb väga kehvaks lähitulevikus, see on fakt.
arvan 2. veebruar 2016 09:46
läksid mõnele omasugusele külla... kogu lugu
2. veebruar 2016 09:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
2. veebruar 2016 10:18
Tahetakse näidata, kui vöimekas on politsei ja mingeid lisa sakasid pole vaja.
2. veebruar 2016 09:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
2. veebruar 2016 10:39
Kui nii täpselt tead, pead ka vastust andma aga paanikat siin tekitad---küll sind ka leitakse
2. veebruar 2016 09:44
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
to ehh 2. veebruar 2016 10:46
Vaat selline operatiivsus on tõesti ikka klass! See demonstreerib ju ilmekalt, et meie politsei on kõigi koondamiste kiusta ikka veel kõrgel tasemel. Seega ei ole Eestil ja eesti rahval vaja ka mitte mingit Odini sõdalaste liikumist. Ja kui need kriminaalsed jotad suvatsevad veel tunnistada kah, just nagu oleks nad inspiratsiooni saanud just sellest liikumisest, siis on kasu kahekordne - saab ka seda tekkivat, stiihilist ja kontrolli all mitteolevat liikumist kompromiteerida.
2. veebruar 2016 11:34
kriminaalsete jotade näpud pistetakse sahtli vahele ja nad tunnistavad täpselt seda mida vaja.
Siin on omad 2. veebruar 2016 09:43
joped ka miinuseod laduma pandud. Toredat tööpäeva ja isisi tuleb aeglaselt peale aga järjekindlalt. Nad ei käi isegi keelt oppimas sest varsti pole enam vaja . Soomes oli väljapandud vanusete kasin söök ja korval mis need ilma loata riiki sisenejad nahka pistavad. See on meil veel ees.

2. veebruar 2016 09:42
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
2. veebruar 2016 10:14
Udo. 2. veebruar 2016 09:41
Mingil põhjusel ei saa plussidega alati oma arvamust lisada. Ei vasta vist hiljem valitsuse statistikale?
Brunn 2. veebruar 2016 09:39
Nüüd siis tasakaal-VÄÄÄ. KUI MUDANÄOD VÄGISTAVAD JA ON OHMAKAD SIIS PEAVADKI PÕLISELANIKUD ENDID TUTVUSTAMA- vastasel juhul kasvavad neist samasugused nagu on rootsis ja saksamaal.
Olgem moistvad 2. veebruar 2016 09:38
Ega sinna eesti mäda paisesse kaine peaga ei tahagi minna
ää 2. veebruar 2016 09:38
Niipalju kui mina siin maamunal elanud olen, on meil pideavalt mingid purjus kaagid rünnanud rahvuste ja muude tunnuste abil kedagi. Tavaliselt kirjutatakse seda kusagil krimiuudiste nurkas väikse reaga, sest see on juba nii tavaline. Aga esimest korda ajaloos paigutavad kõik ajalehed taolised purjusinimeste rünnakud ajalehtede esikaane uudiseks. Vot see on küll uus nähtus siin maal, mis viitab poliitiliselt kallutatud ajakirjanduse tekkimisele.
Ootame... 2. veebruar 2016 09:35
riigijuhtide avaldusi selle kohta, kui häbi neil on Eesti rahava pärast.....
provokatsioon või mis.. 2. veebruar 2016 09:31
Tahaks väga teada kes oli too kaine autojuht kes purjus pätid sinna laamendama sokutas.
kindel provokatsioon 2. veebruar 2016 09:45
...........ja kes ostis alkoholi ,jootis mehed täis ja andis käsu pagulasi rünnata.
2. veebruar 2016 09:24
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
milleks roppused??!! 2. veebruar 2016 09:33
Väga haige inimene oled ilmselt.Meile pole yhtegi pagulast tulnud ja sinusugusega kindlasti ei konsulteerita.
....! 2. veebruar 2016 09:52
Kui pole tulnud, kes seal Vaol siis elavad? Linnapilt on ka kuidagi tumedaks läinud, aga ikka pole ühtegi tulnud. Ära tule sonima mingitest üliõpilastest! Kes siis tegelikult haige on? Arstile küll ei pääse,aga küsi apteekrilt, mingi rahustava tableti ehkleiab sulle.
to Mis 2. veebruar 2016 09:51
Mis sul nüüd hakkas?Või kohe kord "maija" vaja lüüa?

Indrek2 2. veebruar 2016 09:20
Oioi - nüüd oli ment orjalikult kohal 10 minutiga, muidu oota teisi pool päeva...
?? 2. veebruar 2016 09:31
Vaata,kui sinusugusel midagi juhtub,oled kyll önnelik,kui politsei teeb oma töö korralikult.Meie politsei teeb töö korralikult,aga siinsed lihtsalt siin lahmivad lahmimise pärast.Postimehe ees myts maha,et löpetas sellised kommid,mis midagi ei anna ja kuhugi ei vii
Indrek2 2. veebruar 2016 09:33
Mingi nali ve?! Ainuke asi mis sealt tuleb on "uurimine on lõpetatud" ja sedagi peale 7x jooksutamist politsejaoskonna vahet. Ära varastatud asjadest võid und näha.
vana 2. veebruar 2016 11:15
Ei algata politsei kuskil nii kergelt krim asju, kui seal või tutvuse kaudu.
Indrekule 2. veebruar 2016 09:39
Kas Sa siis ei tea, et Vao pätiurgas on kõige paremini valvatav paik terves Eestis?
2. veebruar 2016 09:49
Kus ja miks sina neid siis poolte päevade kaupa ootad?
Jaan Rand 2. veebruar 2016 09:19
Kas ka riiki tulnud illegaalide e.pagulaste kohta on algatud kriminaalasi ebaseadusliku piiri ületamise kohta või ebaseaduslikust riigis viibimise kohta? on illegaalidele tehtud tervise kontroll tuberkoloosi.HIV+,leetrite,rõugete,zika jne.võimalke viiruse kandjate osas.
see Vao illegaalide laager on üks mädapaise palju kannatanud Isamaa pinna.
Kas meie esiisad valasid Vabadussõjas või II Maailmasõjas verd,et siin hakkavad "elukorraldama" mingid pagulased?
artiklist ei selgu,valitsus salgab.
2. veebruar 2016 09:31
Las ajakirjanikud teevad uurimistööd, mitu viirustesse või lahtisse tuberkuloosi või HIV+ nakatunud mustanahalist on olnud meie haiglaravil? Sirmi taga peidus. Hm?
09.31 2. veebruar 2016 09:40
Kas sa tead ka seda, et juba aastal 2015 oli eestis 12 000 HIV nakatanut. Eksperdid arvavad , et see on jäämäe tipp. Tegelik arv on kordades suurem. Nii,et pakun ette kõik kontrolli eestlased, mitte ainult pagulased. Vereproovi andes, võetakse nüüd ka koheselt HIV proov,
2. veebruar 2016 09:48
Jutt käib siia imbunud mustanahalistest. Paluks nende kohta andmeid, kulla tolarant.
Ehk on asi rahas? 2. veebruar 2016 10:44
Otsisin, mida see test maksab, ühet kohast leidsin - HIV test verest
5.98
Ehk on asi rahas? 2. veebruar 2016 10:44
Otsisin, mida see test maksab, ühet kohast leidsin - HIV test verest
5.98
2. veebruar 2016 11:51
Ning mustanahaline tuleb Eestisse ja jookseb kohe testi tegema? Palju on neid meie vanglates?
Amuuri tiiger 2. veebruar 2016 10:10
Jah tubli esiisad kes võitlesid vabadussõjas ei osanud oma unenäos ette näha, et riik jääbki alatiseks saksa orjusesse ja et meil tuleb selline valitsus nagu ta meil praegu on muidugi nad võitlesid asja eest. Öeldakse jah et vaba riik, aga mis vabadus see on kus orjapidajad ikka piitsutavad väikest rahvast oma igasuguste kvootidega. Muidugi EL astudes ei suutnud keegi ette näha et selline pagulas laine tuleb ja ärkab selline Terrorirühmitus nagu ISIS ja õige on, päris kõike siin maailmas ei saagi ette näha.
Jah Euroopa liit on ka teeninud plus punkte on saadud raha igasuguste projektide tarbeks, kuid, igal asjal ongi oma hind ja naudime seda Euroopa liitu (kuniks ta veel on)
Pööriöölane 2. veebruar 2016 11:15
Ainuke lootus on see, et ISIS ja Stasi agendid Merkel & Co vabastavad meid ise sellest orjusest ja uputavad Saksamaa. Tänu oma lollusele muidugi! Ja äärmiselt suur lollus oleks see, kui me siis sellelt, uppuvalt, eurolaevalt õigel ajal maha ei oska minna.
Jaan 2. veebruar 2016 09:18
Valitsus kohe kohale asja uurima, marsh, marsh!!!
mnb 2. veebruar 2016 09:17
velkamm tu estoonia
Musselitele tuleb selgeks teha, et me neist ei erine.
Kui vaja.
Julie 2. veebruar 2016 09:13
Iga alkoholiuimas tehtud kuritegu , tuleb karmilt karistada.
Julie 2. veebruar 2016 15:18
Vastavalt kohtuseadustele ja paragrafidele , arvestatakse joobes kuriteo tegemisel topelt karistus.Paistab ,et kes mulle miinuseid panevad ,eksivad ja soovitav oleks neile see endale meelde jätta.Joobes olek ,ei ole mingi "nali" -tean inimesi ,kellele on isegi mõrvakahtlustus pandud ,kuna nad tänu oma promillidele ei mäleta midagi ,tunnistajaid ei ole ja kes saavad kõrgema karistuse , või isegi mõnel maal surmanuhtluse. Mõelge enne ,kui siin midagi-kedagi kaitsma hakkate. Ja esmalt mõelge oma perekonnale,eriti vanematele--kes teiesuguste üle vast rõõmu ei tunne.
ja 2. veebruar 2016 21:09
mille poolest usu-uimas tehtud kuriteod "kergemad" oleksid?
Palun selgitage 2. veebruar 2016 09:10
Kas illegaal on majutuskeskusesse kutsutud külaline aga poliseestlane seda siis ei ole
Heidrich. 2. veebruar 2016 09:06
Igal rahval omad kombed, ahvidel mingi kepimäng, valgete naistega, vot ja meil selline tutvumismäng. Nii, et ärge mölisege!
KALM 2. veebruar 2016 14:34
raivo 2. veebruar 2016 09:01
illekaalid ei ole lihtsalt siia oodatud.nii lihtne see ongi.

Udo. 2. veebruar 2016 09:00
Miks artikkel tasuline pole? Kui näiteks naabrimehe eramusse tungisid röövlid, sai seda vaid raha eest lugeda. Isegi Leedu libapolitseinikest, kes vanuritelt raha välja petsid.
free 2. veebruar 2016 09:16
muidu ei loeks seda lehte enam keegi
Samas tahaks teada 2. veebruar 2016 08:57
mida tehti pagulasele kes kooli juures käppis veatuid lapsi.
Mikä Ruumis 2. veebruar 2016 08:56
Toomas 2. veebruar 2016 08:54
Selle kriminaalmenetluse üksikasjad on kindlasti vaja avalikustada. Tagamaid peab rahvas teadma, sest välistatud ei ole provokatsioon tolerastide või koguni valitsuse poolt. Kuna esialgu teadaolevalt oli tegemist eelnevalt karistatud ja joobes tegelastega ja autojuht oli kaine, siis.... Mõelge ise edasi.
2. veebruar 2016 09:15
Just-just. See ongi mõtlemiskoht, miks autojuht oli kaine.
Tavaliselt kui mingi kamp on ennast agressiivseks joonud, on ka autojuht joobes.
Nagu see Vao põleng, kus pole siiani selgunud, kes selle teostas.
mitte 2. veebruar 2016 09:22
tolerast vaid tolarast (saeb oksa millel ise istub)
elanik 2. veebruar 2016 08:48
mida hoitakse neid inimesi seal keskuses,otsiku neile töö ja elukoht ,see ju nagu sund vangilaager.Kui need inimesed tahad siin elada ja töötada ,miks peavad olema seal ,kus pole mingit võimalust end ühiskonda sulandada.Kui pole neil kohta meie ühiskonnas,laske nad vabaks las lähevad sinna kus on neil ehk parem ,mida te piinate võõraid inimesi neile võõras keskkonnas.
Kas helmede firmast...??? 2. veebruar 2016 08:48
Tüüpilne provokaatorite käitumine..
Pööriöölane 2. veebruar 2016 10:22
Nii! Ongi vist valitsuse provokatsioon."Valvekommentaator"juba kohal!
üks 2. veebruar 2016 08:46
Ha ha haa, postimees istub nüüd seal üksinda oma artiklite otsas, ma ei klikkinud isegi pealkirjale vaid tulin kohe siia.
olli 2. veebruar 2016 09:18
eks siis postimees käib siin kommentaare lugemas irw
2. veebruar 2016 09:18
Postimeest pole mõtet lahti tehagi. Poliitkorrektsed artiklid, poliitkorrektsed kommentaarid a la tere minu nimi on Bruno Benno Bernhard, mis on sinu nimi? Kuidas läheb, minul läheb hästi!
2. veebruar 2016 09:55
Ja mõtle kui kole, ei saagi enam soppa pritsida.
to 9:55 2. veebruar 2016 10:26
Mida sa sopaks nimetad? Kas selliseid kommentaare, mis on tõe julgelt välja öelnud ja mis kohe ka kustutati? Miks sa siin istud, kulla salliv tolarant 9:55, mine Postimehesse poliitkorrektseid kommentaare kitjutama.
paraku ongi nii 2. veebruar 2016 21:55
tavaliselt kustutatakse viisakaid kommentaare ja igasugu sõimlejate omad jäetakse alles, mõte on selles, et näidata rahvast rumalana. Ja nii ongi hea kommentaariumi sulgemist algatada.
ei istu yksi 2. veebruar 2016 09:29
Väga öige tegu Postimehe poolt,siin näeme,kuidas ja kes siin oma "tarkusi" jagavad ja ebaviisakalt kirjutavad.Eks iga leht hoolitseb oma hea nime eest.Eks see komm jälle kustutatakse,sest siia jäävad ikka vihameelsed ja solvavad,nagu seni.Tegelikult kurb,kui meie ajakirjandus otsib odavat populaarsust.Postimees on kindlasti oma myyki töstnud.
2. veebruar 2016 09:40
Kui Postimehes oleks moderaator olnud erapooletu, poleks seal olnud ka mingeid ebaviisakusi. Mis puudutab müüki, siis tõuseb hoopis nende lehtede lugejate arv, kus kommenteerimine on vabam ning tõmbab sellega ka lugejaid ja klikke enda pool. Postimees aga laseb kommenteerimise juba suveks vabaks, sest lehe lugemine langeb..
ähh 2. veebruar 2016 09:50
kas ise ka usud? meie pere loobus sel aastal paberlehest. pravda tüüpi möla
taotuslik tegevus 2. veebruar 2016 10:09
Kritiseerisin Postimehes Saagimi artiklit. See kustutati, aga kõik "saagim on viru l_.ts" tüüpi kommentaarid hoiti alles.
Ei saa mitte öelda, et Postimees oleks hea nime eest hoolitsenud. Eesmärgiks on luua kuvandit, et kõik kommenteerijad on hälvikud ja kasvatamatud. Vähemalt nad ise tahavad seda uskuda. Neile lisaks ka need, keda Raud nimetas moraalseteks va..rdjateks.
Moraalsed va..rdjad ja seaduslikud vargad kindlustavad oma seljatagust.
ei istu üksi jah. 2. veebruar 2016 10:39
Juhul, kui sa ise endale plussi ei pannud. Istute kaksi!
KIITUS POSTIMEHELE! to: 10:09 2. veebruar 2016 19:49
KIITUS Postimehele! Õhtuleht peab samuti SULGEMA anonüümse kommentaariumi! EKRE, RÜE ja KE sitaloopijate, sõimajate, laimajate, populistide, ässitajate, vihaõhutajate, rõuskajatre...jne koht EI OLE KOMMENTAARIUMIS!
kuule seltsimees! 2. veebruar 2016 21:49
Loe oma kommentaar läbi, kui sa ei saa aru, et sa ropendad, siis on sinuga lood väga halvasti, just sa ise oled räuskaja!!!
TR 2. veebruar 2016 09:57
Isegi sealt, ei taha isegi avada, selle propagandapelleri koht on seal samas, kus ERR oma - ajaloo anaalides.
issand 2. veebruar 2016 11:16
milline kaotus postimehele. arengupeetusega inimesed ei saagi igal pool enda perversseid seisukohti avaldada.
11:16 2. veebruar 2016 11:43
Issand, milline võit õhtulehele, et ka kõrgelaubalised kommenteerijad on siia üle kolinud!!! Ja nad ei prääksugi seal Postimehes OMA nime all? irw.
yll 2. veebruar 2016 08:46
need hooned ei kuulu teps mitte pagulastele vaid meile.ja pealegi võivad mustanahalised miljonite kaupa el-i tungida ja reostada ning agressiivselt käituda?

Möögu 2. veebruar 2016 08:45
Kas Odini sõdalased teevad kondiproovi?
2. veebruar 2016 09:01
millest sa seda järeldad? vöibolla ongi provokatsioon, et rahvas oleks nende vastu.
Kõõgu 2. veebruar 2016 09:06
Ei Rõivas käis rõivapäid kaemas.
2. veebruar 2016 08:45
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
Julie 2. veebruar 2016 09:32
Minu teada pole meil koonduslaagreid avatud , jookse peaga vastu seina,ehk tuleb mõistus tagasi.
Raha onikka 2. veebruar 2016 08:45
Lademetes, kui LAMP PÕLEB PÄEVAAJAL!
2. veebruar 2016 08:39
Külla ei või enam minna?
Kyll mehed 2. veebruar 2016 08:39
voisid minna maksumaksjate rahade eest mida nemad ka esindavad ehitatud hoonesse.
''euroopalik väärtus'' 2. veebruar 2016 08:31