Eesti uudised

Maire Aunaste: meie pagas takistab meid edasi liikumast (87)

Õhtuleht.ee, 28. jaanuar 2016 19:21
Maire AunasteFoto: Teet Malsroos
IRL-i ridadesse kuuluv Maire Aunaste võttis Facebooki postituses tabalt kokku IRL-i ja sotside vahel puhkenud vastuseisu.

"Aeg-ajalt satun vaatama saadet Moodne kohtuotsus. Selle saate eesmärk on peategelasele ( tavalisele inimesele, kes tahab lasta end stilistidel "uueks inimeseks" muuta) sisendada, et igaüks siin ilmas võib olla ilus kehakaalust olenemata... "Lõpetasin just tänase saate vaatamise. Rahvakunstnik ja saatejuht Nadezhda Babkina ütles tänase saate peategelasele, väga suure ülekaaluga noorele naisele, et "mida raskem on pagas, seda lühemaks jääb reis!", kirjutas Aunaste.
 
Aunaste lisas, et see mõte sobib hästi iseloomustama ka olukorda, mis valitseb hetkel riigikogu koalitsioonis.

"Meil ainult PAGAS ongi, reis on jäänud mingisse teivasjaama toppama ja reisijad ei suuda kokku leppida, missugust teed edasi minna! Rohkemgi veel: enam isegi ei püüta head nägu teha, vaid sotsiaalmeediat appi võttes ( tehes nägu, et räägin lihtsalt iseendaga!) valatakse süüdistuste ja solvangute ämber lihtsalt vastasele kaela, sest on ju teada, et ajakirjanikud nagu näljased hüäänid tormavad kellegi sisekaemust absoluutse tõena rahvale maha müüma," kirjutas Aunaste, öeldes, et selge on see, et täna tehti Margus Tsahknale sõnaselgelt liiga ja tegelikult polnud fraktsioonil erakonna esimehega mingit vastasseisu, tüli ega kraaklemist. Olid pikad arutelud ja mitte mingisugust Tsahknale koha kätte näitamist.


"Selleks, et eluga edasi minna, peab teema nimega kooseluseaduse rakendussätted kuidagi moodi lõpplahenduse saama! Ja selleks astus IRL eile suure sammu sotsidele vastu. Loomulikult oodatakse taolises situatsioonis, et ka teine pool astub mingi sammu... Miks sarved juhtoinastel täna hommikul jälle risti jooksid, seda mina ei tea," tõdes ta.

Aeg-ajalt satun vaatama saadet Moodne kohtuotsus. Selle saate eesmärk on peategelasele( tavalisele inimesele, kes tahab...

Posted by Maire Aunaste on 28. jaanuar 2016. a.

Samal teemal

28.01.2016
Mihkel Raud: Hoiatus! IRL 2.0 on pahavara, mis jooksutab mis tahes operatsioonisüsteemi partsti kokku
28.01.2016
Mikser: IRL saatis oma esimehe pikalt – kooseluseaduse rakendusaktid taas pikal lainel

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee