Tulekahju. (Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja)

Ööl vastu tänast kustutasid päästjad Kohtla-Järvel korterit, kus vanemaealisel meesterahval oli tugitool põlema läinud ning tuli toas levinud. Enne päästjate saabumist oli üks majaelanikest naabrimehe suitsusest korterist välja tarinud.

21. jaanuaril kell 00.44 teatati häirekeskusele, et Kohtla-Järvel Uuel tänaval asuva kortermaja teisel korrusel asuvast korterist tuleb suitsu. Kohale saadeti Kohtla-Järve ja Jõhvi päästekomandode päästjad ning kiirabi, teatas Ida päästekeskus.

Päästjate saabudes selgus, et sama maja elanik oli suitsu täis korterist välja toonud 58aastase meesterahva, kes anti üle kiirabile. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse.

Päästjad alustasid suitsu sukeldumisega, eesmärgiga otsida üles kõik võimalikud kannatanud ning avastata tulekolle.

Inimesi korteris rohkem ei olnud, elutoas põles tugitool. Tulekahju, mis oli tugitoolist levinud umbes viiele ruutmeetrile, kustutati. Põlenud tugitool toodi välja ning korter ja trepikoda ventileeriti kella 01.15ks.

Suitsuandurit korteris, kus tulekahju aset leidis, ei olnud. Juhtunu täpsed asjaolud selgitab menetlus.

Jaga artiklit

1 kommentaar

A
A.H.  /   00:18, 22. jaan 2016
Seni maani ma teadsin, et lollid saevad oksa mille peal istuvad. Et enda all saab ka tooli põlema panna, see juba midagi uut.;) Hää, et suht hästi veel lõppes.

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis