Eesti uudised

Kaitseväelasi vedanud veok sõitis teelt välja (8)

Liis Vaksmann, 28. jaanuar 2016 16:47
Pilt on illustreerivFoto: LAURA OKS
Eile päeval sõitis Kuperjanovi pataljoni kaitseväelasi vedanud veoauto Põlvamaal Otsa–Lepassaare teelõigul kraavi. Vahejuhtumi ajal viibis autos 16 kaitseväelast, kellest keegi viga ei saanud.

Meestel tuli mõnda aega oodata, kuni saabus abivägi, kes masina kraavist välja tõmbas. Seejärel said võitlejad oma sõitu väljaõppele jätkata.
Kaitseväe pressiesindaja, leitnant Kristel Maasikmetsa sõnul on teelt väljasõitmisi ikka ette tulnud, eriti praegu teedel valitseva libedusega.

"Libedaga õnnetusi ikka juhtub ja kui üleüldist pilti vaadata, siis inimesed sõidavad massiliselt teedelt välja, mis on võib-olla küll liialdatud väljend, kuid uudiseid kuulates tekib selline tunne," tõdes Maasikmets.

Ta kinnitab, et üheski kaitseväes ettetulnud avariis pole keegi vigastada saanud.

"Hetkel ma ei oska öelda, kui palju neid teelt väljasõitmisi täpselt on olnud, aga seda võin kinnitada, et ühtegi sellist väljasõitu või avariid pole olnud, kus keegi inimestest on viga või kannatada saanud – vähemalt teises jalaväebrigaadis."

Kaitsevägi tõdeb, et kuna autodel pole all naelrehve, siis metsavahelistel teedel, mida katab jää ja pealesadanud vihm, on algajatel veokijuhtidel keeruline sõita.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee