Maailm

Miks tulnukad meiega ühendust ei võta? Tõenäoliselt on nad juba ammu surnud (25)

LISA KOMMENTAAR

OneMina 8. veebruar 2016 10:58
OneMina on tulnukas, ainult minu kaudu saab kutsuda tulnukaid maa peale.
Ehk nii? 24. jaanuar 2016 18:02
Miks tulnukad inimestega ühendust ei võta? Asi lihtsam kui arvata oskate, tulnukad ei ole veel ära tabanud, et inimene kes siin planeedil toimetab, ka mõistusega eluvorm on. Vahivad ja vaatavad meid nagu meie vahime-vaatame sipelgate pesakuhilat, et näe, elavad ja sagivad, ehitavad ja munevad. Mida muud ühendust siin tulnukate "mikroskoobi" all ikka võtta.
buratino 23. jaanuar 2016 14:21
Kellele ongi vaja loomakatja,kes pidevalt kakleb,hammustab,oma keeles ,,sõdib'' kes teab mis jaburatel ajenditel.Ja siis ise veel imestab,et ei tule keegi,ei õpeta,kuidas paremini hammustada.Kes see napakas siis on,kas inimene või need,kes ei tule.
arvamus 23. jaanuar 2016 11:23
Inimkond on lihtsalt vaimselt nii madala arengutasemega, et sellistega pole mõtet suhelda.
vanamemm, to: arvamus, 11:23 24. jaanuar 2016 14:10
Ma ei suhtle ekrega ka nende madala arengutaseme tõttu...
kosmos kubiseb saastast 23. jaanuar 2016 09:44
Ei saa ühendust võtta , nad on ennast kosmoses lendleva saasta vastu ammu surnuks löönud...
Reimps 23. jaanuar 2016 08:47
Lugege lehest maailmas toimuvat ja saate aimu, miks arenenud liigid maalastega tegemist teha ei taha.
nad tulevad siis 23. jaanuar 2016 07:44
kui inimkond hakkab jubedusi korda saatma. tegelikult juhivad nemad mängu ainult meie ei tunneta seda.
Iti 23. jaanuar 2016 02:35
Nad on kas meist väga kaugel,või meie ei oska ennast neile arusaadavaks teha,või ka vastupidi,et meie ei saa nendest aru. Seda mina ei usu, et suures maailmaruumis, kus on miljardeid erinevaid planeete on väike Maa ainus kus on elu .

Kas "teadlaste" töö 22. jaanuar 2016 22:20
ongi luulu peksta. Säärasel juhul on Paldiski mnt Psühhiaatriahaigla teadlasi täis.
mnb 22. jaanuar 2016 21:30
ainus, mis neil "surnud" on, on võltshumanism ja vajadus igast kaabakaid ja saasta poputada ja õpetada neid endid hävitama.
ahjaa 22. jaanuar 2016 21:34
vajadus neil end meiesuguste eest kaitsta on veelgi olulisem - tõmbame paralleele kasvõi võõraviha vajaduse põhjustega, pidevate sõdadega...
ja 22. jaanuar 2016 22:12
kui palju on tsivilisatsiooe, mis pole veel võimelised ühendust võtma ja kui palju on planeete eluga aga ilma tsivilisatsioonideta (saurused ja kalad ja… ühenduse loomisest ei mõtle)
albion 22. jaanuar 2016 20:27
Aga äkki on "tulnukad" teises sageduses/dimesioonsis ja ootavad, et meie saavutaksime vajaliku arengutaseme nendega suhtlemiseks.
nendel austraalia teadlastel 22. jaanuar 2016 19:57
oli käsil ilmselt järjekordne PROJEKT! Seekord saadi siis just SELLINE tulemus....järgmine projekt annab kindlasti vastupidise tulemise...cest la vii!!! See teadlaste grupp ei tea ilmselt midagi ei tõenäosusteooriast ega suurte arvude seadusest....rääkimata nende baasil võimaluste leidmisest! Meie teadmised on põhiliselt 200 aastat vanad....nende teadmisteni arenes inimene aga miljon aastat! Piisab kui "lähedal"asuv tsivilisatsioon sellise punkti teadmistes saavutab 1000 aastat varem või hiljem ja kontakt meie tsivilisatsioonide vahel on välistatud!
JUSS 22. jaanuar 2016 19:44
Kui sobiva elukeskkonna ning tingimuste aega võib mingil maa-tüüpi planeedil mõõta miljardite aastatega, siis kõrgelt arenenud, mõtlemisvõimelise eluvorme ehk vaid mõne miljoniga. Ja tsivilisatsioonide aega mõnekümne tuhande või veel vähemagi aastaga. Suure tõenäosusega hävitab tsivilisatsioon ennast ise. Sõdade, ökoloogilistes katastroofide, ressursside lõppemise, sekkumisega geneetikasse j.n.e. Samuti ka kas kosmiliste või mingi planeedi enda suurte looduskatastroofide läbi. Seega pole kuigi tõenäoline, et miljardite ning triljonite planeetide puhul puhkeb kõrge tsivilisatsioon kahel lähestikku asetseval planeedil üheaegsel. Praegu teada oleva tehnika juures võiks sidepidamine toimuda ainult raadiolainete abil, kuid arvestades selle kiirusi ning vahemaid, siis vaid mõnekümne valgusaasta raadiuses. Aga sadade, ammugi veel tuhandete või miljonite valgusaastate kauguselt oles see utoopia. Aga valgusest suuremad kiirused? Praegu kahjuks ei tunta seda isegi mitte teoreetiliseltki, praktikat rääkimata. Aga et ehk kunagi kusagil, see kuulub pigem fantastika valda.
on ikka tolbjoob 22. jaanuar 2016 19:02
Sa tahad õelda,et sajad lendurid,nii komerts,kui ka sõjaväe lendurid,sõdurid ja kümnedtuhanded tsiviil inimesed ajavad jama? Nn ufosid on kõigerohkem näinud sõjaväelased kes kaitsevad asutusi kus hoitakse tuumapomme. Uuri maad enne kui kaagutad! Sa ei usu,et hiina ka olemas on,sa ei ole oma silmaga näinud... Näiteid on veel
Kaagutama kipuvad siin pigem need, kes ise midagi ei tea 22. jaanuar 2016 19:27
Suurem osa neid salapäraseid ufosid, mida USA paljud lendurid on näinud, on nagu nüüd teada, osutunud salajaste uute lennuaparaatide katsetusteks. Näiteks nägid paljud tegelikult ülisalajase luurelennuki SR-71 Blackbird lende. See lennuk lendas 25-26 km kõrgusel kiirusega 3500-4000 km tunnis. Seega asjasse mitte pühendatud tavalenduri jaoks täielik müstika. Samuti liikusid nad oma suure kõrguse tõttu pealtnägija jaoks hääletult. Oli muudki katsetatavat, näiteks Bell-X mitmesugused erinevad mudelid. Romantika romantikaks, kuid valdav enamik lendureid nägi just neid. Muidugi on ka mõningaid seletamatuid ufode juhtumid, kuid need moosustavad väikese osa üldarvust.
ab 23. jaanuar 2016 16:31
jajah, ja fukusima tuumakatastroofi tagajärjel tekkinud radioktiivsed pilved korjasid ka mustlinnud üles? Seda mida japsid siis filmisid ei saa küll kuidagi massoonide lennuaparaatideks nimetada, kuigi neil neid on ka juba! Lisaks vee all liikuvad vigurid, ca 400-500 km/h. blackbird ei saa ka parima tahtmise korral lennata 180 kraadiste suunamuutustega. SR-d enam ei lenda , sest liiga kallis, aga nähtusi nähakse pidevalt. Fuku: https://www.youtube.com/watch?v=bNNhUgTQLZA
QQ 22. jaanuar 2016 18:39
Kui ma oleks tulnukas ja näeks mis siin maa peal toimub ega siis ma ei võtaks ühendust.
Inimesed on siin maa peal kõige vägivaldsem liik ja siis imestavad miks tulnukad ei taha ühendust võtta.
to QQ 22. jaanuar 2016 19:32
Seda hüpoteesi on juba paljud püstitanud. Et meie arengutase on veel nii madal, et meiega ei soovitagi otseselt suhelda. Näiteks kirjutas prantsuse ilmekirjanik Francis Crasac oma "Tulnukad eikusagilt", et suheldakse vaid tsivilisatsioonidega, kes on oma planeetidel sõjad.poliitilised vastuolud ning ravaalitsevad riigikorrad juba lõpetanud ja kus on tuumatehnoloogiaarenenud mitte relvade tootmiseks vaid rahumeelseks majanduslikuks kasutamiseks. Senikaua meid lihtsalt vaadeldakse, ilma meie asjadesse sekkumata.
XX 22. jaanuar 2016 15:13
Mis tulnukad,mida te jahute!? Lõpetage see ajupesu,ei saa üle ega ümber oma tulnukatest. Kas tõesti on inimesi vaja ärritada teemaga mis on niigi mõttetu. Muust enam ei kuulegi. Inimeste päid on aastasadu sassi aetud ja nüüd ka otsa ega äärt pole.Mida pole seda pole,ei tasu uskuda asjadesse mida reaalselt oma silmaga pole nähtud ega pole kontakti olnud. Seni kui kui puuduvad konkreetsed faktid või pole kellelgi otsest kokkupudet olnud,ärge ajage inimestele kärbseid pähe. Mingid hullukesed võivad ju jahuda kokkupuutest mingite roheliste mehikestega aga see on puht segane jutt mida võivad loo jutustajad ise ainult uskuda.

Mikä Ruumis 22. jaanuar 2016 14:20
egas nemadki neegreid taha... kontakti võtad on lupsti 100 neegrit kohal
QQ 22. jaanuar 2016 18:41
Ma arvan ka , et ÜRO hakkaks kohe neid moslemi ''pagulasi'' pähe määrima nendele tulnikatele.
to: Mikä Ruumis, 14:20 24. jaanuar 2016 14:16
Tulnukad on solvunud RÜE, EKRE ja KE peale, kes peavad neid pagulasteks ja sellepärast ei võtagi nad kontakti ka normaalsete eestlastega....