Maailm

Soros: Euroopa Liit on lagunemas

Õhtuleht.ee, 23. jaanuar 2016 06:00

9 KOMMENTAARI

x
xp/ 23. jaanuar 2016 07:45
Kui nii väikese probleemiga, nagu seda on pagulased, ei suudeta toime tulla, siis pole EL küll essugi väärt. Rikkad euroopa riigid ei suuda nüüd oma piiri pidama saada?! Kui pikk oli NSVL-i piir ja hiir ka ei läinud läbi. Pagulastele kuluva raha eest võiks euroopale müüri ümber ehitada!
s
23. jaanuar 2016 10:03
Soros isiklikult on teinud kõik, et läbi mittetulundussektori organisatsioonide riike üünestada ja luua mugav turvavõrk riike laostavate pagulaste masside sissetoomiseks. Mõne kuu jooksul lihtsalt legaliseeritakse EL otsussega kõik immigrandid Euroopas, et neid enam välja saata ei saaks.
Edasi algab rahva hävitamine kemikaalidega läbi vee ja ravimite, sh on arvestatud asjaoluga, et psühotroopsete ravimite tarvitajad ravimite puudusel hulluks lähevad, seda on ka plaan ära kasutada, st kes on väga seotud ravimitega tekitage endale varuplaanid valmis.
Käsiraamat rahva hävitamiseks:
https://archive.org/details/Ecoscience_17
i
23. jaanuar 2016 19:01
iseasi kas seda üldse tahetaksegi... selle planeeriad on siin: https://www.youtube.com/watch?v=SpTf3nMfJrE
k
Kas / 23. jaanuar 2016 06:45
ajalooline paratamatus või kellegi ränk viga,mis on viinud asja nii kaugele?
e
23. jaanuar 2016 10:22
EI, see on tahtlik, sihipärane, täiesti teadlik ja kaua planeeritud tegevus.
Samas see i tähenda, et kõik peavad laskma ennast neil hullumeelsetel hävitada, olge nutikamad ja kavaldage nad üle! Iga inimene tunneb oma eriala ja selle piires annab palju teha mitte ainult enda jaoks vaid kõigi jaoks, kes sellest sõltuvad, saab ka mitte osaleda asjades, mille sisu ei ole selge ja milles mitte osalemine on ohutum kõigile.
Tekitatud majanduskriisiga aetakse kõik riigid pankroti, et kukuks kokku nii tervishoid kui ka sotsiaalkaitse, töökohad kaovad ära, ettevõtted maksustatakse surnuks. See õik on kontrollitud majanduslik ülevõtmine, rahva kottimine igal viisil on taotluslik, et teid täiega masendusse ja lootusetusesse viia, et te ise suitsiidi teeksite. Igasugused kodus hapendatud salatid ja muud tooted aitavad depressiooniga hakkama saada loomulikul moel. Õppige hapendatud toiduainetega ennast aitama. Ärge laske oma elu ja tervist hävitada neil tõbrastel!
https://www.youtube.com/watch?v=dEuAHPNfutA&ab_channel=THElNFOWARRlOR
a
A.H./ 23. jaanuar 2016 10:40
Mitte ajalooline paratamatus vaid ikka kellegi ränk... ,kuid mitte viga vaid lauslollus mis piirdub lausidiootsusega.
ž
Židomir Bezgoyev/ 23. jaanuar 2016 06:43
See on nii südantkosutav, et leidub üks ettnägelik sõbralik vanamees, kes oskab viisakalt ette hoiatada võimalikest arengutest...
a
23. jaanuar 2016 10:40
Aastakümneid imes ennast sisse läbi heategevuse, ja nüüd heatagevusiikult hävitab teie riigi ja rahva. Tõeline heategija!
a
A.H./ 24. jaanuar 2016 21:40
Mis moodi uks Soros midagi hävitab, ei saa mina aru? Kas tema on mingi EL-i kuningas Brüssellis? Või veel mõni tähtis juht EL-i struktuurides? HJävitajad on ikka merkerli eide sarnased, kes saasta sisse lubavad.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee