Foto: STANISLAV MOSHKOV
(:)kivisildnik, Äärekosmos, 22.01.2016 22. jaanuar 2016 17:46
Mõningaid mõtteid vägistamistalgutest Kölnis. Esiteks on see jälk, jälk ja veel kord jälk. Tegelased, kes selle korda saatsid, käitusid nagu vääritud tõprad, kiviaegsed lojused ja äärmuslikud afroputinistid. Ma loodan, et väljendusin korrektses delfiliitikute standardkeeles.

 

Pogrommid on tagasi

 

Sellega võiks lugeda diskussiooni lõppenuks, sest üldjuhul piirduvad tolarastid (mitte tole, vaid tola) immigratsiooniprobleemide käsitlemisel emotsionaalsete hüüatustega. Paremal juhul loobitakse juhuslikke vasakpoolseid luulumõtteid.

Teiseks nimetagem asju õigete nimedega, tegu on klassikalise pogrommiga, massilise vägivallaga vähemuse vastu. Naised on teatavasti immigrantide hulgas tühine vähemus, kellega käitutakse vastavalt aafrika kultuuritraditsioonidele umbes nagu sigade ja koertega. Kölnis nägime seda väga hästi – vägistamine, alandamine, röövimine ja seksuaalne kottimine mitmel moel ja grupiviisiliselt.

Kui see pole pogromm, mis siis on? Igal juhul kuuluvad pogrommid Euroopa kultuuritraditsioonide hulka ja me saame rääkida esimestest valulistest lõimumisilmingutest, õnneks Eestis selliseid vastikuid kultuuritraditsioone pole.

 

Organiseeritud kannibalism?

 

Võimalik et Kölnis saadeti korda veelgi hirmsamaid tegusid, midagi ei saa välistada, sest politsei, valitsus ja meedia on paljastatud kinnimätsimiskatsetelt, vassimiselt ja valetamiselt. Mäletate ehk veel seda meediakoori, kes vägistamistalgute järel muudkui jorutas: pole seotud immigrantidega, pole seotud immigrantidega, raiuge või tükkideks, iga tükk kisendab – pole seotud immigrantidega. Tänaseks on selgunud, et jah, pogrommi korraldanud immigrandid ei ole tõesti seotud Euroopa alusväärtustega ega isegi mitte kõige lihtlabasema inimlikkusega.

Muide, praegu on Haagis kohtu all keegi Uganda kristlik-demokraatlike rünnakrühmlaste ninamees Dominic Ongwen, keda muude pattude kõrval süüdistatakse kannibalismi koolituste ning workshop’ide korraldamises. Nii et kui teil on Kölni või Haagi lähedal mõni tuttav kaduma läinud, siis otsige teda kristlike-demokraatide külmikutest.

Ma ei imesta, kui me kontrollitud allikatest ja usaldusväärsetest meediaväljunditest kuuleme varsti uut kooriteost: ei ole seotud organiseeritud kannibalismiga, ei ole seotud organiseeritud kannibalismiga, raiuge või tükkideks…

 

Üldistamise tabu

 

Ma loodan väga, et ma ainult utreerin, aga multikultuuri entusiaste ei või iial teada. See, mida jutlustavad Lobjakad ja Parised, on multikultuuri teooria, aga see, mis juhtus Kölnis, on multikultuuri praktika. Üldistamise tabu on tänapäeval dekadentlikus maailmas laialt levinud. Üldistamine on loogilise mõtlemise võte, mille abil mõttes ühendatakse sarnaste nähtuste üldised ja olulised omadused, seega on meil kasutusel ebaloogiline mõtteviis, mis ei luba loogilist mõtlemist, sest tulemus muudab naeruväärseks poliitilised dogmad, näiteks multikultuuri ohutuse.

Aga mina üldistan, ükskõik kas minu loogilised mõttekäigud uuspolitrukkidele, uushungveipingidele ja uusinkvisiitoritele meeldivad või ei, teie valed pole minu probleem. Üldistan tuima näoga, sest olen mõtlev inimene, mitte emotsionaalne töllakas. Põletage aga Enn Kasaku „Loogika alused“ ära, andke tuld, lojused!

 

Odava demokraatia import

 

Juhtunul on teadagi põhjused, eelkõige odava demokraatia import Aafrikast. Meile aetakse seoses immigratsiooniga igasugust kägu elude päästmisest, pensionimaksmisest, spetsialistidest ja majanduslikust imerelvast. Kui sakslased on sõda kaotamas, jahuvad nad ikka mingist imerelvast, aga asi lõpeb 10 000 naise vägistamisega Berliinis.

Immigratsiooni on vaja valitsusele ja selleks, et tuua maale ustavaid valijaid, valija lojaalsus tagatakse priskete sotsiaaltoetustega. Sakslase äraostmine on kallim kui süürlase äraostmine, seega ostetakse kõikvõimalikke hädiseid ja õnnetuid, eelkõige sõjaohvreid, need lepivad vähemaga. Viska kodakondsus hambusse ja käib küll. Sealt need miljonid elukutselised valitseva režiimi valimisspetsialistid tulevad.

Odaval importdemokraatial on mitmeid eeliseid: esiteks muidugi odav, aga teiseks on teenus väga kvaliteetne, suvaline saksa või prantsuse pärismaalane võib üleöö valida tont teab kelle poolt ja siis on liberitel ja sotsidel vanglatee jalge all, aga kuna importdemokraat elab abirahast, ei saa ta ksenofoobe ja rassiste valida, nii loll ta kindlasti ei ole. Importdemokraat ei taha tööle minna, ta on tulnud siia endale soodsat valitsust valima, mitte vabrikus ägama.

 

Töö, milline kuradi töö?

 

Ja ega importdemokraat saagi tööle minna. Äsja kinnitas just Saksa tööminister, et vähem kui kümme protsenti immigrantidest sobivad tööle rakendamiseks või mingi ameti õppimiseks, ülejäänud 90% on kõlblikud ainult demokraatlike valimiste läbiviimiseks. Selle 90% pealt üldistab nii mõndagi.

Samas on importdemokraatial omad varjuküljedki, ma ei pea siin silmas ainult Kölni pikkade väntade ööd ja sellele järgnenud ei-ole-seotud kisakoori. Probleeme on veel, kohati ilmneb ajutisi tagasilööke: mõõdukas pealõikamine, kirjaoskamatus, pime usk, getostumine, kõrbehõimude mingid käeraiumisseadused ja kliitorilõikamise pidustused, barbaarsus, julmus, sõgedus, äärmine jultumus, logelemine, märatsemine ja eksootiliste haiguste levitamine.

Varja ja mätsi kinni kuidas tahad, valeta, mis sa jõuad, aga need neetud pärismaalased puutuvad ikkagi importdemokraatiaga kokku, vihastavad põhjuseta ja hakkavad tont teab keda valima. Kuidas ütles Rootsi sotside vaimne ema: valge enamus on Rootsis tõsine probleem või kuidas see oligi.

 

Tolarastid kiunuvad haledalt

 

Aga nüüd läheb asi huvitavaks, Saksa president – eks ole, neil on peale selle ogara eidekese ka mingi president – Joachim tegi avalduse, et immigratsiooni tuleb piirata sest, pange nüüd hoolega tähele, muidu tulevad pahad rassistid-ksenofoobid-natsistid ja hakkavad immigratsiooni piirama.

Sellest me järeldame, et kui tulevad populistid-ksenofoobid-rassistid ja teevad seda, mida tolarastid nüüd ise tegema hakkavad, siis on see paha ksenofoobia, aga kui korrumpeerunud valitsus oma käega ksenofoobiat teeb, siis on see hea, sest nii loodavad nad jääda võimule ja edasi laamendada.

Tolarastid kardavad, valetavad, tõmblevad, halisevad, söövad oma sõnu ja sülitavad oma põhimõtetele, aga see on inimkonna jaoks suur samm edasi. Ja loodetavasti ka pikkade väntade öö seksituristidele elegantne hüpe Aafrika poole tagasi.