Krimi

Uudist täiendatud 12.38!

LIBEDUSEKAOS: Saarde vallas ridamisi juhtunud avariides sai kannatada üle kümne sõiduki (21)

Õhtuleht.ee, 27. jaanuar 2016, 09:44
Foto: Kenno Soo
Vihma tõttu klaaslibedaks muutunud teedel on täna juhtunud palju avariisid. Lääne prefektuuri teatel on täna Pärnumaal Saarde vallas juhtunud kahes kohas ridamisi kokkupõrkeid. Esialgsetel andmetel ei ole keegi õnneks tõsisemalt viga saanud.

Hommikul kell 8:37 anti teada kokkupõrkest Valga-Uulu maanteel Mustla küla juures, kus oli esialgsetel andmetel kokku põrganud viis sõiduautot. Teataja sõnul keegi viga polnud saanud, aga tee on äärmiselt libe.

Kell 7:36 anti teada, et Tartu-Viljandi–Kilingi-Nõmme maantee 113. kilomeetril on suunaga Tartu poole veoauto sõitnud teelt välja kraavi. Esialgsetel andmetel õnnetuses keegi ka selles õnnetuses viga ei saanud.

Kell 8:29 põrkasid samas kohas kokku veoki ja väikebuss.

Õnnetuspaigal on tee kohati väga libe ja liiklus häiritud. Politsei ja päästjad tegutsevad sündmuskohal ja paluvad võimalusel kasutada ümbersõite. Palume kõigil liiklejatel arvestada libedusest tingitud ohtudega.

Lisaks eespool mainitud õnnetustele anti kell 8.37 teada, et Saarde vallas Valga-Uulu maantee 88. kilomeetril on toimunud liiklusõnnetus, milles osales kokku viis sõiduautot. Esialgsetel andmetel üritas sõiduauto Nissan juht aidata tagasi teele sealt välja sõitnud sõiduautot Dacia. Nissanile sõitis otsa Valga suunas liikunud sõiduauto Volvo juht, kelle sõiduk paiskus kokkupõrke tagajärjel vastu veoauto Scania haagist. Õnnetuspaika jõudnud Citroeni juht sõitis kokkupõrke välimiseks teelt välja. Õnnetustes keegi viga ei saanud ja juhtumiga tegeleb edasi kindlustus.

Hetkel teadaolevalt õnnetustes keegi tõsisemalt viga ei saanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee