Eesti uudised

Libedad maanteed viisid kõikjal Eestis järjepanu autod kraavi (1)

Õhtuleht.ee, 28. jaanuar 2016 06:00
VEOAUTO SÜGAVAS KRAAVIS: Sõitis libedal teel kraavi Tallinna– Tartu maanteel paar kilomeetrit Annast Paide poole. Pärast vasakkurvi kaotas auto juhitavuse ja maanduski kraavi.Foto: Õhtuleht

Eile läikis osa Eesti maanteedest kui klaas. Libedus oli nii suur, et kraavi sõitis isegi teehooldusmasin. Kõige hullem oli õnnetustejada Pärnumaal Saarde vallas, kus sai kannatada üle kümne sõiduki.

Avariid algasid Saarde vallas juba hommikupimedas, kui kell 7.33 sõitis Tartu–Viljandi–Kilingi-Nõmme maantee 133. kilomeetril kraavi tühje gaasiballoone vedanud Scania. Tartu poole sõitnud veoki juht ei saanud vigastada, kuid gaasiballoonid paiskusid maanteele laiali. Vähem kui tund hiljem jõudsid õnnetuskoha lähedale veoauto DAF ja väikebuss Mercedes-Benz.

Mõlemad sõidukid paiskusid teelt välja ja kannatada sai ka teeserva pargitud Volkswagen. Mõne minuti pärast jõudis õnnetuskohta veoauto DAF. Juht ei saanud libedal teel pidama, haagis hakkas vibama ja lõi teeservas olnud politseiauto kraavi. Kell 8.40 sõitis DAFile otsa sõiduauto Seat juht.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.01.2016
Graniidipuruga libeduse vastu
27.01.2016
Juhtkiri | Sula sundis Eesti riigi ja Tallinna põlvili
27.01.2016
LIBEDUSEKAOS: Saarde vallas ridamisi juhtunud avariides sai kannatada üle kümne sõiduki
27.01.2016
FOTOD | Libeda tõttu paiskus Järvamaal kaubik teelt välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee