Eesti uudised

EMA: "Minu tütar oli meile suureks uhkuseks, aga pärast surma sai temast justkui Eesti riigi häbiplekk."

Katrin Helend-Aaviku, 26. jaanuar 2016 06:00

90 KOMMENTAARI

e
EH/ 4. veebruar 2016 08:24
juudid oskawad lustiliselt keerutada,jeesuse ajast juba
k
kuidas/ 2. veebruar 2016 16:23
ta tütar siis häbiplekk on?
a
asi Eesti moodi/ 27. jaanuar 2016 10:07
keegi ei taha tunnistada seda maalappi enda omaks, kord on nagu linna oma, kord Pärnu Vee oma. keegi ei taha hüvitada kahjusid. Pealegi sellise käidava koha peal oleks pidanud ammu selline asi olema likvideeritud. Siin taga on jälle kellegi asjamehe tegemata töö ja rgu tulgu rääkima, et siis sel momendil, ei kuulunud see ala mitte kellelegi.
d
Demokraatia/ 26. jaanuar 2016 23:39
o
ootan/ 26. jaanuar 2016 23:37
k
Kaastunne Diana emale!/ 26. jaanuar 2016 23:34
Eesti riiki, ei olegi olemas!On käputäis "Staare" ja korrumpeerunud valitsus, kes ei hooligi tva-inimese elust.Võitlus käib pagulaste ,lesbide, homode jpm mitte tähtsate asjade pärast! Tegelikust elust riigis, ei tea valitsus midagi!Kõik valitsuse korruptsiooni süüdistused vaikitakse maha-selle asemel käiakse Savisaare kodu lammutamas ja 500.-eurot Keskerakonnast otsimas-see on meie riik!
e
Eksid. Meie, Eesti riik on olemas. Meie, rahvas, oleme see riik. Meie, rahvas, valisime omale riigijuhid, kelle ülesanne on hoolitseda meie hea käekäigu eest./ 1. veebruar 2016 18:17
Seda aga nad ei ole teinud. Me ei saa süüdistada kedagi teist kui riiki juhtivat koalitsiooni. Sellega siis Isamaad, reformikaid ja Toompeal istuvaid sulidest kaabakaid.
s
sellest kaevust/ 26. jaanuar 2016 18:35
oli juba KORD VAREM linnavalitsusele teatatud.Kui mälu ei peta , siis kas mitte keegi kohalikest ajakirjanikest ei teinud lohakile jäetud lahtiusest kaevust uudisnuppu pärnu lehes.
Aga sellele järgnes vaikus ja möödus aeg (mälu järgi ca 2aastat vist?) , tuli talv ja endiselt lahtine kaev jäi lumehange varjus märkamatuks. Ja selle koha pealt on väga ilus vaade jöele.
Diana asemel oleks vöinud olla ka suvaline talvine soome-rootsi turist - nemad jalutavad pidevalt sealkandis , nautides jahtklubi miljööd.
Linnavalitsus ignoreeris esimest vihjet kaevust . SELLE pärast ongi pöhjendatud kohtuasi. Keegi peab vastutama noore inimese tapmise eest.
Hooletuse töttu teise inimese surma pöhjustamine on ka tapmine.
k
Kaevuluuk/ 26. jaanuar 2016 16:15
1. Kui kaev oleks olnud kulda täis, siis omanikke oleks olnud rohkem kui 2
2. Kui kaev on eikellegi maal, siis kellele maa kuulub?
3. Kui kaev asub linna territooriumil ja keegi seda maad enda omaks ei tunnista, kas ma võin sinna oma maja ehitada? Kui ma ehitama hakkan, siis kes mind keelama tuleb? Kes keelama tuleb, see ongi omanik. Sest omanik saab keelata tegevuse tema maal.

p
pärnust/ 26. jaanuar 2016 14:40
leinas inimesi vaja aidata. tihti ise nad seda ei suuda. ma austan selle perekonna valu. aga kas poleks aeg minna lasta ? sensitiivid ka ei soovita lõpmatuseni kinni jääda / klammerduda. hing ei saagi sedasi kunagi rahu ega uute ülesannete juurde asuda ... peaks olema siiski jõudu. et lõpetada. ennast elusana matta ??? see ema on pildil nagu ... kurb. aga see on selle ema hinge ülesanne. pole minu öelda. pole minu asi . mõtlesin ka teemat laiemalt . et iga asja jaoks peaks olema mõistlik aeg . kus sa nagu oled oma asjaga . aga kui sa sellesse kinni jääd. siis ... siis on see sado-maso nagu juba. pärnakana ma mäletan. et oli vist ka suure raha lootus ja seda saamata ja nii . siis saeti ja saeti ... saatusega peaks iga üks ikka suutma leppida. siinkohal ma siiralt vabandan nende ees. kes nii ei arva. minu arust on elu vaid ja ainult elavate jaoks. ja ma usun . et parem ootab meid just ees. kui enam ei ole elu .
jaksu siiski . ja hingele jõudu .
s
sa ei tea seda enne / 26. jaanuar 2016 15:51
kui oled sarnases olukorras......(ei soovi seda aga kerge on öelda lase kadunuke hingest lahti inimesed on siiski erinevad!
i
ingel/ 26. jaanuar 2016 20:58
Kui me oma lahkunud lähedastest lahti ei lase, piiname nii ennast kui neid ja siin on valikute küsimus, kas jõuad endaga kokkuleppele ja lased tal rahus hingekoju minna, või enesehaletsuses halada ja hoida seda hinge veel hullemates vangistuspiinades.
KUULA! Su tütre hingeke anub ja palub juba ammu "ema lase mul palun minna"
k
Ka Pärnust/ 26. jaanuar 2016 21:03
Olen täiesti nõus. Igal aastal vähemalt korra on see leinalugu taas meediasse tiritud. Lein puudutab alati rohkem kui vaid ühte inimest. Kas siin ikka arvestatakse ka teiste leinajatega, kes on püüdnud selle kurva looga leppida, kurbusega kuidagi edasi elada ?! Leinaga on omad toimetamise viisid aga kas peab nii jõuliselt seda läbi meedia aastast - aastasse tegema ja kas tõesti peitub lahendus vaid süüdlase leidmises ?!
k
kui sul oleks olnud/ 27. jaanuar 2016 10:20
ainuke, lootust andev, andekas tütar, kes kellegi ametniku süü tõttu jättis oma elu kõige ilusamas vanuses. Kas siis sina ei oleks soovinud hüvitist. Vanemad olid oma lapse tulevikku andud endast kõik k.a. materiaalse osa. Miks ei peaks keegi maksma selle eest? USA-s oleks selline asi ammu lõppenud suurte summade väljamaksmisega.
Lapse kaotus ja lein on viinud ema elukvaliteedi nulli ja miks ei peaks ta saama hüvitist?
k
KAHJU/ 26. jaanuar 2016 13:35
Väga kirb lugu aga ÕL üritab sellega räiget pappi kokku ajada, krt meningiidi haiged seal.
m
möhh?/ 27. jaanuar 2016 03:52
milles need meningiidihaiged süüdi on?
k
kaev/ 26. jaanuar 2016 13:28
oli ilmselt ikka selleks ajaks juba sanatooriumi oma aga lihtsalt unustatud. Ja pärnus on linn tervise sanatooriumiga selles loos yhes paadis. Niikaua kui kumbki pool kaevu omaks ei vöta , on jokk.
Ja kellelegi pole tulnud pähe kysida miks sellises kohas ylepea kaev on. Ja kuhu suubub kaevualuse kanalisatsiooni ots.? Ja kuhu lasti nöukaajal ja hiljem sanatooriumi vanniveed?
m
mis jutt, et ei tea, kuhu kaev jookseb?/ 26. jaanuar 2016 14:54
oleks keegi sinna kaevu ämbri tinti kallanud, oleks varsti teada saanud, kus keegi kisab siniseks pööranud vee pärast.
A
!/ 26. jaanuar 2016 17:52
Arutu ettepanek, sest ilmselt pole tegu mitte joogivee vaid heitveekaevuga. Mis suubub ilmselt kusagil jõkke. Seega saaks tindiga teada vaid toruotsa väljumiskoha jõkke, mitte aga selle, kust see heitveetoru algab,
e
Ema/ 26. jaanuar 2016 13:17
Kunagi oli isegi TVs saade, kus otsiti kes vastutab ja juba siis ma mõtlesin, et no mis mõttes keegi ei vastuta.
Tubli ema, pane edasi, mine Pealtnägijasse või c-komandosse. Aja õiglus jalule.
d
Diana Aitai/ 26. jaanuar 2016 12:44
Vikipeedia ,vaba entsüklopeedia.
l
Lihtsalt..../ 27. jaanuar 2016 19:23
....uskumatu ,millise lapsega need vanemad õnnistatud olid! Saan täiesti aru , et neil on võimatu teda "lahti lasta".....
r
Ronja/ 26. jaanuar 2016 12:41
Otseloomulikult peab süüdlane maksma vanematele eluaegset toetust (mõtlen suurt toetust),et tütre hing saaks rahus puhata ega muretseks suutmatuses vanemaid abistada. Vastupidises ei ole mingit õigustust. Pealegi vanemad ei pea minema abi kerjama vaid seda peaks pakutama. Hoolt selle eest peab kandma Pärnu Linnavalitsus, see on tema aukohus.
t
to fakt/ 26. jaanuar 2016 12:01
Kaev jäi pargi jalutamise alast 15-20 meetrit jõe poole,praktiliselt jõekalda äärde,kõrvalisse kohta!
m
mine/ 26. jaanuar 2016 13:14
pärnus Ringi tn löppu jöe äärde ja vaata kui palju jalutatakse jahtklubi ja tervise sanatooriumi vahelisel teel ja sel alal yldse.Ka talvel käib seal palju inimesi kuna see on ilus koht jöe ääres ja sanatooriumi kylje all.
t
to to fakt/ 26. jaanuar 2016 14:27
Kõrvaline koht võrdusmärk surm?
e
ei ole/ 26. jaanuar 2016 15:27
Ei vasta tõele. Kaev on kohe kõnniteest 1-2 meetrit eemal.
n
normaalne seis??/ 26. jaanuar 2016 11:26
EESTI HÄDA JA VILETSUS ON SELLES, ET KUI OLED ELLIIDIS, SIIS OLED PÜHA JA PUUTUMATU.Ka antud suurõnnetuses on selle põhjustaja poliitilise maffia liige.Taolise inimese vastutusele võtmine on betoonseina vastu jooksmine.

t
tõsi on see,et.../ 26. jaanuar 2016 11:21
tütart tagasi ei too,aga kui ei karistata seda maaomanikku,tekibki karistamatuse tunne.
N
.../ 26. jaanuar 2016 12:02
No aga tegelikult on süüdi ju see pätt, kes kaevult kaane ära varastas. Mingil määral ka metallikokkuostud, kes selliseid kaevukaasi vastu võtavad.
5
55/ 26. jaanuar 2016 11:15
no siis tuleb rahumeeli need mittekellegi kaevud täis ajada ja si vask, mitte 5 a jorutada seda juttu
f
fakt/ 26. jaanuar 2016 11:01
Jutul, et kaevu omanikku ei leita, ei ole saba ega sarvi. Kui kaev on linna maal, siis linn peab teadma, kelle kaev. Kui linn väidab, et ta ei tea omanikku, siis vastutab linn ja nii lihtne ongi. Juriidilisele isikut saab karistada kopsaka trahviga ja lisaks saab hukkunud tüdruku ema nõuda kahjutasu.
Kahjutasu nõudmine oleks mõistlik - laps on surnud ja vanemad peavad vanaduspõlve ilma tütre abita hakkama saama, ka ilma materiaalse abita. See saamata jäänud materiaalne tulu on vägagi rahaks ümber arvestatav ja ausalt öeldes oleks elementaarne kui linn oleks seda juba teinud ja ise pakkunud.
Muide, kui ma ei eksi, siis see kaev asub pargis kus inimesed jalutamas köivad.
k
kas laps on ainult materiaalse abi saamiseks vanaduspõlves?/ 26. jaanuar 2016 16:53
Olgu laps andekas või andetu armas laps oma perele ega see leina suurust muuda. Laps on laps.
p
pärnakas/ 26. jaanuar 2016 10:54
Pärast õnnetust oli palju kirjutatud-kommenteeritud sellest õnnetust kaevust. Mina sain asjast nii aru. See kaev oli Pärnu jõe ääres Tervise SPA läheduses. Kaev jäi kõnnitee-jalutusraja ja jõe vahele kus olevat olnud sovjeti ajal tuletõrje veevõtu koht. Kaevuni ei olevat ulatanud Tervise territoorium ja seega ei olevat Tervise SPA-d saanud süüdistada. Pärnu Vesi ka tõestas,et neile see kaev ei kuulunud,Pärnu Vee trasside arvuti süsteemides sellist kaevu ei olevat,seega ei teadvat nad sellest kaevust.Tuligi vist nii välja,et n.ö. võimu vahetusega jäid nii mõnedki asjad kahe silma vahele ja see üksik endine tuletõrje veevõtukaev kõrvalises kohas sai saatuslikuks Dianale! Kahju!
n
26. jaanuar 2016 13:10
No ega ikka ole nii, et kaev asub ei-kellegi maal. Kui sealt kulda leitaks on omanikud kohe kohal.
u
Uppuja päästmine on uppuja enda asi!/ 26. jaanuar 2016 10:32
Meie seaduste järgi pole mitte keegi teine uppumises süüdi kui uppuja ise. Ei maaomanik, kelle maa peal see surmalõks asus. ei rahamaiad metallikratid, kes kanalisatsioonikaevude luuke sisse vehivad. Ei metalli kokkuostjad, kes igasugu jotadelt selliseid ilmselgelt varastaud asju rahumeeli odavalt kokku ostavad. Ega ka väikestelt kokku ostvad suurkaupmehed. Nemad ammugi mitte, sest teatavasti tõusis Eesti ju isegi üheks maailmaarvestatavaks vanametalli eksportijaks. Ja selle taga olid väga suured rahad ning ärihuvid. Meenutagem, kuidas 90-ndatel üritati korduvalt sellist metalliäri peatada aga tutkit! Ministrid, kes sellise korralduse tegid muutsid selle millegipärast ära juba nädala pärast. Ja kui üks valitsus osutus sirgeseljaliseks, siis lõid mängu poliitbroilerid ja see kabinet pidi tagasi astuma. Ning ka kohtuuksigi kulutati, kus metalliäri esindavate hirmkalliste tippadvokaatide survel kuulutasid kohtusaksad sellise piirangu ebaseaduslikuks ja ärimeeste inimõigusi ning õiglast kasumit ahistavaks.
j
jah/ 26. jaanuar 2016 10:30
Kuritegude uurimise asemel meil mõistetakse süüdi peamiselt ausaid inimesi välimisvõdu saavutamiseks.
k
Kurb/ 26. jaanuar 2016 10:28
See, kes jättis kanalisatsioonikaevu lahti, on mõrtsukas.
l
Lise/ 26. jaanuar 2016 10:26
Kes Dianat ei teadnud, võib arvata, et tavaline... Tegelikult nii erilisi ja üliüliüliüliandekaid inimesi sünnib haruharva. Mullegi, võõrale, tundub ikka veel uskumatu, et just tema läks... mis siis vanematest rääkida.
m
Mall/ 26. jaanuar 2016 17:49
Mul oli au olla Diana opetaja ning voin kinnitda, et tegemist oli geeniusega, mitte lihtsalt tooka ja andeka inimesega.

p
pärnakas/ 26. jaanuar 2016 10:22
Igal vanemal on suurim kaotus lapse surm,kaastunne vanematele aga..................................! Minu sugulaste mitmed hauad on samas Vana-Pärnu kalmistul kus saab pidevalt käidud. Kuid pärast Diana matuseid on meid siiski miski häirinud. Ei tea täpselt mis rahvusest Diana vanemad on ja kas nende rahvusel mingi eripära aga aastaid oli meid häirinud Diana korrastamata haud! 3-4 aastat oli hauaküngas korrastamata,hauakünkal kasvas rohi,vahel oli näha ka mõnd lille ja küünalt. Tavaliselt korrastatakse haud pärast matuseid aga Diana haud sai korrastatud alles möödunud aastal! Ma ei taha kedagi solvata aga meie peret häiris see haud,nagu ei vääriks ta korrastamist! Haud nüüd korrastatud aga kas on nüüd veel mõtet seda õnnetusejuhtu avalikult taas üle ,,puhuda,,??
p
Pärnakale/ 26. jaanuar 2016 10:54
Miks sa ise siis midagi ei teinud kui silma riivas? Natukenegi. Meie kohendasime ka naabrusesse maetud vene pisikese hooldamata hauda kui oma last vaatamas käisime ja panime ka lilli. Ükskord kui läksime, oli naabrilapse haud täiesti korda tehtud ja ka meie lapsele lilli pandud. Kes teab, mis seal peres toimus. Mõned ei suuda tragöödiaga kaua aega toime tulla, tervis ütleb üles jms. Niiet õelutsemise asemel...
k
kuidas keegi/ 26. jaanuar 2016 12:53
aga mina ei julgeks küll võõra hauaplatsil toimetada, iial ju ei tea... Minu lähedaste hauale ei ole võõrastel asja.
e
E./ 28. jaanuar 2016 17:54
Mina olen ka naaberhauda korrastanud, kui oma poja ja äia haual käin. Mis selles siis imelikku on. Käed küljest ei kuku ju.
t
to pärnakas/ 26. jaanuar 2016 11:55
mis sa kritiseerid, kui sa pole matnud oma last, siis sa ei tea ka, mis inimese hinges toimub. Võibolla see õnnetu ema ei suutnud jalgagi haua juurde viia, lootis ikka et laps kuskil elus, artiklist ju loeb, et isegi tütre tuba samas seisus. Kui sina kraabid oma sugulaste haudu, siis see ei anna õigust teise vanema valu ja tegemisi siin kommenteerida...see oli ja on siiani kohutav tragöödia selle ema jaoks,
a
aga luulekogu suutis küll välja anda/ 26. jaanuar 2016 17:01
aga hauale ei jõua, vaja raha taotleda ja kaevu omanik kindlaks teha. Ei mõista.
a
A.M./ 26. jaanuar 2016 18:16
Sa mõni linnapalgaline muidusööja või?
n
naine/ 26. jaanuar 2016 19:50
Tee oma elu korda, ära" ussita" teiste kallal.
K
****/ 26. jaanuar 2016 15:23
Kardan, et ema tervislik seisund peale tütre surma ei võimaldanud tal hauda korrastamas käia. Olen võõras inimene ja tunnen nendele vanematele südamest kaasa.
m
Mai/ 26. jaanuar 2016 10:20
Mille eest sa võitled, et tütart tagasi saada? Keegi ei teinud seda ju sihilikult, ehk viisid pätid kaane ära, ega ei jõua ju iga päev käia mööda põldu ja kontrollida kas kaas on peal ja üldse ei ole vaja kooserdada tundmatus kohas, kui käid hoia silmad lahti. Tunnen sii hoopis raha haisu.
r
rohkem hoolivust/ 26. jaanuar 2016 14:56
See on tähtis selleks, et manitseda inimesi olema edaspidi hoolivamad. Osa inimesi on ikka uskumatult lohakad ja hoolimatud kaasinimeste suhtes (see ei puuduta mitte ainult katmata kaeve, vaid palju muudki - joobes juhtimist ja kihutamist, purikate koristamata jätmist jne, jne). Sellest kaaneta kaevust teatati juba enne õnnetust (nagu artiklist lugesin), kuid olukorra parandamiseks ei võetud midagi ette ... Inimestel on tekkinud karistamatuse tunne.
m
Mall/ 26. jaanuar 2016 17:57
Ja mida sina teeksid kui lapse/ omakse kaotaksid? Nutaks mone kuu ja siis utlesks; "oli mis oli, ah, mis sest enam". Tean seda peret usna hasti ning neile oli nende tutar kogu nende elu. Vahe on vanemaid, kes puhendavadki oma elu lapsele. Mis motes, "pole vaja kaia tundatus kohas"? Diana on Parnu tudruk ja ta jalutas Parnus.
v
26. jaanuar 2016 10:17
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
s
sa pead / 26. jaanuar 2016 10:25
isegi sõimamiseks eesti keele ära õppima. kasuta sulle antud aega kasulikult.
s
süsimust iroonia/ 26. jaanuar 2016 11:47
Kurb küll, aga sel Vladimiril on vähemalt osaliselt õigus. Vaadake ometi, mis riigis toimub - ja rahvas üldiselt vahib seda kõike ikka veel mokk töllakil pealt.
m
mida kuradit te plõksite siin, / 26. jaanuar 2016 09:59
et kas toob lapse tagasi ja mida see teadmine annab kes süüdi!
Aga kui keegi kellegi surnuks sõidab või lihtsalt ära tapab ka niiöelda ettevaatamatusest, kas siis kraaksute ka samamoodi? Ei kraaksu- siis nõuate syydlase väljaselgitamist ja vastituselevõtmist! Aga miks? Inimest see ju tagasi ei too!?
Mis teil viga on inimesed
4
44/ 26. jaanuar 2016 09:49
Saage tuttavaks tegeliku Eestiga!!!
i
Irina peaks mõistma, et/ 26. jaanuar 2016 09:35
Nõukogude okupatsiooni-aegse ûleüldise korralageduse senini säilinud jälgede - s.h. likvideerimata kasutute kaevude võrgustike olemasolu eest ei peagi vastutama ükski konkreetne Eesti inimene .Või kui, siis mõni sovjeti-aegne ammusurnud linnaametnik.Kindlasti ei ole Teie tütar häbiblekk, vaid vastupidi - samasugune sovjeti-aja ohver,nagu paljud meist.
v
Vale/ 26. jaanuar 2016 09:48
Sovjetiaegsed kinnistud võeti üle ja on tänatavaliselt tuluallikad. vastutama peaksid ikka kinnistuomanikud.
e
eesti pensionär/ 26. jaanuar 2016 10:29
Ja mida see annaks kui keegi peaks vastutama? Kas vanemate soov on kinnistu omanikult kopsakas valuraha kätte saada? Viimane variant ajab südame pahaks!
s
süüdi/ 26. jaanuar 2016 09:32
Süüdi on metallivargad, kes kaevuluuke varastavad (nüüd neid õnneks enam kokkuostus vastu ei võeta, aga...)
Ja vaene laps, kes on kinni maa ja taeva vahel, kuna tema vanemad ei suuda tema kaotusega leppida ja hoiavad teda kinni. Laske ometi oma lapsel rahu saada ja tal minna.
m
mõte/ 26. jaanuar 2016 09:37
on teil aus....aga iga inimene on erinev.....kuigi nad tõesti peaksid lapsel puhata laskma!
v
Vastutavad ka riigijuhid/ 26. jaanuar 2016 09:47
Inimestel pole mingit muud sissetulekuallikat, kui vargilkäimine? Korralagedus!
m
Mall/ 26. jaanuar 2016 17:59
Lasta saab minna siis kui tegemist on haiguse millegi niisugusega. Mis see ema siis tegema peaks? Minema linnavalitsusse ja Tervisesse lilledega ja vabandust paluma, et nende tutre surm on nii palju tuli neile teinud.
n
nimi/ 26. jaanuar 2016 09:24
mina pooldan silm-silma, hammas-hamba vastu karistamist. Kes surmakaevu ripakile jätab, surgu ka ise, olgu see siis vallavanem või linnapea, vahet pole.

m
Mia/ 26. jaanuar 2016 09:23
Sügav kaastunne vanematele. Lapse kaotusest midagi hullemat ei ole ja leina üks osa on ka viha. Aga elus kahjuks sellised traagilised asjad juhtuvad. Tütre luulekogu välja andmine on ôige môte ja ilusaim mälestuse jäävustamine
j
Juhan./ 26. jaanuar 2016 09:15
See pole esimene luugita kaevu kukkunu andke talle rahu see oli selle neiu saatus kui ta läks kõndima ja ettevaatamatta kaevu kukkus millelt luuk oli ära viidud, meil ongi väga palju vigasaanuid ja hukkunuid tähelepanematusest ja karistamine ei kergenda kaotusvalu. Kaastunne lähedastele.
a
aga siiskile/ 26. jaanuar 2016 09:11
Kas sa tundsid seda neiut? Vaevalt küll. Kõik tema sõbrad-tuttavad teavad kui andekas ja tark ta oli ja see andekus polnud samal tasemel nagu sa kirjutasid et "vend it-mees ja ka andekas". Kui midagi inimesest ei tea, ei tasu ka sellist hala siia kirjutada.
k
kas andetute laste vanematel, kui laps hukub, on vähem valus?/ 26. jaanuar 2016 17:08
Enne mõtle ja siis kirjuta.
h
26. jaanuar 2016 09:10
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
n
naisuke/ 26. jaanuar 2016 09:20
Iga Su TAVALINE ei oska isegi ühte keelt, eesti keelt!
Kaastunne emale!
e
Ei pingutagi/ 26. jaanuar 2016 13:47
See noor tüdruk OLI üliandekas. Valdas mitmeid erinevaid keeli, oli väga suure silmaringiga, väga huvitava mõttemaailmaga. Arukas inimene, vana hingega. Ja need "vägad" on tõesti "vägadena" mõelnud. Aga - surm ei küsi...
k
Kahju/ 26. jaanuar 2016 09:07
Aga mida seal võidelda , selline võit tütart tagasi ei anna .
a
aga siiski/ 26. jaanuar 2016 08:57
see mis meist saab, mu lapsest, vennast. emast, isast, õest, ei saa inimene paika panna nn oleks saanud suur ja kuulus, näe ei saanud. on endalgi terve pere haua taga, mis neist küll oleks saanud .vend andekas ja tuntud arvuti mees ja elektrik, logistik, kõik tunnustasid ja austasid, kuid suri vähki noorelt. mida teha, ta oli saamas kellegiks ja oli juba, kuid midagi ei tulnud, samas mingi asotsiaal, elab ja elab, joob ja ikka elab, noor inimene ei ela. kahju, et selle maailma korraldus selline on.
j
Jõudu Irinale/ 26. jaanuar 2016 08:54
Jõudu ja jaksu. Kaotada ainus ja väga anekas laps, see on tohutult ülekohtune. Ei kujuta ettegi, et midagi sellist tuleks ühel emal üle elada. Masendav. Ja mitte keegi ei vastuta selle surma eest???? Mitte keegi!!!!
k
Kõik on õige/ 26. jaanuar 2016 08:54
Laps on lahkunud ja lein on hinges aga...
....kas siis,kui kaevu omanik tuvastatud,muutub midagi? Saab lapse tagasi tuua?
Mida see omaniku teadasaamine juurde annab?
Saaks valuraha nõuda? See annab lapse tagasi või vähendab leina? Hakkab siis kergem?
Imelik..
t
to kõik on õige/ 26. jaanuar 2016 09:01
tahaks loota,et sa sellist asja ise läbi elama ei peaks,või ikkagi peaks ....
t
To: kõik on õige/ 26. jaanuar 2016 09:22
Seniks ei pea otsima, kuni ise selle asja sees oled, eks?

2
2tüdruku ema / 26. jaanuar 2016 08:45
Mõtlen siiani sellest neiust, kuidagi hinge läks tema surm. Tunnen kaasa tema lähedastele. Ema peabki võitlema tõe eest. Kahju, et nii läks.
j
Jaa/ 26. jaanuar 2016 08:40
"Vanemad on püüdnud kaevu omanikku selle eest vastutusele võtta". Miks selliste asjadega peavad tegelema hukkunu vanemad? Miks politsei sellega ei tegele? See ei ole normaalne....
a
arvaja/ 26. jaanuar 2016 08:30
Prokuröri tegemata töö. Ta on meie palgal ja teeb tööd väga lohaklt. Vale puha, et ei leia omaniku. Olemas kinnisturaamatud, igale vabale maatükile on omanik. Muidugi ei too süüdlase leidmine kedagi tagasi, see on teistele lohakatele omanikele hoiatuseks, vast on oma kinnistu ja toimuva osas hoolsamad. See süüdlane tuleb üles leida ja karistus tuleb anda. Ma ei taha oma maksudest sellisele laisale prokurörile palka maksta, kes on nii küüniline ja ei tee oma tööd korralikult.
s
26. jaanuar 2016 08:49
k
26. jaanuar 2016 10:33
Küllap on omanik jälle mõne kõrgemal kohal töötava inimese sõber või sõbranna abikaasa. Nii need asjad ju alati vaibuvad ja moonduvad... Puhas korruptsioon ja onupojapoliitika. Sellist iba suust välja et pole suudetud omanikku kindlaks teha - no andke andeks! Siililegi selge, et selline asi ei ole võimalik. Igal kinnistul on omanik ja need andmed on konkreetselt ja ametlikult leitavad!!! Kui öeldakse, et pole suudetud leida, siis on ilmselgelt tegu vassimise ja hämamisega.
s
26. jaanuar 2016 08:18
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
i
Ise-kaasamõtleja/ 26. jaanuar 2016 08:44
Õnneks on olemas ka kõike ilustava massimeedia kõrval ka alternatiiv! Ise kuulan iga päev Nõmme Raadiot, mille päevakaja algab tööpäeviti 12:00.
l
loogiliselt/ 26. jaanuar 2016 08:04
kaev peaks ju olema maasse tehtud .see maa peaks ju kellegile kuuluma .Kuidas ei suudeta kindlaks teha ,kelle maa see on .Lihtsalt ei jaga matsu.
u
uku/ 26. jaanuar 2016 08:01
Artikli juures on Artur Talviku naerul näoga foto. Miks nii?
e
26. jaanuar 2016 07:53
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
e
26. jaanuar 2016 08:56
ei too tagasi. aga peavad vastutama. sest see tooks endaga kaaas selle, et selliseid asju edaspidi ei juhtuks. muidu on nii, et kas panen kaane peale või mitte. vahet pole.
t
to peaasi/ 26. jaanuar 2016 07:46
Sinusugused on kas empaatia võimetud või peast kiiksuga. Milleks sellist jura suust välja ajada.
Enivei, kui tegemist oleks olnud mingi tähtsa tegelase lapsega siis oleks keegi vastutusele võetud, oleks kasvõi keegi syydlaseks tehtud
h
hoidku jumal/ 26. jaanuar 2016 07:52
maaomaniku, kui sinusugune peaks talvel libedaga tema maal kukkuma............

p
26. jaanuar 2016 07:36
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
t
to peaasi/ 26. jaanuar 2016 08:58
ise ka aru saad kui rumal sa oled või oledki selle kaevu omanik sellepärast selline jutt.anna kannatust kui rumal sa oled!!!
k
kanali kalle/ 26. jaanuar 2016 07:23
Kui see kaev korralikult täis ajada, on hetke pärast kaevu omanik teada,kellel uputus tekib,sanatooriumis ei võta see kaua aega
e
Epp-/ 26. jaanuar 2016 07:30
Kui see kaev üldse enam käigus on.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee