Arvamusfestival 2015. aastal. (Martin Šmutov)

Jaanuari lõpuni toimub Arvamusfestivali ideekorje, mille käigus saab igaüks tänavusele festivalile välja pakkuda oma teema.

Arvamusfestivali meeskond ootab ettepanekuid ja aruteluteemasid 31. jaanuarini. Kõik pakutud ideed töötatakse läbi veebruaris ja huvilistega võetakse ühendust märtsikuu jooksul.

"Arvamusfestival on avatud kõikidele teemadele, mis tunduvad Eesti inimestele, organisatsioonidele või kogu ühiskonnale olulised. Loodame, et varasemast rohkem laekub arutelude ideid ka piiritagustel teemadel, kuna maailmas toimuv mõjutab Eestit oluliselt," sõnas festivali programmijuht Maiu Lauring.

Oma ideed esitades tasuks lahti seletada teema vajalikkus ja võimalikud küsimused, mille üle hakatakse arutlema. Idee esitajalt eeldatakse valmisolekut arutelu ellu viia ja teha koostööd teiste ideede esitajatega.

Julgustavat tuge arutelu ettevalmistamisel ja nii sisulist kui tehnilist abi pakub Arvamusfestivali korraldustiim.

Idee saad kirja panna SIIN!

2016. aasta 12.­-13. augustil toimub neljandat korda Arvamusfestival – kohtumispaik ja mõttevahetuskoht Eesti ühiskonnale ning inimestele olulistel teemadel.

Jaga artiklit

3 kommentaari

  /   08:34, 28. jaan 2016
Võtku Kreutzwaldi Kilplaste raamat ette ja vaadaku sealt. Ilmselgelt seda mokalaata on vaja ainult paarile sooja õhu liigutajale - et ülejäänud rahvas saaks neid kui pärdikuid loomaaias vaadata.
H
Hea idee!  /   17:48, 27. jaan 2016
Rahvas kõik mäele, valitsust alla rookima!

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis