Eesti uudised

Filmiarhiiv esitleb hiljuti leitud helisalvestist Konstantin Pätsi viimasest kõnest (5)

LISA KOMMENTAAR

Kui Päts müüs 21. jaanuar 2016 12:13
Siis ostjateks olid perekond Lauristin Aliik
Brunn 21. jaanuar 2016 11:33
Päts müüs meid maha et oma nahka päästa-jäi uskuma mida nkvd talle kõrva kandis. Kaitseliit oleks pidanud vastu astuma. Samas oleks Hitler kiirelt reageerinud ja venemaaga oleks kaputt olnud. Päts viitis aega ja muutis ajalugu.
Üliriik Eesti? 21. jaanuar 2016 12:43
Brunn-brunn, juuksekrunn ja pudelipunn! - Stalinil oli Hitleriga mõjuvõimupiirkonnad juba kenasti ää jagatud ja Eestimaa okupeeritud Adolfi nõusolekul, et pärastpoole oleks kena tulla eestlasi kommunistide ikke alt "vabastama" Selle maailma suured ja vägevad olid maailmasõjaks stardipaugu andnud, Pätsil polnud siin midagi muuta, käskida või keelata. Nagu Ida-Euroopa langes sotsialismileeri, nii juhtunuks see ülima tõenäosusega ka Baltimaadega, vaatamata kas Eesti olnuks enne sõja kohalejõudmist bokupeeritud või mitte. Eimingit tähtsust!
adjöö mõistus 21. jaanuar 2016 13:13
Tähendab see muudab Pätsi allkirjad ja punanahkade baasid olematuks? Oi kui tark "oleksi" ja "olnud" mees. Oi kui tark...
A.H., to Üliriik Eesti? 21. jaanuar 2016 17:41
Ka Soome oli samamoodi antud venemaa mõjupiirkonda, seda muideks Inglismaa vaiksel heakskiidul. Kuid Mannerheimi onu ei osutunud paraku selliseks mölakaks nagu meie kosta.