Eesti uudised

Õilis vilepuhuja või tähelepanuotsija?

Karoliina Vasli, 21. jaanuar 2016 06:00

34 KOMMENTAARI

Mamma/ 20. märts 2016 10:55
Vaadake, KES süüdistab! Mees, kes, osaledes Est Airi juhtimises, "EI MÄRGANUD", kuidas Taskilail maksumksjate raha tuulde lennutasi! KUI keegi otsib tähelepanu, siis on see "geenius" Randpere ISE! Tema sõnavõtud ja arvamused on ALATI kantud oma erakonna-siseselt pplusspunktide teenimisest.
j
juss/ 21. jaanuar 2016 21:07
aga kuhu on talviku punane mütsike kadunud?
j
Jüri Kukk/ 21. jaanuar 2016 09:28
Kui kuskilt tuleb välja valitsusringkondadega seotud skandaal, algab ju kohe vasturünnak selle loo väljatooja pihta, et tema usaldusväärsust vähendada. Reformarite valitsemisajal väga kindel stiil. Need puugid on ennast nii sisse söönud, et mistahes kratsimine vallandab paanika.
t
tegelikkus/ 21. jaanuar 2016 08:38
Kuna Talvik sama agaralt ei tegele riigikogu enda rahakulutustega nt hüvitistega, siis on see vaid silmakirjalikkus. Kui ta hakkab paralleelselt tegelema ka riigikogu mustusega, siis muudan oma arvamust.
päriselt/ 20. märts 2016 11:07
to tegelikkus. Kas oled KA selles veendunud, et KÕIK SEE, mis puudutab refi tegutsemist on PÜHA ja PUUTUMATU, las Talvik tegeleb muuga, ärgu uurigu refi kureeritud Tallinna Sadama asju!
p
Pasundaja/ 21. jaanuar 2016 08:28
Minu arvates tulebki pasundada,kui tegemist on raiskamisega.
s
setu/ 21. jaanuar 2016 08:22
Tähtis on vaid see, et eesti rahvas sai teada tõe ja poile oluline, kas selle avaldas õilismees või vilepuhuja....Talvikule tänud...
o
21. jaanuar 2016 08:37
Oled sa kindel,et on töde.Mötle saarerahva peale,kes oleksid jäänud ilma laevadeta,kuidas siis toit sinna vedada ja rahvast teenindada.Mis viga inguda.
mlane./ 20. märts 2016 11:03
EI SAA aru, KUIDAS saarerahvas oleks jäänud laevadeta?! Laevad olid ju olemas ja ühendus TOIMIS hästi. Vaja oli aga mingil põhjusel senine toimimine katkestada ja hakata raha taguma sinna, kust oli loota lisa, altkäemaksu puhul ei ole veel selge, KUHU liikusid need susser-rahad. Äkki kilekotti ja" ämma kappi, et oleks, kust võtta. KUI Kapo ja prokuratuur ISE midagi ei märganud, oli nende tegevus ikka väga mannetu, nüüd pestakse end puhtaks ja maskeeritakse saamatust/( või tahtmatust ) Savisaarega.
m
Mäger/ 21. jaanuar 2016 08:22
Kusagil peab ka olema mõta -olla valitsuses ja raha pisut omada. Eks oravatelegi kulub väike preemia ja eks neid assju tuleb veel lagedale-Terad peabki sõkaldest eraldama siis uutel valimistel kergem. Kuid karta on et tulevad õige pea erakorralised valimised -jään ootama.
t
toni/ 21. jaanuar 2016 08:17
Arvestades riigiasutustes ringlevaid suuri rahasi on väga loogiline teatud hetkedel ka avalikustamine ja just otsustajate poolt. Kui oleks tegu eraettevõttega, siis OK aga ei tohi segi ajada oma - ja riigi rahakotti ! Kui ei selgitata, ei räägita, siis hakkab rahvas viha tekkima ! Kust tulevad meie bojaarikesed, kes `kohalikud jumalad`? Võtame Eesti Energia, Estonian Air, Tallinna Sadam... mis toimub ? Ja Randpere hoidku oma suumulk kinni - pole ta ei president ega peaminister !
t
t/ 21. jaanuar 2016 08:32
Siin pole yldse jutt oma rahakotiga segamini ajamisest,millest sa jahud siin.Talvik on rumal ja pole osanud asju enne korralikult uurida ja siis avalikustada.Selge see,et 4 laeva yhes kohas ei saa tellida,lihtsalt ei jöuta valmis ja saarte inimesed ei pääse liikuma.Vaata laiemalt,selle asemel ,et niisama lahmida

t
Tõnu/ 21. jaanuar 2016 08:12
Randpere on kommunisti taustaga emigrant, kes saadeti läände ilmselt KGB toel. Teda ei maksa tähele panna. Samas on Artur Talviku kampaaniate taga üksainus asi - vahetada koalitsioonis üks mahakäinud peeretajate punt (IRL) teise, samamoodi mahakäinud poolpeeretajate pundiga (VE).
Seda VE on alati toetanud ka õukonnameedia.
s
samas/ 21. jaanuar 2016 08:11
teeb ta 100 korda(101-st) rohkem. ja praegu aetaks segi kaks asja.... vähetähtsam on nende asjade ost, aga tähelepanuväärne on , et vallandati inimene, kes neid oste ei kinnitanud...
t
Talvikule/ 21. jaanuar 2016 08:09
Talvik otsib suurt tähelepanu,millegagi ju mees silma paistnud pole ja nyyd sai mingid paberid ja kohe kukkus seletama.Lepingute sölmimisega on ju sedasi,et teatud ajal ei saa köike avalikustada.Öige poliitik oleks pidanud palju uurimistööd tegema,selgitama omale elementaarsed lepingute tingimused ja siis kukkuma seletama.Milleks oli vaja nii kiirustada?!Ilmselt ikka valitsusele ära teha,kuid seda köike ju oleks saanud teha ka möni aeg hiljem,kui oleks asi olnud köik selge.Kuhugi need andmed ju poleks kadunud.Kuid selline,kes tegelikkuses ei jaga majandust-rahandust,saabki nii loll olla.Sellised meil Riigikogus istuvadki kahjuks ja muud teha ei oska ,kui suurt kisa ja mötlevad,et nyyd rahvas jookseb nende järgi.Harige endid rohkem ja tehke tööd Riigikogus ning köige pealt tehke oma ridades asjad korda
e
Enduser/ 21. jaanuar 2016 08:07
Ei noh hea artikkel aga miks keegi ei seleta lollile maksumaksjale (see tähendab minule) miks 17 miljonit on ühe tehase laevad kallimad? Loopige poriga ja andke kohtusse teineteist pärastpoole aga enne seletage mis teema on sellega? Ükskord ometi tahaks kuulda riigiasutusest juttu, et seekord saime miskit 17 miljonit odavamalt ja ülejäägi rahast suunasime lastehaiglatesse sellejaoks, et inimesed ei peaks erinevate elutähtsate aparaatide kogumiseks annetusi tegema....
K
??!!/ 21. jaanuar 2016 08:16
Kuule,loe majanduslehti ja inglise keelseid,siis hakkad taipama,mis maailmas toimub.Kui tahad saarte rahvast teenindada,siis surub aeg peale ja rahvas tahab liikuda.Talvik on loll,kes sai mingi tegemise ja kukkus lahmima.Seda oleks vöinud avalikustada ka siis,kui asi oleks tegelikult selgeks tehtud ja kuhugi need andmed ju ei kao.Kuid selliseid inimesi,kes saavad mingi tegemise,nagu Talvik ju pole aega syveneda.Ka oleks neid laevu tellida saksamaalt ja oleksime maksnud kordi rohkem,sellised lood.Loe ja arene.Ka annetuste tegemine on vabatahtlik,nii,et keegi sinult vägisi ei vöta
?!?!/ 20. märts 2016 11:17
Kulla ??!! Ära ROHKEM enam õukonnameediat ja Randperet usu! KAS rahvas ei saanud liikuda, kui Saare Liinid asju ajas? Ja hästi sai liikuda. KUI aga neil töö käest võeti, siis tuli ju mujale minna, või arvad, et oleksid pidanud sadamas istuma ja nutma. Ja KUI Talvik juba uurima hakkas, SIIS PIDI ta ju selgunu kohe avaldama, enne kui kõik otsad vette oleks peidetud, seda ju PÜÜTI teha; või ei saanud Sa asjast aru. Kõik need süüdistused on stiilis: "Karjub ikka see koer, kelle pihta kaigas lendab"
v
Vanasõna/ 21. jaanuar 2016 08:01
Tark teab, mida räägib. Loll räägib, mida teab.
t
tim/ 21. jaanuar 2016 07:59
Kui lahinguväljale on veeretatud "tatikahur" Randpere, siis pole valitsusparteil asjalikke argumente ühelgi riiulil peale demagoogiale mõeldu. Edasien jääb religiooni valkonda: kas usun Kristuse või Muhhamedi lugu....
t
Tom/ 21. jaanuar 2016 07:52
Punamütsike hakkas maailma parandama!
m
mmm/ 21. jaanuar 2016 07:43
Kuna Talvik sama agaralt ei tegele riigikogu enda rahakulutustega nt hüvitistega, siis on see vaid silmakirjalikkus. Kui ta hakkab paralleelselt tegelema ka riigikogu mustusega, siis muudan oma arvamust.

v
valija/ 21. jaanuar 2016 07:41
Mees tahab ka pildile pääseda, andkem siis andeks sellisele teisitimõtlejale.
k
kui/ 21. jaanuar 2016 07:35
hakatakse tagakiusama siis ta on õigel jäljel ning ei tasu pidama jääma ega meil venemaa pole või USA kui liiga palju tead tehakse kiirelt ots läbi ja öeldaks enesetapp või avarii
e
exel/ 21. jaanuar 2016 07:31
Kui riigi rahakotis käib ka tulude-kulude arvestus Talviku meetodil,lahutame ühest teise,siis ma ei imesta,miks miljonid kaovad ja keegi ei märka.Seeteema sai küll vara ajakirjandusse paisatud,asi võib õige olla ja Talvik ongi rahvuskangelane,aga milliste arvutuste ja hinnangute tulemusel selleni jõuti,on tähtsam avalikustada.preagu jääb küll mulje,et tähelepanuvajadus.jakuidas üldse ilma majandushariduseta inimene saab nii tähtsat valdkonda juhtida.
e
Enduser/ 21. jaanuar 2016 08:10
Ei pea olema majandusteadlane, et aru saada numbrist 17 miljonit..
w
world/ 21. jaanuar 2016 08:21
ka 17 miljonil peab taga olema majanduslik analüüs, selleks peaks ikka majandusest ühte-teist taipama. Võib-olla oli siin põhjus, et odavaid asju ostes rikkaks ei saa.
m
maamees/ 21. jaanuar 2016 07:30
Tähelepanu vajadus on ka ikka sellel mehel,aga eks näis mis juttu aasta pärast ajab.Tavaliselt saadikud muutuvad väga ruttu laisaks,hakkavad ainult riigikogus unelema ja oma huvidele mõtlema.
k
kas / 21. jaanuar 2016 07:29
Ranpere on arvamusliider? Politrukist paadipõgenik, kellele keskib maksumaksja kulul häärber Thais..... Kas õhtuleht on EKRE kaltsakate propaganda leht?
l
Luupainaja / 21. jaanuar 2016 07:19
No noh, eks me näe! "Noor ja roheline alles...". Läheb paar aastat Riigikogus. Siis jutt teine ja nii mõnedki edevad asjad kulusse kantud!
m
Madis/ 21. jaanuar 2016 07:16
Ausal inimesel ei tohiks häbi elada olla. Edu sulle hr. Artur Talvik!
a
21. jaanuar 2016 07:59
Artur Talvik on tubli mees! Nii mõnelgi on nüüd hirmust higi otsa ees ja kisakoor on lahti läinud. Edu ja vastupidavust Arturile, sellised inimesed peavadki olema eesotsas!
s
Sander/ 21. jaanuar 2016 07:05
Oluline pole kassi värv, vaid et ta hiiri püüaks, sama ka siin.Mis tähtsust on, millised olid motiivid asjade uurimisel/paljastamisel. Müstika on sootuks see, et korruptsioonivastase võitluse komisjoni esimeest ähvardab selle eest kinniminek, et ta teeb oma tööd korralikult??? Soovida saab Talvikule vaid edu ja jõudu!
e
Enduser/ 21. jaanuar 2016 08:18
kell 07:05 seisuga on siin 10 miinust. Tundub, et asjaga seotud inimestelt. Või tõepoolest maksumaksjal on täiesti ükskõik, et 17 miljonit maksti rohkem?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee