Kodu

Sisustamisega jännis? Kutsu appi sisekujundaja! 

Ia Mihkels, 29. jaanuar 2016 06:00
Kuulab ära: Mida üksikasjalikumalt räägid sisekujundajale oma soovidest, seda täpsemalt vastab tema töö lõpptulemus sinu kujutlusele õdusast kodust.Foto: Arno Saar

"Kust teab võõras inimene, mida mina tahan?" lükkas Kristin (26) oma esimest kodu sisustama asudes tagasi soovitused sisekujundaja appi võtta. Pärast märkimisväärset aja-, raha- ja närvikulu tegi ta seda siiski – ja on tulemusega rohkem kui rahul.

"Muidugi on olemas inimesi, kes saavadki suurepäraselt oma kodu sisustamisega hakkama, neil on nii silma kui ka kätt ja küllatulijad aina ahhetavad, kui kenasti ta end oma kodus sisse on seadnud," räägib Kristin.

"Teised on need, kelle kodus külalistelt vaimustuskõnesid just ei kuule, kuid pererahvas on rahul. Kui nii, siis on ka kõik korras, kodu seataksegi ju sisse ikka endale elamiseks, mitte külalistele näitamiseks. Aga siis on veel need, kes tahavad küll ise teha, aga ei jää kõigist pingutustest hoolimata tehtuga rahule: ikka tundub, et see kõik pole see, mida vaimusilmas ette sai kujutatud – aga mis on valesti, sellest ka aru ei saa. Mina olen just üks nende killast."

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.10.2015
Rõõmsad värvid – erksamad hommikud

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee