Eesti uudised

AS Tallinna Sadam: erikomisjonile esitatavate dokumentide avalikustamine võib tuua nõuded (19)

Siim Randla, 23. jaanuar 2016 06:00
AS Tallinna Sadam: erikomisjonile esitatavate dokumentide avalikustamine võib tuua nõuded.Foto: Alar Truu
Asi Tallinna Sadam juhid märgivad pöördumises riigikogu korruptsioonivastasele erikomisjonile, et neile esitatud ärisaladusega dokumentide kolmandatele isikutele avaldamine võib kaasa tuua pretensioonid või nõuded.

Seoses riigikogu uurimiskomisjoni tööga võimalike korruptsiooniriskide tuvastamiseks ASis Tallinna Sadam on viimane esitanud komisjonile mullu novembrist oma äritegevusega seotud teavet ja dokumente.

Samal teemal

Suur osa esitatud materjalidest, näiteks nõukogu koosolekute protokollid, juhatuse otsused, äripartneritega sõlmitud lepingud, sisaldavad nii sadama kui ka lepingupartnerite ärisaladusi, mille suhtes neil on konfidentsiaalsuskohustus, selgitavad Marko Raid ja Carri Ginter komisjonile saadetud pöördumises.

AS Tallinna Sadam soovib saada kindlust, et nende ja koostööpartnerite ärisaladused on piisavalt kaitstud ning minimeerida riske võimalike lepinguliste konfidentsiaalsuskohustuste mittetäitmisega seotud pretensioonide või nõuete esitamiseks.

AS Tallinna Sadam märgib, et nende eesmärk pole varjata avalikkuse eest infot ega takistada riigikogu komisjonil järelduste tegemist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee