Eesti uudised

Allar Levandi põlengust: Suusad on õues alles, millegagi on ikka liikuda (41)

Karoliina Vasli, 21. jaanuar 2016 18:35
Foto: Teet Malsroos
Allar ja Anna Levandi kodumaja kõrval põlesid maha kuur ja kaks autot. Allar ütleb takkajärgi: hea, et keegi viga ei saanud ja suudab juhtunut isegi musta huumoriga võtta: „Kuuri põlesid ka rattad sisse, aga näe, suusad on õues alles. Millegagi on ikka liikuda."

Levandite hubane kodumaja on Nõmmel ühe pisikese tänava lõpus. Edasi tuleb vaid mets. Eile pärastlõunal sinna minnes ei torka põlengu jäljed kaugemalt silmagi, kuna lund sajab nii tihedalt. Ent siis näen hoonest kiviviske kaugusel asuvat kuuri ühes katusealusega – viimase all on kaks õnnetut põlenud masinat, must Jaguar ja sama värvi must BMW- maastur. Allar Levandi on kodus ja heatujuline, ent tema kirjeldus sündmusest toob küll judinad peale. Mis võinuks juhtuda, kui tuul olnuks veidi valjem?

Aga läheme ajas tagasi kolmapäeva õhtusse. Kell 20 saabuvad Allar ja Anna Jaguariga koju. Pikk päev seljataga. Loodetakse hubast õhtut nautida. Pool tundi hiljem kärgatavad ühtäkki paugud. Piisab vaid kardinate kergitamisest ning Levandid näevad, et Jaguar põleb ja tuli aina levib. Paukusid sõidukite rehvid.
Allar tormab õue ja hakkab autot kustutama. „Nagu päris päästja, õnneks lumest puudu ei tulnud," sõnab Allar, kes muudkui lumelabidaga lund tulle kuhjas.

Pikemalt loe Allar Levandi kirjeldust edasi juba homsest lehest!

Samal teemal

22.01.2016
Allar Levandi: kõlas paar pauku ja siis olid mõlemad autod leekides
21.01.2016
FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Olümpiapronks Allar Levandi garaažis puhkenud tulekahjust: põles kuur ja kaks autot, kõik mahakandmisele
21.01.2016
Nõmmel süttis Allar Levandi maja juures asuv garaaž

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee