Foto on illustreeriv. (Mati Hiis)

Kolm jõhkardit peksid septembris Kuressaare kesklinnas üht meest ja üks neist peab nüüd hüvitama ohvri purustatud esihamba parandamise kulud, kirjutab Saarte Hääl.

Kolm öist pidutsejat tungisid oma ohvrile kallale 5. septembri varahommikul ning tekitasid talle peksmisega lahtise haava silmade piirkonda ja murdsid hamba. Kannatanu nõudis neilt murtud hamba parandamise kulude (üle 2690 euro) kinnimaksmist.

Kahtlustus esitati küll kõigile peksjatele, kuid turvakaamera salvestiselt selgus, et hamba lõi puruks T. R. Kriminaalmenetlus tema vastu otsustati lõpetada ja meest kohtusse mitte saata, see-eest peab ta täismahus kinni maksma kannatanu ravikulud, lisaks kandma 500 eurot riigituludesse.

Jaga artiklit

4 kommentaari

!
!!!  /   00:54, 30. jaan 2016
Võib ju ükskõik mida nõuda, võidakse see isegi kannatanu kasuks välja mõisa, aga teatavasti i võta surmgi sealt, kus midagi ei ole. Mees kuulutab lihtsalt välja isikliku pankroti, maksujõuetuse ja irvitab nõudele. Aga kunagised Euroopas nii levinud võlavanglad, kuhu võlgu olijad kinni pisteti on praeguseks kahjuks juba minevik. See võlavangistust keelustav rahvusvaheline konventsioon oli üks esimesi leppeid , mida tolleaegsed EW lapspoliitikud 1991.a. sügisel ratifitseerisid.
I
irw  /   14:10, 29. jaan 2016
Need initsiaalid meenutavad ühte teist pätti.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis