Eesti uudised

Kalle Laanet: Vaher peaks PPA juhina jätkama (46)

Toimetas Karoliina Vasli, 20. jaanuar 2016 17:43
Foto: Arno Saar
Seoses krediitkaardiskandaaliga on ka poliitikute ringis Elmar Vaheri saatuse osas arvamusi seinast seina, ent näiteks Kalle Laanet (Reformierakond) arvab, et Vaher peaks ametis jätkama.

Laaneti sõnutsi on see tänases julgeolekuolukorras parim variant. "Elmar Vaher on teinud oma tööd südamega nii tavapolitseinikuna kui tippjuhina. Tema juhtimisel on PPA saavutanud stabiilsuse, täna tõstatud küsimus peadirektori vahetamisest pole kindlasti Eesti riigi turvalisust toetav mõte," kommenteeris endine siseminister ja praegune riigikogu põhiseaduskomisjoni esimees Laanet.

"Tippjuhid peavad tegema päevas kümneid ja kümneid otsuseid ning kõik ei saagi olla alati laitmatud. Oluline on see, kas on tehtud järeldused edaspidiseks või mitte."

Kõige aktiivsemalt on Vaheri tagasiastumist seni nõudnud Artur Talvik (Vabaerakond). Vaher ise on öelnud, et ta astub tagasi vaid juhul, kui siseminister seda palub.

Samal teemal

21.01.2016
VIDEOLAVASTUS | Millised raskused tabasid politseijuhti uute saabaste otsingul?
21.01.2016
Pevkur: Vaher jääb ametisse, aga saab kollase kaardi
21.01.2016
Elmar Vaher: ma pole kordagi valetanud
20.01.2016
Vassimine või kehv mälu? Vaher ei ostnud suvel mingeid kummikuid ega käinud oktoobri hakul Kaitseliidu juhiga riigipiiril

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee