Krimi

FOTO | Turvatöötaja ning linnakodanik pidasid kinni agressiivse poevarga (3)

Õhtuleht.ee, 25. jaanuar 2016 13:48
Agressiivne poevaas anti üle politseile.Foto: USS Security
Eile pärastlõunal pidas Tallinna Rocca al Mare kaubanduskeskust turvanud USS Security töötaja pärast kümneminutilist tagaajamist mööda tänavaid kinni poevarga. Varast aitas tabada hakkaja linnakodanik.

Kell 16.27 sai USS Security turvatöötaja info, et spordipoest Rademar jooksis välja mees, kes oli kauplusest varastanud. Tänu kaubanduskeskuse külastajatelt ja müüjatelt saadud kirjeldusele ning varga põgenemissuuna osutamisele õnnestus turvatöötajal pärast ligi kümme minutit kestnud tagaajamist kahtlusalune Rocca al Mare keskuse lähistel kinni pidada.

Kuna varas käitus agressiivselt, palus turvatöötaja Vabaõhumuuseumi teel sõitnud autojuhtidel peatuda ja aidata varast kuni patrullauto saabumiseni kinni pidada.

USS Security meeskond tänab siinkohal abivalmit ja julget linnakodanikku, kes reageeris kiiresti, jättis oma sõiduki tee äärde ning tuli meie töötajale toeks.

Jõuliselt vastu hakanud vargal õnnestus käed raudu panna alles USS Security täiendavate jõudude saabumisel. Kinnipeetud isik toimetati kaubanduskeskuse turvaruumi ning anti seejärel üle politseile.

Kinnipeetu juurest leiti varastatud jope ja pusa kogumaksumusega ligi 200 eurot. Selgus, et riideesemed oli varastatud kahest erinevast poest; need tagastati kauplustele Rademar ja Sportland.

Samal teemal

23.11.2017
VIDEO | JÕULISELT JA JÕHKRALT: korravalvur lohistas karguga mehe trammist välja ja viskas teele
03.11.2015
KOHTUMINE SEELIKUALUSEID PILDISTAVA PERVERDIGA: mees tundis mõnu sellestki, et teda taga aetakse
23.04.2015
UNI ON MAGUSAM KUI MESI: Pärnus jäi viinavaras varguskatse ajal magama
20.04.2015
NAPSUVARGA TRIKID: kõigepealt vajus pikali, aga siis võttis noa välja

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee