Eesti uudised

Mures isa: "Ennekõike sooviks, et me laps kiiresti paraneks!" (46)

Karoliina Vasli, 19. jaanuar 2016, 06:00
OHTLIK: Just siin kukkus noor ema ühes lapsega pikali. Keskuse juhataja lubab, et edaspidi lisatakse siia ka ohule viitavad kolmnurgad ning vaipki vahetatakse suurema vastu. Foto: Eduard Laur
Ostukeskuse libedal põrandal kaheksakuise imikuga kukkunud ema püüdis meeleheitlikult lapse pead kaitsta, aga beebi sai ikkagi koljutrauma.

Rannarootsi keskuses prantsatas libedusest ligedal põrandal pikali noor ema süles kaheksakuune laps. Peaga vastu põrandat kukkunud imik sai koljutrauma. Lapse isa Egert ütleb: "Ennekõike sooviks, et laps kiiresti paraneks. Ega kompensatsiooni saamine midagi ei muudaks, aga keskus võiks hoolsam olla."

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

25. jaanuar 2016, 06:00
Kaubanduskeskus ei peagi alati libeda põranda eest vastutama
21. jaanuar 2016, 17:07
LUGEJAKIRI: poepidajad, kõik õnnetused ei lõpe õnnelikult – hoidke ometigi põrandad kuivad!
17. jaanuar 2016, 16:46
Kaheksakuune imik sai Rannarootsi keskuses koljutrauma

46 KOMMENTAARI

l
lugeja 19. jaanuar 2016, 22:42
ühes artiklis oli kirjas, et turvahäll oli asetatud kinnitamata ostukärule ja laps kukkus sealt, mis kompensatsioonist siis juttu saab olla. Ema lohakus. Pisikesele kiiret paranemist.
i
inimene 19. jaanuar 2016, 15:20
TO EPP. see ei ole nii , mina ka käin igapäev poes, ega korjstaja ei saa seista sinu juures ja passida, ise peab olema ka hoolikam, praegu on ju talv, ja eriti väikeste lastega, mul tuttav läheb poodi samm, sammult et ei kukuks sest igal pool poodides on ukseees libeda võitu
Loe kõiki (46)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee