Teatada tuleks ülemaailmsetele loomakaitseorganisatsioonidele-eelistatult loomÕIGUSLASTELE. Riik peab aga häbenema selliste seaduseaukude ja olukordade võimaldamise pärast. Oligarh või mitte tuleb kinni panna(soovitavalt samasse puuri kõigile vaatamiseks).Kas tema kohta kirjutatud ja kirjutamnata seadused ei käi???Kuidas üldse on inimeste hulgas võimalikud sellised asjad!!!Sadist!Vastutustundetus!Kõikelubatavus!Emotsionaalse IQ puudumine täiesti.Tema tahtis pidutseda,selleks oli vaja loomaaeda,pidutses tapamaja läheduses-öäk! Kui on vaimupuue,siis miks emotsionaalset IG puudumist pole sinna alla ametlikult arvatud? Kui vaimupuue takistab mater.maailmas asjadega ja oma eluga hakkamasaamist siis emotsionaalne puue rikub ka teiste Elusolendite elu (ka inimeste oma) ja hävitab turvalise kui ka emots.turvalise elukeskkonna,olles seega PALJU ohtlikum.
Imelik, et meil tuleb kohutav skandaal kui eraisik papagoi või ahviga vahele jääb, aga Armeeniasse saab iga rahajõmm kasvõi mamutid tellida. Eesti on ikka täiega kultuurriik
no see loom näeb väga hea välja 27. jaanuar 2016 18:30
Mäletan kunagi Lasnamäe all olevat Tallinna loomaaeda. Lõvidel ja tiigritel võis kõik ribid üle lugeda. Korjused, millele nahk peale tõmmatud. Eks Mati Kaal mäletab paremini.
Elasin Lasnamäe nõlval ja sage külaline loomaaias. Neid loomi oli tõesti kurb vaadata. Ka liikumisruum oli väike, aga ega ta nüüdki parem ole. Ja Mati Kaal on ka telekas rääkinud ajast, kui loomaaed oli Lasnamäe nõlva all.
Kreekasse saabub ju pidevalt kiskjatele mõeldud rammusat ja värsket söödabaasi. Calais ronivad ise veel veokitelegi ja puha! Milles nüüd siis probleem on? 30 tonni iga masinaga- loomad ei jõua ära süüa, osa toitu tuleb sügavkülmutada.
Väga hea ettepanek. Kõik Aafrikast ja araabiamaadest loomaaedadele jagada. Loomad saavad söönuks ning migatsioonikriis lahendatud. Teiseks hoitakse suur ports raha kokku nii loomasööda kui ka immigrantide pealt.
Kusjuures su jutul on iva sees- mõtle, kuipalju "söödaabi" merel oma otsa leiab....Mis neid ikka eurooplase maksuraha eest matta, parem loomadele ette sööta.
Loomakitsjad tehku midagi, andku loomadele süüa ja proovigu siis neid loomi mujale anda...See pole ju normaalne, õnnetu ja kurb lõvi pildil, anna mõistust!
Kas sellel oligarhil ei ole nime? Armeenia on neid miljardäre täis,leia see pätt nüüd üles! Kas Arneenias ei olegi politseid ja seadusi ja kohut jne. See on hullem riik,kui Põhja Korea.
on ju olemas, need kaks pensionäri. kahju muidugi loomadest, et sellistes kitsastes puurides ka veel elama peavad, õnneks leidus vähemalt kaks inimest, kes neid hätta ei jätnud ja ehk lähevad asjad paremaks :)
KOMMENTAARID (31)