Eesti uudised

Eluaegne vang võitis Euroopa inimõiguste kohtus Eesti riiki (20)

LISA KOMMENTAAR

Huvitav, 20. jaanuar 2016 09:21
miks selle mõrtsukast jätise puhul mainitakse veel INIMÕIGUSI! See tõuk nüüd küll inimeme ei ole!
!!! 19. jaanuar 2016 22:55
Tatikas mängis omal ajal suurt gangsterit, ju kujutles end vist Al Caponeks. Ja kõmmutas jõhkralt surnuks 32 aastase noore politseiohvitseri, kes oma ametikohustust täitis. noore mehe elu jäi elamata, katkes ülbe mõrvari kuulist. Kahjuks pole EW-s surmanuhtlust, kuid kui mõrtsukal oleks veidigi õiglustunnet ning südametunnistuse piinu, siis ta käristaks ise lina küljest ribasid, punuks nööri ja riputaks end silmusesse. Aga kus sa sellega! Elu on eurovanglas ilmselt hea. Tööd ei tehta. Ei piisa isegi mitte eurovangla jõu-ega spordisaalidest ja spordiväljakutestki, et ületoitumusest tekkinud üleliigset kaalu maha saada. Ning igavust maandatakse pideva kirjutamise, kaebamiste, kohtuprotsesside ning endale privileegide ja õiguste nõudmisega! Sinna see maksumaksjate raha lähebki.
nojah 19. jaanuar 2016 21:54
habe aetud, tasuta arstiabi!
to nojah 19. jaanuar 2016 22:44
Mitte ainult seda! Temal on ka õigus tasuta ravimitele, tasuta hambaravile ning koguni tasuta hambaproteesidele! Mina olen aga eluaeg tööd teinud, end sandiks töötanud ja mulle kui invapensioni saajale eraldab riik ainult 19 eurot hambaravi raha aastas, millest ei piisa isegi ühe hamba väljatõmbamisekski. Hambaproteesid: üks kord 3 aasta jooksul kuni 255 eurot. Mullu tellisin endale hambaproteesid, kõige odavamat sorti ja mult võeti ikkagi 1450 eurot. 255 sain küll haigekassalt tagasi, kuid 1200.ne kulu tuli ikkagi endal kanda, kunagi omal ajal kogutud tulevane matuseraha tuulde lasta. Aga mingi täissöönud mõrvar saab selle riigilt kõik tasuta! Ja saab ka kolm korda päevas sooja toitu, laiutab soojas toas, sel ajal kui mina ja paljud teisedki peame kütte kokkuhoiu arvelt talvel külmetama.
Ning ikka on sellisele veel vähe! Ikka nõuab selline uusi õigusi ning soodustusi! Kaebab ja käib kohut (kusjuures riigilõive ja kohtukulusid ei kanna) Mul on äärmiselt kahju, et mingid euroturakad omal ajal surmanuhtluse ära kaotasid!
sa ikka mõtle ka enne ,kui kirjutad 19. jaanuar 2016 23:38
seadused tehakse kõik ikka enda alla.Võib ju juhtuda,et tehtud pättuste eest Riigikogus,ja mitte ainult seal,tuleb vastutust kandma hakata ja kes teab,ehk oleks ka kunagi seinaäärde pandud aga nüüd tutkit.
Igaks juhuks veel salastati tehtud kuriteod 75 aastaks kalevi alla peitmisega ja ükski rott ei köhi.
Miks mina 19. jaanuar 2016 21:10
Eesti vabariigi kodanik, pean seda tõhku oma raha peal ülal pidama? Ja siis see raibe ka veel kaebab.
tappis politseiniku 19. jaanuar 2016 21:15
kelle ema ja isa siiamaani nutavad oma poega taga... valus!
Epp-Kusinäpp 19. jaanuar 2016 21:54
Haridust polnud nii palju, et tööle minna?
sa Epp ära torgi oma näppu kõikjale, 19. jaanuar 2016 23:40
RR 19. jaanuar 2016 21:33
Selle pärast, et sina oled ta vangi mõistnud ja pead tema eest hoolitsema. Kui sa valid ta oma esindajaks seaduseandja juures, siis võib olla saavad kunagi kõik vangid vabaks, kedagi kinni ei panda ja siis ei pea sa ka teda ülal pidama. Seega, sinu tõekspidamised ja "õiglustunne" ongi need mis on teinud hr. Kaldast ülalpeetava. Aga iseenesest on tegu tubli mehega. Ühe terroristi on ta hävitanud ja enda vangistaja üle kohtus võidu saavutanud.
!!! 19. jaanuar 2016 21:05
Vangid meil praktiliselt mingit tööd ei tee. elavad maksumaksjate kulul. Üsna lahedalt, isegi paremini kui mõnigi ausalt töötanud ja makse maksnud pensionär kusagil odavamas hooldekodus. Varsti vahest nõuavad tegevusetusest ületoitumuses vangid endale ka interneti pornograafiliste lehekülgede kasutamise õigust? Ja mine tea mida kõike veel.
Mina isiklikult kahtlen väga, kas tahtlikult teise inimese tapnud roimaril üldse mingeid õigusi peaks olema. Kuna tänu igasugustele vagadele psalmilauljatele meil kahjuks enam pole surmanuhtlust, siis tuleks süüdi mõistetud roimaritele lihtsalt kirkad, labidad ja kanderaamid kätte anda ning raskele füüsilisele tööle saata. Püssimehe valve all ise oma ülalpidamise kulusid tasa teenima.
19. jaanuar 2016 21:14
väga vähe vange siiski aga see kuu juba peate ülal kümme korda rohkem ja kallimalt veel neid pabulaid.
pole võrdsust! 19. jaanuar 2016 20:53
Selle (nimi) poeg varastas, tolle advokaadi (nimi) poeg tegeles narkootikumidega,selle (nimi) poeg jäi purjus peaga autoroolis vahele,tolle kunagise metalliärimehe (nimi) poeg sai kahtlustuse kriminaalasjas jne. Ja nüüd siis ei mainitagi ära,et Tanel Padari exnaise vend Romeo Kalda ...
saa aru, 19. jaanuar 2016 23:45
naine pole isegi sugulane mitte,naise vend veel vähem.Võta veel üks naps ja rahune maha.Padar,Padar...
M.M. 19. jaanuar 2016 20:16
Üha selgemaks hakkab saama mida&keda esindavad/kaitsevad need EURO väärdused(väärastused).Mida kiiremini see hälve EU hävib(nagu NSVL) seda parem.Ja Eesti võik olla siin jälle pioneer nagu NSVL-i kokkukukkumisel. EESTI nagu impeeriumite hävitaja..kõlab ju hästi.
tean juba 19. jaanuar 2016 21:12
tunne et EURO-seaduste järgi saab see tubli ja täpne Harrasmees eesti riigi uus president,ta on võimeline selle pretsedendi looma ja ka ellu viima.Edu tublile edumeelsele kanditaadile.
tubli 19. jaanuar 2016 20:08
eesti riik hakaku ükskord ise ka seadusi täitma, mitte ärgu nõudku ainult kodanikelt seaduste täitmist!
"tublile" 19. jaanuar 2016 20:23
Sa tutvu ennem selle ülimalt absurdse kohtulahendi ja eriarvamusega. On idiootsuse tipp süüdistada Eesti Vabariiki selles, et nad ei lubanud retsidivistil külastada seda interneti lehekülge mida ta soovis. Seal oleva info oleks saanud see mõrtsukas ka raamatukogust.
Selle kohtulahendi järgi peavad kõik riigid võimaldama vangidele internetiteenuse - tule taevas appi! Samas, kohtulahendis need kuus kohtunikku koos Eesti Laffranquegia vaidlevad ju iseendale vastu - internetiühendus ei ole inimõigus aga Eesti on ikkagi süüdi!?
Loodetavasti kaebab Eesti selle jaburuse Suurkogule edasi. Õnneks vähemalt mingit kompensatsiooni ei pea maksma...
Kas 19. jaanuar 2016 20:25
eluaegne vang,riigiesindaja(politsei) tapja,maksumaksja raha peal elav muiduleivasööja on tubli??? Mis juttu ajaksid,kui sinu sugulane oleks tapetud??? nii palju siis "tublist" elajast.jõudu sulle KODANIK!!!
Igaljuhul 19. jaanuar 2016 21:07
kui sellise tatipritsi oleks maha löönud, siis oleks see eesti IQ-le ainult hästi mõjunud!