AVATI VIGASENA: Eesti- ja ingliskeelne tekst oli õigekirjavigadega. Foto: Narva linnavalitsus
Siim Randla 18. jaanuar 2016 06:00
Narvas avatud Paul Kerese õigekirjavigadega mälestusmärk on parandatud ja avatakse taas: kulud katab mälestusmärgi püstitamise organisaator ja peasponsor Alesandr Brokk.

Jaanuari alguses avas Narva linnavalitsus Paul Kerese 100. sünniaastapäeval malesuurmeistrile pühendatud mälestusmärgi, millel olev eesti- ja ingliskeelne tekst oli õigekirjavigadega.

Mälestusmärgi püstitamise organisaatori ja peasponsori, SA Kerese Mälestusmärk juhatuse liikme Alesandr Broki sõnul leiti pärast mälestusmärgi avamist informatsiooniplaadil eksimusi, järgmisel päeval võeti plaat maha ja viidi Tallinna.

Meile lubati, et 15. jaanuariks on plaat parandatud, ütleb Brokk ja siis saab selle tagasi panna. Broki sõnul tasub ta kõik plaadi mahavõtmise ja eksimuste kõrvaldamisega seotud tööd.

"Mina ei ole ka miljonär ja ma ei kuulu Eesti rikaste inimeste esiviiesaja hulka. Olen lihtsalt Narva patrioot ja väga armastan seda linna ja olen selle üle uhke," räägib Brokk.

Samal teemal

Kommentaarid  (6)

Kuna kohalikud 18. jaanuar 2016 13:21
selle mälestusmärgi paigutamisest huvitatud olid, siis võib loota, et nad hoolitsevad ka selle eest, et olid mälestusmärgist huvitatud, küllap nad siis kannavad ka hoolt, et seda ei rikutaks.
P.K. oli 5-kroonilisel, samas Narva ja Jaanilinna kindlused.
Aili 18. jaanuar 2016 11:57
Jah, olen Raudiga nõus, et vead saab parandada, aga mälestusmärk jääb seisma Paul Kerese mälestuseks!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS