Maailm

"Euroopa Liit sooritab rituaalset enesetappu."

Õhtuleht.ee, 28. jaanuar 2016 06:00

16 KOMMENTAARI

R
ROOTSI JA SAKSAMAA SOORITAVAD RHVUSSUITSIIDI! / 29. jaanuar 2016 19:21
ROOTSI JA SAKSAMAA viivad läbi rahvussuitsiidi. USA marionettriigi Euro-Eesti valitsejad püüavad Eestis sama korrata ja Rootsile ning Saksamaale selles osas kiiresti järele jõuda. Rootsi ja ilmselt ka Saksamaa massimeedia-ajutegevus-ühiskondliku teadvuse tööstus kuuluvad finants- ja nomenklatuurlastest juutidele. Pealegi pommitati Saksamaa sõja ajal vaippommitamistega nn liitlaste poolt maatasa mitte ainult füüsiliselt vaid ka vaimselt. Nii et siin pole midagi imestada, kui need vaimselt maa alla pommitatud Läänemere regiooni põlisrahvad suitsidaalselt käituvad ja lasevad end assimileerida ning ümberrahvastada Euraasia, Aafrika ja Ameerika ülerahvastatud/populatsiooniplahvatuste piirkondade ökopõgenike-rändrahvaste-kolonistidega. Nad ei kontrolli ju oma ajutegevust. Nende ajutegevus on ümberprogrammeeritud rahvusnihilistlike sisendustega sarnaselt okupeeritud Eesti ühiskondlikule mõtlemisele. Sarnaselt eestlastele teavad ka sakslased ja rootslased, et neid rahvusena polegi
olemas! Teisitimõtlejad, kes julgevad arvata, et nad on rahvusena olemas, sildistatakse natsideks, võõravihkajateks, ksenofoobideks, rassistideks, kaasaegseteks rahvavaenlasteks jne, kellele kohaldatakse ühiskondlik hukkamõistmine, töökohtadelt vallandamine, trahvid jt sanktsioonid.
Paraku ei mõtle finantsoligarhid ja nomenklatuurlased universaalsete bioloogiaseaduste peale, mille järgi liigahned parasiidid (antud juhul USA-Iisraeli EU oligarhid-plutokraadi), kes hukutavad oma peremeesorganismi (Läänemaailma), i hukkuvad seeläbi lõpuks ka ise.
k
Kui ühtepidi arutada,/ 28. jaanuar 2016 14:15
päris hea enesetapp. Eestlane ei peagi meelt avaldama. Ta ei oskakski. Teisest küljest aga? Arvate, et pääsete vaesusest? Eesti teerullijuhid pügavad oma lambaid seda innukamalt.
o
29. jaanuar 2016 16:56
Ongi veel ainult pagulased tuua, kelle kaela riigi pankrot ajada.
S
???/ 28. jaanuar 2016 10:49
See on juba ehtne harakiri. arusaamatuks jääb ainult see, mille nimel ja miks seda tehakse. Samuraisid sundis harakirit tegema näiteks kompromissitu aumõiste. Aga Euroopat?
S
???/ 28. jaanuar 2016 10:49
See on juba ehtne harakiri. arusaamatuks jääb ainult see, mille nimel ja miks seda tehakse. Samuraisid sundis harakirit tegema näiteks kompromissitu aumõiste. Aga Euroopat?
z
ziidiuss/ 28. jaanuar 2016 10:22
Nii ongi. Ja peanõid on voodoo-meister Merkel! Kogu Euroopal on nõelad keres!
p
passikontroll/ 28. jaanuar 2016 09:10
Olen ikka nii naiivne,kas on raske piiril kysida dokumente ja puudumisel(illegaalid) tagasi.Mingi sygavam jama on käimas!!...selle vilju saame näha ja maitsta peagi(x-files)
n
no vot/ 28. jaanuar 2016 09:09
vaat kus lugu.Kogu maailm hoiatab Euroopat aga Merkel ja Rõivas ei võta kuulda.Pole sõnu,pole sõnu
s
28. jaanuar 2016 13:49
sellest rõivast saan aru kui puudub aju ...
k
Küll on ikka tark peaminister/ 28. jaanuar 2016 08:25
Kui ta ütleks kuidas seda teha võiks tema seisukoht ajalehe ruumi väärida. Kaagutamisega asja ei muuda
l
liputa siis/ 28. jaanuar 2016 08:56
oma saba edasi, rohkemaks sul mõistust ei jagu.

p
Piirivaht/ 28. jaanuar 2016 07:35
Hetkel ainus suht kiirelt rakendadav abinõu - piirid illegaalidele ja muudele ennast sõjapõgenikeks nimetavatele kinni. Praegu harrastatav ülihumaansus on tõepoolest hukutav - seda nii rahvusriikidele kui ka EL-le tervikuna.
r
rt / 28. jaanuar 2016 07:30
euroopa peaks ehk rohkem survestama iisraeli ja araabia riike et need võtaks ka pagulasi vastu - või need suunama lihtsalt iisraeli ja arabiasse tagasi ..
h
HAHAHHAAA/ 28. jaanuar 2016 08:02
Ega juut loll ole, et täidab samasuguseid reegleid nagu sulle peale sunnib! Miks peaks nemad ennast hukutama, kui on võimalus rahvast tühjenenud ümbruskonna alad üle võtta? Nad on tuhandeid aastaid sundinud teistele rahvastele lollusi peale, sh ristiusk, mis on enesehävitamise aluseks. See ütlebki, et sa oled süüdi juba siis kui sa teinudki midagi ei ole, sa pead ennast hävitama, et võõrastele hea inimene olla. Tulge mõistusele! Ma ei ole kristluse vastane, aga sellistesse kunstlikesse lõksudesse ronimine lõpebki nii nagu praegu näete. Kaine mõistus aitab, selleks see lõks (ebatervete uskumuste konstruktsioon) ongi tehtud eurooplastele, et nende üle valitseda, neid röövida ja hukutada paljakäsi üle võttes! See on täpselt Euroopa hukutamiseks loodud religioon, võltsitud pühakirjad ja võltsitud usk. Nüüd juba Paavst räägib, et Jumal on nagunii üks ja planeerib erruminekut. Mida teie siis passite enesehävituslike mõtete lõksus? Jumalad, pimeduse ja valguse omad, ainult manipuleerivad inimestega ja teevad neist sõjatandri oma ambitsioonide elluviimiseks, inimeste huve saab silmas pidada ainult inimene ise.
s
seni kuni/ 28. jaanuar 2016 07:29
Merkel elus on, ei muutu midagi.
e
evolutsioon/ 28. jaanuar 2016 07:04

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee