Kommentaar

Jüri Saar | Miks tammume paigal?

Jüri Saar, kriminoloogia professor, Vabaerakond, 1. veebruar 2016 18:08

15 KOMMENTAARI

tädi Maali/ 2. veebruar 2016 17:51
Millegipärast ei veena herr professori propaganda-maiguline kirjutis! KAS TE vfõite, käsi südamel TÕESTII äelda, et kõiges , mis siisn riiiigis on kehvasti, on süüdi Tallinnalinnavalitsus?! KUi see tõesti nii oleks, siis miks inimesed ikka just sinna hädaorgu püüdlevad ja KUIDAS saab nii olla, et ÜKS omavalitsus suudab riigi põhja ajada?
t
to tädi Maali./ 3. veebruar 2016 07:40
Tallinn on stardipakk väljamaale hüppamiseks. Tallnnasse tullakse, et mujal pole võimalust reisirahagi kokku saada. Muide, Tallinn on ainuke omavalitsus, kes tuleb võlgadeta toime. Valitsuse plära on vaid selleks, et suurim rahaauk omale jagamiseks saada. Isegi rikkad naabrid Viimsist on elavad tegelikult pankade armust. Lõunaeestlased? Nemad tulevadki Tallinnasse, et sealt mõne aja pärast minema purjetada. Väljaspool Eestit on kordades kõrgemad elatustasemed. Seda jah, valitsus ei väsi kui rauda tagumast, et kõigis hädades on süüdi Savisaar oma kesikutega.
Lugeja./ 2. veebruar 2016 17:45
Härra progfesswor ei näe laiemat pilti! Tema kirjutisest tuleb ilmselt aru saada, et Eesti majandus ei arene sellepärast, et Tallinnas on tegev keskerakond. AGA äkki oleks ka Tartus asjad teisiti, ja võibolla isegi päris head, kui linnas ei kamandaks reformierekond.?! Härra professori artikkel lõhnab väga tugevasti oravate järele.
p
pole parata/ 2. veebruar 2016 15:07
PP-l (loe pättide parteil) on see korruptsioonisistem paika pandud, kilekotiraha läbib jõustruktuuride pesumasina ja ongi puhas, peamees saab ministriks tagasi
p
poolmets/ 2. veebruar 2016 13:46
eestis pole juba 10 aastat õigeid valimisi olnud. kõik kolm viimast valimisi on julmalt võltsitud. nüüd siis see Evalimised mis spets.tehti omale võimu säilitamiseks ja kui väheks jääb, siis nagu alati tartus jääb millegipärast häälte kokkulugemine venima. võin ka selle lahtiseletada. asi on lihtne teises ruumis asuvad sarnased kastid juba omaltpoolt sedelikega varustatud ja pitseeritud ning kõik on teada palju kuskil hääli refile on kastides ja kui hääletus lõppenud on ja ka hääled loetud peale tartu muidugi, siis on väga lihtne asendame hääle kastid vastavalt vajadusele. nii lihne see ongi ja kes seda ei usu see petab ise end.
k
Kutt/ 2. veebruar 2016 12:36
Pikk ja sisutühi jutt inimese kohta kes nimetab end poffessoriks. Rääkida tuleks korruptsiooni tõelistest põhjustest ja eelkõige nendest suuremastaapsetest kuritegudest mis ohustavad eesti riigi julgeolekut ja mida ei uuritagi, või tehakse nägu nagu uuritakse, et seejärel riigisalarusega katta või kuulutatada uurimine aegumise tõttu lõpetatuks. Meie nn poliitilise "kultuuri" juurde kuulub võimupartei täieliku karistamatuse staatuse kindlustamine.
t
Tegelikult, Jüri!/ 2. veebruar 2016 12:05
Me ei tammu paigal, vaid langeme allapoole. Vanasti lasi maffia püssi. Nüüd tulistab rahakotiga, rafineeritumalt. Kui rahvas on tühjaks kurnatud (tolku enam pole), visatakse nagu kalts nurka (antakse järgmisele üle). Näen seda ette. Kumb saab? Kas USA või Venemaa?
j
Jopplandi kiitmine ja eeskujuks toomine on eriti naeruväärne../ 2. veebruar 2016 08:53
Selline mula on kas Sputnikult või Tallina TV-lt...
m
meie maakonnast/ 2. veebruar 2016 08:40
on riigikokku sokutatud vähemalt neli inimest ,kes peaksid hoopis vangis olema

w
W/ 2. veebruar 2016 00:28
Tammume paigal, sest meil on vilets valitsus.
e
ehh/ 2. veebruar 2016 01:01
Te ei aktsepteeri ikka veel fakti, et toimub teadlik ühiskonna tasalülitamine praeguse riigi hävitamiseks ja uuele diktaatorile üleandmiseks? Palju teile makstaksse sellise naiivsuse eest? Uus sionistlik fašism, NWO nime all, tuleb Läänest, kui te siiani märganud ei ole. Venemaa liigub sionistide võimust vaba ühiskonna poole.
r
Rein/ 1. veebruar 2016 23:48
Eestis pole enam poliitilist kultuuri. Võimu säilitamise nimel ollakse valmis igasugusteks kuritegudeks. Tahetakse maatasa teha Eestimaa parimaid inimesi.
v
võti on valimisseaduses/ 2. veebruar 2016 01:13
"Unustatakse, et erakond on vaid grupp inimesi, kellele ei üksikult ega ka omavaheliste kokkulepete kaudu pole antud kõigi inimeste esindamise monopoli." Läbi valimiste rituaali võtavad nad endale inimeste esindamise monopoli, rahvas osaleb, järelikult volitab! e-valimistega ei ole enam osalemist vajagi, vormistatakse niisama ka ära keda vaja.
Meid on treenitud valimas käima ja selles pettuses osalema, sest muud valikut valimisseadus ei annagi, kui lasta ennast esindada parteidel. See on järjekordne sionistlik LÕKS kõigile "demokraatlikele" käpikriikidele, igasugu kinnimakstud harimatute tohmanite võimule upitamiseks, kes ainult ahjualuste käske täidavad. Kehtiv Valimsisseadus on programm riigi hävitamiseks! Populatsiooni eneseregulatsiooni tasalülitamiseks, et helgeimad pead ellimineerida ja kõrvale tõrjuda võimust. See on sihilikult ette söödetud "lahendus" mis tegelikult on lõks, mille vilju me juba haistame. Riigivargad võtavad ülbelt viimast enne täielikku (etteplaneeritud) kokkuvarisemist.
s
sulev/ 1. veebruar 2016 18:07
oleme näinud neid läänelikke nn. väärtusi, kus kõik põhineb rahal.
s
sulev/ 1. veebruar 2016 18:07
oleme näinud neid läänelikke nn. väärtusi, kus kõik põhineb rahal.