9
fotot
Laupäeva õhtul kella poole seitsme paiku kukkus Järvamaal Türi vallas Jändja kandis veoki haagiselt osa puukoormast maha. Teele kukkunud puude tõttu sõitsid kaks sõiduautot katki rehvid ja veljed. (Kaspar Pokk / Kanal 2)

Täna õhtul kella poole seitsme paiku kukkus Järvamaal Türi vallas Jändja kandis veoki haagiselt osa puukoormast maha. Teele kukkunud puude tõttu sõitsid kaks sõiduautot katki rehvid ja veljed.

Pärnu-Rakvere maanteed mööda Türi poole liikunud Scania metsaveoki koormakinnitusketid purunesid, juht aga ei märganud seda ning puud kukkusid maanteele.

Samal ajal, kui palgikoormaga veok pargiti mõned kilomeetrid eemale tankla parklasse, sõitsid kaks autojuhti oma autod puruks. Türi poolt Pärnu poole liikunud BMW-l purunesid esimene põrkeraud ning parempoolsed rehvid ja veljed. Pärnu poolt tulnud Seatil purunesid samuti parempoolsed veljed koos rehvidega.

Õnnetusest anti veokijuhile teada, mees käis avariiliste autode juures ning nende juhtidega täideti kindlustuspaberid.

Juhuslikud möödujad ja päästjad lükkasid mahakukkunud puud tee äärde.

Ükski inimene vigastada ei saanud.

Jaga artiklit

27 kommentaari

E
Ei usu,et  /   11:41, 18. jaan 2016
palkidest üle sõites ainult rehvid ja veljed viga saavad.Sillad ikka ka ja võibolla ka kere.Moororit ja juhtmeid raputab ka korralikult.
M
M  /   20:42, 17. jaan 2016
Tore... Final Destination in real life..

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis