Eesti uudised

Ants Laaneots hindab Rootsi maaväe ülema sõjaohuavaldust

Siim Randla, 1. veebruar 2016 06:00

12 KOMMENTAARI

t
tom/ 3. veebruar 2016 12:12
mida see kommunist laaneots seal prigiseb?tema koht oleks ka siberis-okupantide käsilane!
v
veiks/ 2. veebruar 2016 16:00
aa ja meie suures ette valmistus tuhinas me magame selle militaar ettevõtmise tuleku maha;) õnneks meiega siin midagi ei juhtu seekord on õnn meie poolel 100%.
Tuleviku maailm on keerulisem kui me täna ette kujutame väike meie ettevalmistus selleks käib. Ei eksisteeri enam musta ja valget või ei ole enam vaid sõber ja vaenlane vaid on see muu millest me hakkame kõik koos arutama. Aga seda siis kui aeg käes tulevad teised teemad mis täna on tegelikult juba igapäev meie ümber aga... seega tundub tänane maailm nagu laste liivakasti mäng.
v
Veiks/ 2. veebruar 2016 15:53
Sõja oht on olemas ja meist põhjas soome eesliinil siis rootsi norra. Meist lõunas Ukrainas jne. Euroopa suunal. Täna käib ennetav segaduse loomine ning majanduslik nõrgestamine - tunnistan toimib;( see on midagi uut taktikates aga toimib sinisilmsete naiivsete juures iga kell toimib.
s
sõjas olnu/ 1. veebruar 2016 20:43
muigele niipalju,et kas vanka peab üle soome rootsi lendava raketi laskmiseks soomelt luba küsima??
v
Virgo/ 1. veebruar 2016 16:11
Aga maailmas on ainult üks riik kes on suutnud Venemaad-NSVL sõjas võitta ehk sundida lepingule....
k
Kuuuurija/ 1. veebruar 2016 15:11
Mina mittesõjalise eksperdina väidan, et Rootsi pole ka 10 aasta pärast sõjas. Sõjardite halal on vaid üks eesmärk - saada rohkem rahastust tsiviilvaldkondade arvel. Selles mõttes on sõjavägi ühiskonna vähkkasvaja, mis ise on valmis sõdu esilekutsuma, et enese olemasolu õigustada.
Ülemakstud libaekspärdid, nagu Tanki-Ants, ajavad sama raha väljanõudmise taktikat ning on oma parema heaolu nimel valmis kaasa kiitma ükskõik millise teise riigi ametivendadele. Neid pole mingit mõtet kuulata. Rootsi suurim julgeolekuoht on nende endi poolt sisse lastud pabulased.
k
Kuutõrvaja/ 1. veebruar 2016 19:08
Tõmba aga tõesti ruttu uttu kuud uurima! Ainult SLÕ lugemine ei anna veel arusaamist. Sinusugusel vennikesel oleks vaja eneseharimiseks ja 21. saj. tendentsidest ja perspektiivist arusaamiseks vähemalt 30 tuhat lk. eelneva kahe sajandi ajalugu läbi lugeda, tõsi vaid lugemine ei aita, loetut tuleb osata üldistada ka.
d
D./ 1. veebruar 2016 13:55
Vastast? Sellega mõeldud Venamaad? Venemaa ei peagi suht midagi tegema. Rootsis elavad paguased teevad ise kogu töö ära ja hävitavad riigi seest. Ma pigem kaldun arvama, et selle väitega sooviti vihjata, et Rootsi on varsti kodusõjas, mitte sõjas Venemaaga. Venemaa võib rahulikult kõrvalt vaadata, kuidas Euroopa ennast ise hävitab, votes vastu ohjeldamatuid sisserändajaid.
l
Loogiline/ 1. veebruar 2016 13:04
sõjaväelastel käed sügelevad, ei taha ju ainult kogu aeg trenni teha.

h
Hingamispäev EELK-s/ 1. veebruar 2016 10:44
...mõeldud ponud oseselt ühtegi Riiki. Mõeldud oli sõda millest pole võimalik Rootsil mööda minna. Ei üle ega ümber. Ants muidugi ei valda teoloogilisi mõttekäike ja ei saa aru mida tähendab ütlus kohtume igavikus. No olgu teeme siis ka Antsule selgeks mida ristiema ennem surma selle all mõtles. Mõtles aga niimodi,et aega on ja kohtume igavikus,et siis edasi minna Jeesusesega.
p
paparatso/ 1. veebruar 2016 10:01
kuule jobu,on sul juba koht vaadatud,kui madin hakkab,
m
Muigega/ 1. veebruar 2016 09:05
Rootsi ja Venemaa vahel on Soome, ja viimast pole Venemaa veel õnnestunud vallutada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee