3
fotot
"Mida toob punase ahvi aasta 2016?" Merike Karro ja Anna-Maria Makko. (TV3)

Täna õhtul on TV3-s erisaade "Mida toob punase ahvi aasta 2016?", kus vaadatakse, millised mullu tehtud ennustused on hakanud täide minema. Pannakse ka kaarte. "Kaardid näitavad, et inimestel on mure! Käib võimuvõitlus, rünnak, kadedus, oma koha otsimine," kommenteeris ennustaja Merike Karro. 

Vana-aasta õhtu ennustussaade "Mida toob aasta 2016" kogus 31. detsembri õhtul 140 000 vaatajat. Nüüd on kõigile esoteerika huvilistele uus annus põnevust, sest täna kell 20.30 on eetris erisaade "Mida toob punase ahvi aasta 2016?", kus vaatame, millised möödunud aastal tehtud ennustused on juba hakanud täide minema.

Samuti laseme tarot nõustajal Merike Karrol panna Eesti riigile ja kaheteistkümnele päikesemärgile kaarte, mis sisaldavad nii soovitusi kui ka hoiatusi. Mida arvab Merike terrorihirmust, pagulashirmust?

Intervjuud annavad ka meie juhtivad astroloogid ja selgeltnägijad, sealhulgas Igor Mang, Ilona Kaldre, Edda Paukson jpt, kes ennustavad, mida toob alanud aasta meie avaliku elu tegelastele. Jutuks tuleb vastabiellunud presidendipaari käekäik alanud aastal. Saate toimetaja on Anna-Maria Makko.

"Mida toob punase ahvi aasta 2016?“ täna õhtul kell 20.30 TV3s.

Jaga artiklit

22 kommentaari

B
bb  /   17:02, 21. jaan 2016
Osadele eestlastele pole siis midagi uut.Need muud ei teegi,kui kisavad,valetavad,korjavad allkirju ja tahavad hirmsalt miitingutel esineda .Ka on need sopaga loopijad ja solvajad siis sel aastal viletsas seisus ja keegi vöib nina lömmi lyya,kui löpuks vait ei jää.Eks isegi kannatlikud enam ei taha kuulata.
B
Brunn  /   16:50, 21. jaan 2016
See teada mis tuleb on juba miljon ahvi euroopas ja tulekul veel üheksa miljonit lisa. Seega juba avapidustustel tuleb mäsu.tuld ja vägistamisi. Venemaa ja ukraina vahel tuleb suurem sõda. Võib juhtuda ida virumaal rahutusi tööpuuduse pärast ja siis tarnib valitsus uusi töötuid makaake juurde.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis