Eesti uudised

Hõbemägi: Savisaar on nagu hiidkrevett, keda madalal tulel grillitakse (90)

Õhtuleht.ee, 21. jaanuar 2016 20:45
Priit HõbemägiFoto: Tairo Lutter
Tallinna Televisiooni saates "TeleTallinn" oli täna stuudiokülaliseks korruptsioonikahtluse tõttu linnapea ametist tagandatud Edgar Savisaar, kellega saatejuht Mari Torga rääkis muu hulgas ka presidendiks kandideerimisest. Saates lasti eetrisse ka ajakirjanik Priit Hõbemäe kommentaar, kes märkis presidendivalimistele viidates, et Savisaar kindlasti õigeks ajaks starti ei jõua.

"Praegusel hetkel on Edgar Savisaar sisuliselt hiidkrevett, kellele on ora sisse torgatud ja teda keeratakse madala tule kohal. Teda vaikselt grillitakse. Seda just nimelt teebki uurimine ja prokuratuur," rääkis Hõbemägi.

Samal teemal

"See on täpselt nende enda käes, kui kaua nad seda krevetti seal grillivad. Võib olla täiesti kindel, et see grillimine enne juunikuud ei lõppe. Vähemasti selle põhjal mida mina olen isiklikult kuulnud. See, et Edgar Savisaar ei jõua starti õigeks ajaks, ma võiksin peaaegu mürki võtta selle peale," viitas ajakirjanik presidendivalimistele.

Savisaar ise saates oma kandidatuuri ei kinnitanud ega ümber ei lükanud. Ta ütles, et on valmis kandideerima, kui on vaja. "Ma ei jää hirmust kapo ja prokuratuuri ees sellest mängust kõrvale."

"See, kes praegu kandidaadiks seatakse, lastakse auklikuks. Küll see aeg tuleb, kui keegi ka presidendikandidaadiks saab, kes tõepoolest läbi läheb. Kas see olen mina või keegi teine – see on juba tulevikumuusika. Vaatame, mis aeg ja elu toovad," rääkis Savisaar.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee