Tulekahju (Mati Hiis)

Eile õhtul läks Harjumaal Keila vallas põlema elumaja, mis sai suuri tulekahjustusi. Täna varahommikul oli maja uuesti põlema süttinud.

16. jaanuaril kell 20.42 teatati Häirekeskusele tulekahjust Harju maakonnas Keila vallas Tuulna külas, kus põles kahekorruseline puidust elumaja lahtise leegiga, edastas Päästeamet. Hoone sai tugevaid tulekahjustusi.

Meedikud andsid sündmuskohal esmaabi kergemaid põletushaavu saanud naisterahvale.

Kustutustööd lõpetati 17. jaanuaril kell 00.21. Kell 05.36 teatati, et hoone on uuesti põlema süttinud. Kustutustööd kella seitsme ajal veel jätkusid.

Jaga artiklit

7 kommentaari

E
eit  /   19:54, 17. jaan 2016
minu teada on keila kandis tuula küla . hea , et inimesed alles . seda taassüttimist on ikka ette tulnud .
MAAMEES  /   15:35, 17. jaan 2016
Ei soovi öigustada antud juhtumit kuid probleem on otseselt ka riigi poolsest abist mida tegelikult on töesti vaja .Kohe meenub Vaos pölenud paar ruutmeetrit kiviseina kus tormati kohale ja vöeti igati söna ja lisaks on see süütamine teadaolevalt lahendamata .Töesti kehtib eripära ,et köik abi ja ülejäänu sinna kuuluv käib valikuliselt ,sest paistab selgelt eripära ,et pagulased kelle abil saab Brüsselist raha on primaarsed ja oma kodanikud pole määravad .Önnetusi vöib köigil juhtuda aga eriti tulekahju puhul on söltumata köigest vaja aidata aga mitte hakata parastama ,sest mis on juhtunud seda olematuks ei muuda .Kuna oleme juba arvuliselt väike riik siis tegelikult peab väärtustama igat inimest aga mitte valikuliselt . Kaastunne perele önnetuse puhul aga hea vähemalt ,et inimesed elus .

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis