Eesti uudised

VIDEOLAVASTUS | Millised raskused tabasid politseijuhti uute saabaste otsingul? (48)

Taavi Teder | Video: Mari Luud, 21. jaanuar 2016 17:31
Tajumaks, kuidas kulutab politseijuht Elmar Vaher oma aega, kui ta käib ostmas saapaid, mida pole talle laost anda, sammusime läbi oletatava teekonna Pärnu maanteel asuvast politseimajast Veerenni tänaval asuvasse saapapoodi.

Politseijuht Elmar Vaher käis enda sõnul saapaid ostmas, sest tee sihtkohta viis poest mööda.

Samal teemal

"Mul oli ju võimalus esitada tellimus logistikaosakonnale, aga kui ma kuulsin, et siinsamas majas olevas laos neid saapaid pole, otsustasin ma, et kuna mul on niikuinii sinnapoole asja, siis mul ei ole peadirektorina raske käia läbi poest ja võtta need saapad," sõnas Elmar Vaher.

Lause viimasest poolest ajendatuna lavastas Õhtuleht Google Mapsi kolme pakutud valikust kiireima, sest miks peaks efektiivsusele suunatud juht valima pikima ringi, põhjal jalgsi teekonna poodi.

Teekond oli natuke üle kahe kilomeetri pikk ja tänastes tingimustes kohutavalt lumine ning teele jäi igasugu huvitavat ja pimedamal ajal ehk ka kõhedust tekitavat: hüljatud majadest graffitiga kaetud garaažiboksideni.

Elmar Vaher sammus seda oletatavat rada pidi küll sügisel, kui lund veel polnud ja puude lehed olid kuldset värvi.

 

Samuti, kuigi öeldud lause lubab selles kahelda, on tõenäoline, et Elmar Vaher seda teekonda siiski jala ei läbinud ja kasutas mõnda sõiduvahendit. Autoga oleks poodi kolmekilomeetrine ots ja aega võtaks see umbes 7 minutit.

Tegelikult saab kasutada ka ühistransporti, kuigi need sõidud võtaks aega sama palju kui jala minek, mistõttu oleks selline valik mõttetu, sest jalutuskäik parandab füüsist ja annab tervist.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee