Täna õhtul käisid päästjad kustutamas tulekahju Lääne-Virumaal Haljalas asuvas õlletehases. Inimesed põlengus kannatada ei saanud. 

21.jaanuaril kell 18.16 teatati häirekeskusele, et Haljalas on õlletehase ühes hoones tulekahju. Teate kohaselt oli tulekahju tsehhi teisel korrusel ja hoones viibinud kümme inimest olid evakueeritud.

Kohale saadeti päästjad Rakverest, Tapalt, Kundast ja Väike-Maarjast ning vabatahtlikud Kadrinast ja Võsult, Rakvere operatiivkorrapidaja ja kiirabi. Esimesena kohale saabunud päästjad nägid katuse servast  tulevat suitsu. Alustati kustutustöödega. Tulepesade kustutamiseks oli päästjatel vaja avada hoone välissoojustust, kuhu katuselt alguse saanud tuli oli levinud.

"Tuli sai alguse katuselt, kus täna tehti tuletöid. Esialgsel hinnangul just see tulekahju põhjustaski,“ ütles Ida päästekeskuse Rakvere operatiivkorrapidaja Toomas Mäesalu.

Kokku võtsid päästjad lahti umbes 15 ruutmeetrit tsehhi välissoojustusest. Tulekahju kustutati kella 19.50-ks.

Ükski inimene tulekahjus kannatada ei saanud. Tulekahju asjaolud ja põhjuse selgitab välja menetlus.

Jaga artiklit

2 kommentaari

O
OBESNITE  /   00:37, 22. jaan 2016
Miks Haljalas on õlleTEHAS
aga Sakus õlleVABRIK ?
A
A.H.  /   00:05, 22. jaan 2016
Juba jälle? Nagu öeldakse, et üks kord on juhus, kaks korda kokkusattumus, lolmas kord ja edasi - harjumus. Sama kehtib, muideks ka Tarvanpää Lihakombinaadi ammooniagi lekete kohta.;)

Päevatoimetaja

Maria Rozbaum
Telefon 51993733
maria.rozbaum@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis