Dmitri Dmitrijev (Alar Truu)

Delfile teadaolevalt mõõdeti 6. jaanuaril Pedase külas purjus peaga teelt välja sõitnud riigikogu keskfraktsiooni liikme Dmitri Dmitrijevi joobeks 1,7 promilli.

Varasemast on teada, et Dmitrijevi joove ületas kriminaalse joobe piiri, mis on 1,5 promilli ja seetõttu on algatatud kriminaalasi.

Dmitrijevi kaitsestrateegia põhineb väitel, et ta sõitis saunast ära, olles joonud vaid ühe õlle, aga pärast avariid jõi ta suurest kurbusest ära autost leitud viina ja sealt ka suur joove.

Enne avariid oli Dmitrijev saanud erakonnakaaslaselt Martin Repinskilt hoobi näkku, sest ta oli üritanud teisele erakonnakaaslasele Siret Kotkale nii aktiivselt ligi ajada, et naine pidi tuppa varjuma.

Kui seni räägiti, et Repinski hoop oli pigem nagu kerge tõuge, siis väidetavalt oli see piisavalt tõsine, et tekitada Dmitrijevile sinika, mille taandumist pidi ta kaks nädalat haiguslehel ootama. 

Refereeritud artikkel tervikuna on Delfis.

Jaga artiklit

21 kommentaari

M
mis toimub  /   07:50, 26. jaan 2016
Kas töesti Riigikogus varsti polegi normaalseid.Kes kriminaal,kes joodik,kes venitavad istungeid,et raha saada oma rahakotti ja lolli mängida,kes niisama loll ja kes sportlane ja ajakirjanik.Tahaks töesti teada,kes meie seadusi löpuks teevad ja mis meie elust kunagi saab?Suuri kisajaid meil on ja vihakylvajaid,kuid tegelikult tösiseid vöetavaid poliitikuid ikka väga vähe.
N
nahhui ta neid võmme seal ootas,  /   17:11, 25. jaan 2016
kui ma teelt välja sõidan,kas ma siis pean politsei kutsuma või? Asi suht kahtlane,eks heasoovlikud kamraadid ikka võmmidele koputasid.
Neid viinamaiaid seal künkaotsas küll ja küll

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis