Krimi

13 INIMEST KOHTU EES: Eesti allilmas tuntud tšetšeenile ja tema jõugule esitati süüdistus kuritegelikku ühendusse kuulumises (14)

LISA KOMMENTAAR

Aram 26. jaanuar 2016 15:25
Juba 90-ndatest tegutsenud armjanid.Nüüd siis alles saadi jälile?
töötaja 26. jaanuar 2016 13:17
Uurige siis töövahendusfirma tegevust ka ,kelle ainus juhatuse liige on tšetšeen.Piiriülene maksupettus käis eesti valitsuse teadmisel ja toel üle 10 aasta ja kohus keeldub saksamaalt olulisi tõendeid välja nõudmast.Tarmo Urb on öelnud ,et venelased ostavad eesti ära,mitte ei tule enam tankidega .Ja tundub ,et sellega on juba algust tehtud.Kahju ,et töötajate huve ei kaitse eestis keegi.
26. jaanuar 2016 14:21
praegune valitsev klikk koos juudasega soosib seda.
to töötaja 26. jaanuar 2016 17:07
Mida keegi tühisus Tarmo Urb ütleb, ei oma mingit tähtsust.
"Venelased ostavad Eesti ära", see ütlus sai kuulsaks kui niimoodi ütles üks Venemaa kõrge riigitegelane. Võis olla Primakov.
miks mul on tunne, 26. jaanuar 2016 13:11
et selliste koht on elu lõpuni lühema keti otsas ,et ei saaks teiste kulul elada ja teha kurja neile ,kes midagi teevad ja loovad! seni kuni prokuratuuris ja advokatuuris ja poliitikute hulgas on nende tegelaste tilgutid veresoones ,kust tilk tilga haavaal tilgutatakse hüvesid ja muid keerulisi asju ei näe me õiglust ,õigusmõistmises! ja politsei jääbki tegelema sellega ,et käima kinni püüdmas iga 3-4 aastse vahega neid samu vennikesi!
miks mul on tunne, 26. jaanuar 2016 13:03
et sellised inimesed on otsene Eesti julgeoleku oht! Arvan,et sellistele indiviididele ei ole vanglas istumine ,mingi takistus ,kuna süsteem ise on loodud selliste inimeste poolt ,kelle mõtte maailma on väärastunud ja nad oskavad ainult teistelt ära võtta ise midagi mitte tehes või siis teatud etapil ähvardades ja jõudu kasutades.tundes teatuid elureegleid ,selliseid inimesi ümber ei kasvata ei vangla ega järelvaataja ega muu,need inimesed kas peavad elu lõpuni olema järelvalve all või siis ellimineeritakse sellised teisiti heal juhul saadetakse välja riigist ja jälgitakse ,et nad ei mõjutaks kaugelt enam kedagi ega kuidagi või siis seda tehakse kardinaalsel moel nagu seda tegid represiiv organid omal ajal ,haigus ,toidumürgitus jne jne ,neid vahendeid on millioneid ja usun et nii kapo kui muud organid on kursis kuidas elus rakk suretada nii ,et jälgi ei jää! aga jutt lihsalt mingist kuritegelikust jõugust ja muust on demagoogia,selliste tegelaste tegutse,ine on otsene oht nii riigile kui kõikidele ausatele inimestele ,kessiin midagi teevad ja loovad,sest nad on nagu saak loomad sellistele kiskjatele ja see on ainult aja küsimus ,et just teie ei satu selliste mõrtsukate küüsi ja see ei ole tore! igaljuhul peaks nii kohus kui muud organid selle mehe ja tema jõugu kas maksimaalselt lukustada või siis kasutama muid repressioone ja mitte mingil juhul ei tohiks need tegelased vähemalt 10 aastat enam vabalt tegutseda ,et selle aja jooksul neil kaoks igasugune side välise maailma hüvede ja inimestega !noh jah ja vanus teeks ka juba oma töö!
Mika Ruumis 26. jaanuar 2016 12:11
Ma ei teadnudki, et OKB ampluaa n6nda lai on. Lisaks internetis m6lisejate tagakiusamisele uuritakse ka organiseeritud kuritegevust. Johhaidii. Hakka v6i uskuma, et enesr6igustuskoolitused on hakanud end 2ra tasuma.
edja 26. jaanuar 2016 12:11
natuke romantiline pilt...marmorist koopia Taj Mahal -ist käes...t6in endale sutsuke väiksema indiast kaasa...
autorile 26. jaanuar 2016 11:20
Kirjaoskamatud, saage ükskord aru - käitlemine ja kasutamine on kaks ise asja! Uurige välja, milles erinevus ja ärge rääkige lolli järjekindlusega üha uusi ja uusi lollusi. Vähemalt emakeelt võiks osata.
kolla 26. jaanuar 2016 10:47
lõpp iseenesest on lihtne,Vahur Vertel saab telefonikõne tsetseeniast.rahuliku häälega loetakse ette kõik tema sugulased ja nende aadressid.asi lõpeb aegumisega.venemaal töötab see süsteem ammu juba.

Pööriöölane 26. jaanuar 2016 10:45
Ega sellised kaagid ei saaks nii kaua karistamatult siin tegutseda ja varasidki kokku krabada, kui neil tugev poliitiline toetus puuduks. Nii, et kohtu alla tuleks anda ka niisuguste pättide "kaitseinglid" Toompeal ja Tallinna Raekojas.
Aga sellised tuleks viivitamatult ka riigist välja saata, sest nad on otsene "sillapea" Euroopasse imbuvatele islamipättidele ja muudele murjamitele. Kui puudub neil siin tugev kogukond, siis nad ka siia niiväga ei roni. Ja Allah on neil teatavasti kõigil üks.
läheb nati raskemaks 26. jaanuar 2016 10:55
sest need abistavad kõrged poliitilised jõud juba vingerdavad kuigi toovad tublisid ISISE pabulaid kiirkorras täienduseks ... kuid alles tugev varjatud paraleelvõimu süsteem ...
keskmaffia 26. jaanuar 2016 11:54
Loodetvasti saab raekoja prillikivi ka varsti süüdistuse.
no võtsid sõnad 10. veebruar 2016 11:13
suust. ja odini rahvale kohe tööd kui muda.