Eesti uudised

Esimesed nn kvoodipagulased saabuvad meile jaanuaris-veebruaris (152)

LISA KOMMENTAAR

Lellel le...l 18. jaanuar 2016 11:41
seelik ka kummiga,käib kiirelt rebadele.
Tiit 18. jaanuar 2016 10:29
Kes seal Vaos siis on? Kas meil on kvoodipagulased ja kvoodivälised pagulased?
to Tiit 18. jaanuar 2016 13:09
Need on üleplaanilised. Stahhaanovlik, üleplaaniline hoogtöö! Lisaprodukt.
EW 18. jaanuar 2016 10:24
aastapäeval peaks tulema tõrvikutega pruuti-peigmeest õnnitlema nagu "reliikvias".Äkki jõuab kikilipsuga klounile kohale mida rahvas tahab (1. referendum pagulaste suhtes).Rikume nende peotuju !
Tiit 18. jaanuar 2016 10:34
Meie valitsus kardab referendumit nagu vanapagan välku. Äkki rahvas ei ole nõus, siis äkki hakatakse Brüsselis viltu vaatama eesti ustavate tallalakkujate peale.
Riho 18. jaanuar 2016 07:15
Kes on need vanemad kes selliseid lolle ilmale toovad nagu see tibi,Ilmselt samasugused,
Brunn 17. jaanuar 2016 23:43
Eesti vabariik-pistke need mustad endale PERSE-
farmerid 17. jaanuar 2016 23:08
LAV liberaalidest vasakäärmuslased põgenesid enda talust. Peavarju saanud pagulased viskasid omanikud jõuga välja.
http://newobserveronline.com/south-african-leftists-driven-off-farm-by-refugees/
mille poolest meile külla kutsutud kodanikud erinevad sellest mustast katkust.
Rix 17. jaanuar 2016 21:21
.. 17. jaanuar 2016 19:37
Tõsiselt räägin, et ei taha seda kultuuritust siia, suurem osa on neist keskaegsed metslased.. palun ei! Soovin elada turvaliselt omal maal ja mitte karta. Omi pätte on meil kahjuks piisavalt.. ei ole juurde vaja!

to hahahaaaaa 17. jaanuar 2016 16:13
to Niki, to: 20:01 20:10 16.01.2016 17. jaanuar 2016 16:12
aga minul on nende vastu, sa võta nad enda juurde kui tahad, aga mina pole nõus oma maksumaksja rahaga neid toitma
Mart 17. jaanuar 2016 16:09
see paks rõveda naeratusega tädi pildil, sa võta need n... enda juurde ja silita edasi nagu pildil
jube 17. jaanuar 2016 15:31
https://www.youtube.com/watch?v=g7siTgS79X8
jubedad asjad juhtuvad tänu nendele. politsei veel süüdistab kannatanut, et ise süüdi??? 13 aastane tüdruk ei saa turvaliselt kooligi enam minna. mis elukad need on keda euroopasse siise tuuakse? kohutav mis toimub
juba on nii palju juhtumeid välja tulnud, veel rohkemad vaikitakse kindlasti maha, ja meile teatavad justkui rõõmusõnumit, et jaanuaris-veebruaris saabuvad "esimesed" kauaoodatud kohale
kuid me EI SOOVI selliseid siia
Malle 17. jaanuar 2016 15:08
SEE EI TUNDU 18. jaanuar 2016 03:10
SINULE ERITI SUURE KURJANA KUIVÕRD IGATSED ISE OLLA OBJEKTIKS.
Ly 17. jaanuar 2016 14:25
Ongi saabumas Eesti Vabariigi aastapäevaks teadmata arv tundmatuid moslemeid, keda valitsus nii väga igatses. Kui palju neid eelnevalt siia sahkerdatud on, ei tea meist keegi. Hoiatus- Aafrikas on pead tõstnud Ebola viirus, ei imesta, kui varsti Euroopaski see haigus levima hakkab. Keegi ei mõtle, mis tagajärjed võivad olla võõraste imbumisega väiksesse Eestisse, peaasi, et raha tuleks koos pagulastega. Tugiisikud, olete rõõmust lõhkemas, kui kauaks?
soomes 17. jaanuar 2016 14:06
ja mujal euroopas pakutakse pagulastele ka seksiabi. kas meie töötajad on selleks ikka korralikult ka välja õpetatud või on nii, et kuigi mehed siin, siis ei osatagi islami kombe kohaselt.
kristin 17. jaanuar 2016 14:01
nüüd saab keppi, nüüd saab ohtralt keppi.

nõus 17. jaanuar 2016 12:14
olete oodatud, kallid grupivägistajad, otse pingviinide paraadile, kuhu paljud näoga oma rahva poole pööratud inimesed sel aastal ei lähe...
alf 17. jaanuar 2016 10:43
MTÜ Pagulasabi , kas te ei karda ? Mängite asjaga , mis on eluohtlik.
OHH 18. jaanuar 2016 12:25
No eks suure raha pärast on tehtudki see MTÜ Pagulasabi.Kasud sees.Väärastunud Eesti!
tsitaat muutunud 17. jaanuar 2016 10:28
Kogu Eesti valitsus. Kogu Eesti rahvas, teadke, et teie kodakondsus on täna meie jalge all ja et Islamiriik, meie maa, on siin, et jääda, ja me jätkame džihaadi pidamist, piiride murdmist, ning ühel päeval vallutame teie maa, kui teid hakkab valitsema šariaat. Aga need teist, kes tahavad jätkata võitlust Rõivase lipu all miinimumpalga eest, me ütleme teile, et te küsiksite enestelt, kas te tõesti mõtlete, et teie valitsus hoolib teist, kui te meie kätte satute? Või hülgavad nad teid, nagu nad on hüljanud need spioonid ja need, kes tulid enne neid, sest te kaotate selle sõja, nagu te kaotasite Iraagis ja Afganistanis. Aga sel korral, kui te kaotate, pärivad teie lapsed teie kaotuse ja mäletavad teid narridena, kes mõtlesid, et suudavad Islamiriigi alistada. Me tapame teid, uskmatud sead! Allahu Akbar!
mähh 17. jaanuar 2016 16:53
täitsa loll jutt. kui me kõik oleksime suured haritud juhid, kes siis meile süüa teeks ja meie taga koristaks..... irw on ikka väga kastis kasvanud. kõik ametid on ju vajalikud
kahepalgelisus ruudus 17. jaanuar 2016 10:25
Iisraeli humanitaaragentuur IsraAid on paigutanud Kreeka rannikule kümneid täispalgalisi töötajaid, kes peavad aitama randunud immigrantidel leida teed Saksamaa poole, teatab portaal Israel21c.
Iisraeli humanitaartöötajad ei tegele üksnes Süüriast ja Iraagist pärit sõjapõgenike aitamisega. Euroopasse aidatakse immigrante ka Afganistanist, Pakistanist, Sudaanist ja Somaaliast.
Ühtlasi on Iisraeli töötajaid saadetud Serbiasse Ungari piirile, kus nad peavad hoolitsema “tuhandete Serbiast Ungarisse siseneda püüdvate põgenike vajaduste eest.” IsraAid aitab immigrantidel liikuda läbi Serbia ja Horvaatia Saksamaa suunas.
IsraAidi kodulehe põhjal rahastavad seda Iisraeli välisministeerium, Ameerika Juutide Komitee, Ameerika Juudikongress, B’nai B’rith ja paljud juudiorganisatsioonid üle maailma.
Iisraeli sisepoliitika on suunatud kolmandast maailmast pärit pagulaste takistamisele ja riigist väljasaatmisele. Iisraeli valitsus kutsub riiki jõudnud põgenikke ametlikes tekstides “sissetungijateks”. Varasem siseminister Eli Yishai on öelnud, et asüülitaotlejate elu Iisraelis tuleb muuta nii viletsaks, et nad oleks sunnitud ise riigist lahkuma.
elust enesest 17. jaanuar 2016 10:23
Pärast 2. maailmasõda võttis tädi Maali ka enda juurde elama kgb ohvitseri. Rahvas ütleb siia maani, et k.radi l.ts ja h.or.
nii on 17. jaanuar 2016 10:22
71. suura lg 26-27: Isand, ära jäta maa peale ainsatki uskmatut! Sest siis, kui sa nad elama jätad, eksitavad nad ära sinu sulased ja sigitavad ainult uskmatuid pahategijaid.
Ka rahumeelne pagulane on tegelikult oma usu sõdur. Ja valged naised on islamile vahendiks oma seemne ja usu paljundamiseks.
merkelijäänus 17. jaanuar 2016 10:21
Meie tolerastid ei adu seda, et varsti on nad ise pagulased, sest käib halastamatu võitlus koha eest päikese all. Kanaemana võtavad nad teisi linde oma õrrele istuma, kuni avastavad end õrrelt minema tõugatuna.
Kas 17. jaanuar 2016 09:54
meil vähe veel pagulasi ,kellest keegi ei hooli ,kes on siin juba elanud terve oma elu,pöörake pilgud virumaa poole ,need inimesed on elanud ja töötanud eesti riigi heaks ,kas on nende kulusid keegi makmnud,nüüd veel suured koondamised ees.Ka neil on pered ja väikesed lapsed ,kui on kusagil näidatud ,paljud elavd peaaegu kütmata korterites ,kas on keegi läinud vaatama ,kuidas neid aitata ,nüüf muretseme inimeste pärast ,kes ei tahagi siia tulla poolvägisi käiakse otsimas ja sorteerimas ,nendele lubataks toetusi mis tegelikult vajaks inimesed kes juba siin elavad ,kel oleks vaja muretseda tööd ja aidata talv üleelada.Jumal kus on see mõtlemine.Kui oleks meil endil kõik paremas korras,las tulevad inimesed kes tahavad siin elada,olgu või neegrid,aga ise olema hädas kuidas suudame tulijaid aidata,mängime hoolivaid, samas osa oma rahvast hädas.Kedagi pole eriti kunagi huvitanud see idavirumaa.

Kas 17. jaanuar 2016 09:54
meil vähe veel pagulasi ,kellest keegi ei hooli ,kes on siin juba elanud terve oma elu,pöörake pilgud virumaa poole ,need inimesed on elanud ja töötanud eesti riigi heaks ,kas on nende kulusid keegi makmnud,nüüd veel suured koondamised ees.Ka neil on pered ja väikesed lapsed ,kui on kusagil näidatud ,paljud elavd peaaegu kütmata korterites ,kas on keegi läinud vaatama ,kuidas neid aitata ,nüüf muretseme inimeste pärast ,kes ei tahagi siia tulla poolvägisi käiakse otsimas ja sorteerimas ,nendele lubataks toetusi mis tegelikult vajaks inimesed kes juba siin elavad ,kel oleks vaja muretseda tööd ja aidata talv üleelada.Jumal kus on see mõtlemine.Kui oleks meil endil kõik paremas korras,las tulevad inimesed kes tahavad siin elada,olgu või neegrid,aga ise olema hädas kuidas suudame tulijaid aidata,mängime hoolivaid, samas osa oma rahvast hädas.Kedagi pole eriti kunagi huvitanud see idavirumaa.
Nimed ebamarmortahvlil 17. jaanuar 2016 09:51
Ojulandi nimekiri täieneb tasapisi, rahvas ja internet jääb mäletama.
Ega siis 17. jaanuar 2016 09:47
tulijad ei ole lapsed nagu pildil ja vaadake linki lopus on nn 17 aastane pagulaslaps kes oli tegelikult 27 http://mvlehti.net/2016/01/16/missa-ovat-sipilan-talosta-pakolaiset/ aastat vana
küsimused võrdõigusvolinikule 17. jaanuar 2016 09:20
Inimesed on kõik erinevad, kuid seaduse silmis peaksid nad olema võrdsed.
Mitu m2 eluruumi peab Eesti maksumaksja kinni maksma IGA pagulasühiku kohta? Kui suur on elamispinna max üür ja kommunaalkulud (absoluutarvudes) kuus? Milline on Eesti maksumaksja kulu ühe pagulasühiku eluasemele (üür, kommunaalid, elekter, wifi jne) KAHE aasta jooksul, mil neid peab täielikult ülal pidama?
SAMAS - kui suur on sellesama maksumaksja eluaseme toetus, kui ta juhtub näiteks töötuks jääma? Mitu m2 tasuta elamispinda on Eesti püsielanikule ette nähtud?
Kui pagulane kahe aasta pärast siiski tööle ei hakka, kes siis nende eluruumide eest maksma hakkab? Kui palju eluasemetoetust on neile siis ette nähtud iga pagulasühiku kohta kuus?
Küsimusi on veelgi! 18. jaanuar 2016 12:31
Kui pagulased haigeks jäävad,kes maksab nende haiglapäeva kulu?Või siis pagulase vanemad jäävad voodihaigeks ,kes maksab hooldekodu eest?
NEil nogikikastel on 17. jaanuar 2016 08:55
oma maal koik voimalused olnud ainult töötada ei ole viitsitud. Moelge mis haiguseid nad kaasa töövad, muud probleemid ka http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2016011620971174_ul.shtml
Riho 17. jaanuar 2016 08:49
Eks see neiukene unistab samast asjast nagu too Soome kaunitar videos. Jälkus kuubis oled,
ainult üks küsimus. seoses nende tugiisikute arvuga 17. jaanuar 2016 08:44
kui tugiisikuid koolitatakse kokku 50. siis mitu pagulast saab üks tugiisik endale?
10-20-30-50-100???
see on väga oluline teada, siis saab ka teada, palju neid pabulaid siia tuleb.
Kõige olulisematest asjadest ei kirjutata. Vaikitakse. Miks?
Ma tahan teada, palju neid siia tuuakse.
Olgu ta majanduspagulane, mugavuspagulane, kvoodipagulane, sõjapagulane, terroripagulane, terrorististpagulane, sõjapagulane, noorpagulane, perepagulane, vms. mul täiesti ükskõik, kuidas neid nimetatakse. MA tahaks teada TÕDE!!!!
tujurikkuja 17. jaanuar 2016 11:16
Koska rastrjopannyi 17. jaanuar 2016 08:42
Peaasi et Taavil volad makstud ja saab uue marunäu kylge riputada. Muuseas Soomes vägistas onnetu ebaseaduslikult maale tulija kassi.

Meie 17. jaanuar 2016 08:28
Ida -Virumaa külmetavatele venelastele ja töötutele tugiisikud.Neil ju samuti lapsed ja pered. Paneme pagulased K-Järvele siis venelased näevad kuidas riigiabi toimib.Sealne keeleõpe küll töökohti juurde ei too,kui neid töökohti lihtsalt pole.Mis firmaid nad seal teevad. Kes midagi ostab -kui raha pole.
niii 17. jaanuar 2016 07:54
Kohtla-Järvel külmetavad lapsed kütmata korterites, pensionärid saavad 300 euri pensionit, tubli- MTÜ-d liigutavad rahapajas kulpi. See pagulaste värk on hea äri, mis toob väga suuri summasi vahendajatele sisse. Pagulased/inimkaubandus on väga hea bisnes. Kas tõesti keegi ei julge sellest kõvahäälselt sõna võtta. Noojah, kogu aur ju läheb presidendi naistevahetuse saagale.
17. jaanuar 2016 06:26
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
armastus võidab vihkamise 17. jaanuar 2016 11:11
Eriti ei vaata uudiseid, sest seal on nii palju negatiivset.
Päikest sulle!
hunt 17. jaanuar 2016 11:31
Reetureid ja eesti maha müüjaid olnud kogu aeg.
kkk 17. jaanuar 2016 06:26
see eit on küll peast täitsa soe
17. jaanuar 2016 03:46
siis kevadel käige kõik väljas vaid kuulivestidega, ka kiiver oleks asjakohane jne.
Lugeja to "Söltumatu meedia 20:18 17. jaanuar 2016 00:51
Vot selliseid kommentaare on hea lugeda.Just nii ongi.Lase edasi!Loen huviga.
Urrr 17. jaanuar 2016 00:43
Pildil ehe blondiin - nagu tuled põlevad aga kedagi pole kodus.
On ikka naiivne tegelane...
17. jaanuar 2016 00:38
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
TO 00 38 17. jaanuar 2016 08:26
Tõesti ,sul sada prossa õigus. Kus kohast küll sellised tulevad.

Maalane 17. jaanuar 2016 00:26
Super ajastus! Jõuavad Vabariigi aastapäevaks kenasti kätlemistseremooniale.
Kuna eelduseks on teened riigi ees, siis neile võiks kutse kõlada ''tulevaste teenete eest''.
Meenub kunagine Venemaa presidendi Vladimir Putini saadetud lakooniline õnnitlus president Ilvesele: «Võtke vastu õnnitlused Eesti Vabariigi rahvuspüha - iseseisvuspäeva puhul. Soovime kõigile paljurahvuselise Eesti elanikele õnne ja edu».
Nimi? 16. jaanuar 2016 23:40
Ma siiani ootan, millal Vao põlengus süüdistatav(ad) avalikustatakse. Kurat, peaks ju uurijatele esmatähtis kuritegu olema, vaadates meie riigi'isade' kiiret kohalesõitu ja veel kindlamat teadmist, et süütaja oli 'matsirahva' hulgast pärit.
Ma võin täpselt samamoodi 'kindlalt teada'. Süütajaks oli sama maja elanik, eesmärgiks muidusööjabande Tallinnasse ümberkolimine (kui tõesti tahetakse midagi põlema panna nii, et see ka põleks, ei alustata paneelseinast). Aga seda versiooni Rõivake muidugi ei saa isegi kaaluda; kuidas sa teatad, et täna on mul olla häbi neeger. Võib veel vihakõneparagrahvi alla sattuda. Õnneks valgete pärismaalaste süüdistamise ja laimamise puhul see ei kehti.
yll 16. jaanuar 2016 23:01
õngeulatajad?hahaahaaa.ise olete ju sotsalistlikud ülapeetavad kes kes hakkavad teiste rahadega
kolmandaid evolutsiooniliselt allajäänuid elus hoidma.ja mis pagulasabi? inimesed tuleva pärast aastaid turvalistes riikides veedetud aega siia ikka majanduspagulastena.konventsioonist pole mõtet nende puhul rääkida.räägime parem varsti selle jantsoni kambaga nürnburgis.
soros 2016 16. jaanuar 2016 23:23
. Soros will continue to facilitate the arrival of hundreds of thousands of additional, mainly Muslim migrants from the Middle East, Africa, and Asia to Europe. The political and border destabilization of Europe and the resulting introduction of draconian security measures by the European Union are high on Soros’s agenda.
17. jaanuar 2016 10:27
Ju nad siis arvavad et on piibliaegade, l kus toideti 1 kalaga ära 500 näljast.
r 16. jaanuar 2016 22:19
tundub et kommentaar läks jälle vett vedama,! Ehk siis see kena ilusa rinnaga tädi kes pilti paitab tahab seda sama ,mida see "ilus "soome tädi- http://mvlehti.net/2015/11/17/onko-tassa-suomalainen-suvakki-piilokamerassa/
17. jaanuar 2016 08:40
täitsa rõve. kohe nii käibki, et tänaval püksid maha ja taha
rainz 16. jaanuar 2016 22:09
see pildi paitaja teab mida pagulased talle annavad-nagu see soome "ilus" tädi- http://mvlehti.net/2015/11/17/onko-tassa-suomalainen-suvakki-piilokamerassa/
Jüri Kukk 16. jaanuar 2016 22:05
See poliitikuhakatis, kes ennast peaministriks nimetab, võtab siis ikkagi kursi Tarrarushi ekspordile...
Jüri Kukk 16. jaanuar 2016 22:08
Vabandust, sõna on ikkagi taharrush...
16. jaanuar 2016 23:24
Selles ei ole kahtlustki.
ei 17. jaanuar 2016 10:33
hoopis tahajamaharuss
nõukaajal nimetati seda grupiviisiliseks vägistamiseks ja karistati rangemalt, 10 aastat said
Brunn 16. jaanuar 2016 21:59
Midagi on väga valesti. Saksamaal elab 82 miljonit ja pagulasi on paksult miljon. Eestis elab poolteist miljonit ja üks kolmandik on põhiosas vene pagulased kes saabusid alates 1939. Saksamaa om miljoniga hädas. Neil peaks olema 27 miljonit neegrit et meile järele saada või olla nagu meie. Soome 6 miljonit ja et olla eest siis 2 miljonit pagulast. Aga on vaid 100000. Kas keegi paneks asjad paika. Tundub et riiki valitsevad matemaatikat mitte tundvad inimesed.
16. jaanuar 2016 21:59
palju neid tuleb? 50 tugiisikut??? igale mitu pagulast??? 10=

Mikä Ruumis 16. jaanuar 2016 21:58
need elukad on siin juba sees.
16. jaanuar 2016 22:00
aga öeldigi, et on juba kohal. aga kvoodiga tulevad kvoodipagulased. üks mimm juba augustist alates tegeleb nendega ju.
16. jaanuar 2016 22:23
Just, lihtsalt emakeel on rikastunud uute terminitega nagu majanduspagulased, sõjapagulased jne. Nüüd siis ka kvoodipagulased. Tulevad veel mugavuspagulased, rändpagulased, sõjakad pagulased...
16. jaanuar 2016 22:59
Ära jäi mainimata veel kummituspagulane, tema tuleb kõige magusamal uneajal ehk siis pisut peale Unematit.
Aga et kõigi nende pagulaste vahel oleks lihtsam orienteeruda (ehk siis vahet teha näiteks sõjakal pagulasel ja sõjapagulasel), siis on koostamisel pagulaste välimääraja.
Vabariigi aastapäeval peaks see väike tore värviliste piltidega kaunistatud aabits ka ilmavalgust nägema.
Nii et kannatust!
??? 16. jaanuar 2016 21:53
Tundub, et mõni ei jõua pagulaste füüsilist saabumist enam ära ootatagi, et kipub lausa pildile pai tegema.
MATS 16. jaanuar 2016 21:51
Vaatan seda kollasesse toogasse riietatud selli, tema võidurõõmsat lõusta. Mulle tundub, et täpselt samasugune võidurõõmus ilme võis omal ajal olla ka Julius Caesaril kui ta nentiś, et TULIN, NÄGIN, VÕITSIN! Ainult et see sell on seal negroidsest rassist, tema kinno Caesari osatäitjaks kohe kudagi ei sobi.
Maalane 16. jaanuar 2016 21:48
Ärevus kasvab ja kananahk tõuseb ihule- näen kah siis lõpuks pagulase ära. Meenub lapsepõlv, kui esmakordselt elevanti nägin...
no 16. jaanuar 2016 21:44
saatke siis need otsejoones Taavi Rõivase ja Luisa Värki koju. Nagu tehti Saksamaal Merkelile
to no 16. jaanuar 2016 22:06
Eks sa saada, turvamehed ei lase neid ju sinna sissegi. Täpselt samuti ka mitte Ärmalegi. Pigem paigutavad ikka sinu majja. Sundkorras.
Naine 16. jaanuar 2016 21:43
Palun ärge laske seda rämpsu Eestisse!!!
Urrr 16. jaanuar 2016 21:42
Eesti tulevik saab olema samasugune https://fubarbaar.files.wordpress.com/2016/01/01134.jpg?w=726&h=544
Tavalised Hollandi valged lapsed on pandud kohustuslikus korras kaltsupeade lemmiktegevust tegema...
Löpuks sai 16. jaanuar 2016 21:37
siis selgeks kes organiseerisid selle Vao "pölengu" , rumal mty tegelane lobises välja kuidas said kohe peale pölengut palju "vabatahtlikke" . Raha ei haise ja kilekotid vaja täita, sellepärast kadusid ka uurimise tulemused ja lisaks leiti ka palju lolle "vabatahtlikke" kes on nöus "kährikutest" kalameestele oma "vesist paika" öngitsemiseks andma. Pangu 20 euri aegsasti valmis, sest need "kalamehed" alla selle önge sisse ei viska.

naine 16. jaanuar 2016 21:36
ilmselt makstakse ahvitalijatele nii hästi, et nad oma rahva kerge südamega reedavad, loodan, et nende tuttavad, sugulased, sõbrad ja naabrid kiidavad ja tänavad neid selle eest
MMM 16. jaanuar 2016 21:33
Neid pagulasi ei näidatagi rahvale,nad tuuakse nii salaja ja vaikselt sisse ja viiakse kuskile majutysasutusse,kus väravatel tyrvamehed,püssid võõl,et eestlane neile ligi ei pääseks ja ai,ai ei teeks.Neid ju nii kaitstakse aga oma rahvale sülitatakse näkku,meid nagu polegi enam olemas.Ei tea,kes seda närust valitsust ja nende tallalakkujatest lakeisid toidab,kus saavad nad raha,et lubada omale kõike seda,mida rahvale ei tohi anda???Need oleme meie,eestimaa rahvas,kes rabab tööd teha,makstes makse,et need sead ja tolgused saaksid rasva koguda.Aga jah,ise oleme neile andnud need head võimalused kätte,oleme ju alati kõigiga rahul ja vait,kui lambatalled!!!!!Miks me oleme sellised,miks???Miks ei võiks ka meie protestida ja avaldada meelt kümnete tuhandete inimestega.Aga lähevad ju üksikud ainult oma loosungitega.Sõjaväljal ei võitle üksik sõdur-siis on kaotaja.Meid on palju ja tyleb tuua oma hääl kuuldavale.Rõivas teab vägagi hästi,et eestlane on rahulik ja alandlik ja just selle teadmisega ta nii julmalt tegutsebki,ta ju hyllem,kui oli Ansip!!!Rõivasele tuleb koht kätte näidata ja võimult kukutada koos oma lakeidega.
miks ei korraldata referendumit??? 16. jaanuar 2016 21:32
jaanuaris-veebruaris jõuavad need illegaalid/kriminaalid kohale, keda valitsus vägisi siia toimetab, mis saab edasi?????
Brüsseli edasine plaan on *poolautomaatselt* liikmesriikide vahel illegaalid ära jaotada ja siis ei küsita kas tahad või ei taha! Täna teab ainult Eesti vastav ametkond palju illegaale Eestis pesitseb, mis on rangelt salastatud info Eesti kodanike ees. http://majandus24.postimees.ee/3470941/brussel-plaanib-pogenike-poolautomaatset-jaotamist
16. jaanuar 2016 22:05
milleks referendum, kui täiendavalt sõjavägi sisse tuuakse?
Holland 16. jaanuar 2016 22:50
Isegi Holland valmistub referendumi korraldamiseks
16. jaanuar 2016 23:36
Balti riigid ei ole Holland, siin valmistutakse Venemaad provotseerima, äkki ikka õnnestub sõda käima tõmmata ja mehed maha tappa.
Küsimus 16. jaanuar 2016 21:29
Kas tugiisikud hakkavad ka ennetama seda, et meil ei juhtuks Kölni, Pariisi jne sarnaseid juhtumeid vōi kuidas...... Kes hakkab kaitsma tavalisi eesti tüdrukuid, naisi, loomi jne
to Küsimus / 21:29, 16. jaan 2016 16. jaanuar 2016 21:40
ei hakkagi keegi kedagi kaitsma, sest ei ole ressursse ja kuna mustp...ed on rahvusvahelise kaitse all, siis kohandatakse Eesti seadused mustp...etele meelepäraseks, st kõik mis meie seadustest tulenevalt on kriminaalne, hakkab olema lubatud, ehtne näide nn *seksuaalmängud*, tolerastid bröökavad, et mis selles siis halba on.
Nii lihtne ongi.
naine 17. jaanuar 2016 00:41
Värdjad!! Nii need, kes neid siia tarivad, kui ka kõik need tugiisikud ja vabatahtlikud. Kõik, kes selle saasta nn aitamisega seotud on!!
Oot 16. jaanuar 2016 21:26
Aga kust saaks infot selle kohta kuidas edaspidi peavad eesti naised olema, käituma.....riietuma
16. jaanuar 2016 23:42
Pihustatavad kaitsevahendid, aga ega jõugu vastu hakata erilisi võimalusi ei ole, Lapsed koduõppele. Riietus ei kaitse kedagi vägistajate eest, ainultidiootidele sobib see jutt eneseõigustamiseks,
Se-to 16. jaanuar 2016 21:26
tavainimene 16. jaanuar 2016 21:26
kahju, et eestlaste seas nii palju oma rahva vihkajaid on, kes rõõmustavad parasiit-vägistajate sisseveo üle ja aitavad sellele veel oma tööga kaasa
tulevane EKRE valija 16. jaanuar 2016 21:23
Eesti kvoot on null, valimistel näeme....

eestlane 16. jaanuar 2016 21:08
Niivõrd suure õnneliku näoga paitab seda neegerlapse pilti. Arvatavasti on tegemist sallijaga, siis on lihtsalt kahju, et nii rinnakas ilus Eesti naise keha on sellise hingega. Samal ajal enda kaasmaalased väikesed valesse perekonda sündinud lapsed kannatavad vaesust.
Tema, aga tahab aidata võõraid ILLEGAALSEID immigrante kes on tulnud ILLEGAALSETE massilise immigratsiooni näol Euroopasse tänu lollidele Euroopa poliitikutele Saksamaal.
Alar1 16. jaanuar 2016 21:07
illeks need tugiisikud.? Rohkem oleks politsei lisajõude vaja vägistamiste vältimiseks ja pommirühmi tuleks ka hulgaliselt juurde koolitada.
smith 16. jaanuar 2016 21:03
võigas, ei oleks eestlastelt midagi sellist osanud uskuda. ma nagu ei usu praegugi, ei ole ju võimalik.
Brunn 16. jaanuar 2016 21:02
Vana mõrd Mölkar ootab Rõivast et pagulased rõivasse mähkida. Neil tuleks kohe elu kibedaks teha siis info levib ja hiljem ei taha siia enam keegi.
16. jaanuar 2016 20:58
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
eestlane 16. jaanuar 2016 21:02
Jälle need sallijad levitavad oma lemmikteemat, vihkamist.
Tänu teiesugustele vihkajatele räägitaksegi sellest suurest vihkamisest. Agressiivsed sallijad.
TO Kaks keelsed rassistid.... 16. jaanuar 2016 21:06
MIS SA ISE ÕHUTAD VAENU NENDE VASTU, KAS NAD EI OLEGI EESTLASED? KÜLVAD TUULT LÕIKAD TORMI...
16. jaanuar 2016 21:07
Kommentaari lugedes või öelda et JUBA PURJUS ! Ikkagi Laupäev .
kkk 17. jaanuar 2016 06:18
kas on väga valus nii loll olla
OB 16. jaanuar 2016 20:54
Kas tädil ikka 20e on kulutada, et nii õndsa näoga pärdiku pilti paitab?
16. jaanuar 2016 20:52
Kas tädil ikka 20e on, et nii õndsalt pärdiku pilti paitab?
ei 16. jaanuar 2016 20:49

Tore 16. jaanuar 2016 20:43
Et siis jõuabki see uus keerulise nimega mäng ka meie banaanivabariiki...
Kas 16. jaanuar 2016 20:42
on vaja nii jubedat pilti kõigile näidata? Väga ebaõnnestunud asi - PEITKE SEE ÄRA!
See koht on taotuslik... 16. jaanuar 2016 21:39
TsahknaMerkel just lõpetas visjooni-unistuse,et riiki tuleb tuua miljon pagulast muidu pole jätkusuutlik....nüüd siis on näod ka ära näidatud...
deivid aik 16. jaanuar 2016 20:41
Suur hüpe vabatahtlike arvu kasvus toimus septembris, kui Vao külas oli põleng. Siis tõesti ummistati meid meilidega ära ning pärast seda on olnud soovijaid pidevalt," märgib MTÜ Eesti Pagulasabi juhataja Eero Jaanson.
PROBLEM - REACTION - SOLUTION
kolla 16. jaanuar 2016 20:41
Aprilliks on nad ehk siit läinud.Loodame,et kaltsakas kohe uusi ei too.
Memm 16. jaanuar 2016 20:34
Noor naine, kas sul pole häbi poseerida et toote toetate muslimeid- terroriste kui meie inimesed vajavad abi.Mõnel pole raha rohtude või laste ravi jaoks.Täiväärtuslikust toidust ei räägigi.
16. jaanuar 2016 22:22
Kui on juba väärastunud instinktid võõraid poputada siis loodus ise reguleerib sellised asju, hoidke ainult kaugele, et ise kannatada ei saaks ja kaasa tunda mingil juhul ei tohi, kui inimene ise on sellise otsuse teinud, vastutab ise kõigi tagajärgede eest, teisiti ta ei ole võimeline õppima.
Ma armastan Eestimaad 16. jaanuar 2016 20:31
ja selle nimel, kui tulevad soodsa ajad lasen kuuli pähe neile, kes toovad immigrante siia ja kes neid kahel käel vastu võtavad.
Ma armastan oma ISADEMAAD 17. jaanuar 2016 16:21
Ka mina teen seda sama , nende müüdavate värdjatega . Toetan sinu maailmavaadet !
Ei tea miks kommentaar läbi ei läinud 16. jaanuar 2016 20:31
kui ma ütlesin,et uus Läti peaminister ütles ei mingisugust pagulast.
Sander 17. jaanuar 2016 05:30
"Ei tea miks kommentaar läbi ei läinud"- vot sellepärast ei läinudki, söandasid "tagurliku" lätlasega nõus olla. Lasknud naaber sõimuvalanguga hõredaks, poleks roppustegi pärast kommi kustutatud.
Sander 16. jaanuar 2016 20:30
Huvitav, millest selle tibil silm NII VÄGA särab, ilmselt suurest ootusärevusest. Oi seda lanti, mis meie moorisi ees ootab. Miks ma selles ei kahtle, piisab ajalukku vaatamisest. Kes anastajatest meist ka üle ei käinud, kõigil õnnestus endast maimukesi maha jätta, nii et ei muutu siin ka seekord midagi.

trans(iit)PERSONAALNE psihholoogia 16. jaanuar 2016 20:30
"Meie oleme justkui need, kes annavad neile õnge kätte, et neist saaks endist kalamehed," kirjeldab oma ülesannet tugiisik Anna-Liisa Villmann.
.
Ei tea mis kala nad peaksid mudatiigist õngitsema?
on olemas üks väga levinud kalaliik,mereäärsed inimesed teavad. 16. jaanuar 2016 20:39
nemad kutsuvad teda nicukalaks . Mis ladinakeelne nimi on,pole iialgi kuulnud.
16. jaanuar 2016 21:03
Järelikult gurmeetoit nii mõnelegi õngitsejale...
Teeline 16. jaanuar 2016 21:42
Teine on hoorapurikas ehk scortum raccoon.
16. jaanuar 2016 22:15
quisquiliae piscis vita
Valitsuskoalitsioon 16. jaanuar 2016 20:25
sõja ja konfliktide maaletoojad, eestluse ja rahvusriigi likvideerijad, põlisrahva hääle summutajad ja ellimineerijad, mis lõppeb füüsilise hävinguga - siionifashistid
rmp 16. jaanuar 2016 20:35
Nad saavad jah selle eest Europalka!
Ruuben 16. jaanuar 2016 20:22
Sellel kollase ürbi vôi rätiga inimese naeratus tekitas minus ôôva. See ei olnud mitte tänulik naeratus, vaid pigem vôidurôômus irve. Kes on selle "suurepärase" pildi autor?
Nôrganärvilistel mitte vaadata ôhtusel ajal ja lastele ehk ka mitte näidata.
NLKP 16. jaanuar 2016 20:18
oli yks riik,kes saatis kvoodiga siia Dvigateli ehitajaid...elagu palavalt armastatud Bryssel,meie saadikud on ära teeninud kestvad kiiduavaldused!
Lammasrahvas on ikkaToompea poole aukartusega vaadanud.
“Sõltumatu meedia” 16. jaanuar 2016 20:18
Euroopa valge inimene on ajupestud ja pereväärtustest võõrandunud, hoiak on teadlikult kujundatud ikka selleks, et iive all hoida ja valge inimene hääbuks, massimeedia on võimas relv ja juudad teavad , kontrollivad ja kasutavad seda aktiivselt. Praegu käib elanikkonna hoiakute võõrandamine rahvusest, kultuuri ja oma juurte väärtustamisest...raadios, televisioonis, trükis, kunstis, kirjanduses, teatris ja kinos on rahvuslikud kaadrid järkjärgult väljavahetatud kosmopoliitsetega...ei kajastata rahvuslike kultuurisündmusi ja ei näidata rahvussümboleid, need on asendatud primitiivset, pealiskaudset infovastuvõttu esilekutsuvate “seksiuudiste”, “seksinõuannete”, paljaste tisside ja tagumikega... rahvuslus on teadagi, kelle surmavaenlane...patrioot ja patriotism on peaaegu sõimusõnaks moondatud, isamaalased, rahvuslased juba on “rahvavaenlased”...on ajaküsimus, millal laulu-ja tantsupidu tabuks, mittesoovitavaks "moondatakse"...Eesti rahvatantsijad juba sattusid Rootsis rünnaku ohvriks ja varsti on sama ka siin. Massimeedia on muudetud ühiskonna hoiakute ja moraali ümberkujundajaks ja relvaks traditsiooniliste väärtuste, tõekspidamiste ning meie endi hävitamiseks. Ja kelle kääes on kontroll massimeedia üle...ikka otsapidi "väljavalitud rahva" käes, kelle eesmärk on kõiki rahvaid allutada ja paistab, et ka likvideerida...
Nostradamus 2.0 16. jaanuar 2016 20:14
"eurointegratsiooni" edukal elluviimisel s.t pärast majanduse põhjalaskmist ja riigi võlgadesse uputamist, kuulub rahvuse, kultuuri ja traditsioonideta endise Eesti Vabariigi territoorium Euroopa föderatsiooni ehk siis USA-juudikoloniaalimpeeriumi koosseisu, rahvas muudetakse sisuliselt orjadeks, riigikorraks totalitarism ja diktatuur, seaduseks shariaat, valitsevaks õhkkonnaks ühiskonnas terror ja vägivald… korravalveorganiks US Army, kelle rauakola juba praegu aina rohkem ja rohkem juurde tassitakse (pärast rahvusriikide hävitamist jääb NATO-st järele vaid ehk silt, kui sedagi) ning saabki pildi selgemaks, mille nimel reeturlik siionifashismikoalitsioon naba paigast venitab.
meie oleme orjad 16. jaanuar 2016 20:40
meie oleme olnud orjad ja me jääme orjadeks.
Aastatel 1918-1992/3/ oli nagu selgem aeg,aga me valisime orjuse tagasi
Arvo. 16. jaanuar 2016 20:14
Näete milline on eesti riik.Läti uus peaminister ütles ei mingisugust pagulast.
16. jaanuar 2016 20:35
meil on ju peaministri asemel tattlapakas.
Valitsuskoalitsioon 16. jaanuar 2016 20:14
viib Eestis ellu Brüsselist detailideni orkestreeritud "kavalat" ja salajast (sionistlikku) fashistlikku poliitikat - rahva ajupesu e.”magamapanek”, allutamine, riisumine, seejärel ellimineerimine ning rahvuse hävitamine . Seda veel eriti alandaval moel – tehes põlisrahva moslemite ja neegrite orjaks, motiivi ja tahtejõu säilitamiseks ”head ” teha, saab olema ”puudust kannatavate” islamistide võimalik lausvägivald ühiskonnas, õigemini selle vältimine… Meie ellimineerimiseks ja hiljem hävitamiseks moslemimasside poolt on globaalne juudimaffia Euroopasse meelitanud ja liikvele ajanud "bioloogilise massihävitusrelva", mille detonaatoriks on "euroopalikud väärtused", "sallivus" ja "headus", ühesõnaga kogu see demagoogiline jamps, millega meedia meie ajusid päevast-päeva komposteerib, survestamiseks sobib: trahvimine, sildistamine ja ähvardamine… samal ajal pasundatakse demokraatiast, sallimisest, kaastundest, solidaarsusest ja "euroopalikkest väärtustest” ...Ajupestud valge inimene peab end ise hävitama hakkama ... Rahvusriigi ja rahvuse hävitamist, majanduse tugisammaste lammutamist ning põlisrahva varjatud (pikemaperioodilist) genotsiidi nimetatakse uhkelt ja kõlavalt ”eurointegratsiooniks…” Konksninad tuleb paljastada ja neile klapperjahti pidada ning salafashistidest USA sionistide "eliit", sorosed ja El-i juudijuhtkond rahvusvahelise kohtu alla anda... see on MAAILMA RAHU pant... Eesti "juunikommunistid" ja paradoksaalselt ka president riigi reetmise eest ja rahvuse hävitamise katses süüdi mõista. Viimane täidab püüdlikult siionifashismi audiitori ja järelvalveinspektori "ametikohta" Eestis, samal ajal nautides presidendihüvesid…lüües kord aastas veebruaris patsu koogutavatele juudasulastele, toiduahela nisaotsas rippuvatele poliitikutele, ametnikele, võimusoosingust sõltuvatele ärimeestele ja muidu edevatele jõukamatele kodanikele…

ei saa aru 16. jaanuar 2016 20:13
Pidid ju tulema sõjapõgenikud süüriast,aga ootame hoopis neegreid.
hirmul 16. jaanuar 2016 20:12
Ma soovin neile alatutele oma rahva vihkajatele ja vägistajate smugeldajatele kölni, kölni, kölni - ja ainult kölni!
Imelik , milles selline agressiivsus ? 16. jaanuar 2016 20:53
Te ju olete NII TOLERANTSED !
Tallinlane 16. jaanuar 2016 20:12
OI, kui tore! Lähen kindlasti nende saabumist vaatama!
Eesti kui 16. jaanuar 2016 20:11
Kiki 16. jaanuar 2016 20:01
Pidevalt korrutatakse inimestele, et olge sallivad, olge rõõmsad ning rahulikud, et nad tulevad, aga mina tunnen, et ei taha neid siia. Ja mul pole avalikult mitte mingit võimalust oma arvamust väljendada, sest vastasel juhul olen pagulasvihkaja. Ei, ma ei vihka neid, ma lihtsalt ei taha, et nad siia tulevad ja ma ei taha, et meie peame nende järgi kohanema, aga nemad meie järgi mitte. Ma ei taha muutusi!
Mari Juaana 16. jaanuar 2016 20:15
USUN ET SAMA KIIRELT KUI TULEVAD SAMA KIIRELT KA LAHKUVAD SEST SIIN EI PAKUTA NEILE MIDAGI MIS NEID SIIN KINNI PEAKS....
sa 16. jaanuar 2016 20:19
ära pärast kah siis plädise, kui nad sind kiusama hakkavad.
Teeline 16. jaanuar 2016 21:52
Ära ole nii kindel. Meile jah räägitakse, et nende toetused on samad, mis eestlastelgi, aga tavainimestel seda kontrollida pole võimalik. Samas, milline eesti pere saab endale lubada 3000+ € korterit. Kellel on tasuta arstiabi, toit, rõivad, kultuurilised meelelahutused jne? Eestlastel küll mitte, ainult vangidel. Ja seda kõike meie raha eest.
Ei tule, 16. jaanuar 2016 23:32
mine sina nende juurde!
Ei tule 16. jaanuar 2016 23:38
,kui onnii kange tahtmine lasta ennast käperdada,osta ühe otsa pilet Kölni!
Kas 17. jaanuar 2016 08:36
Niki ka juba alt märg nagu see pildil olev mõrd.
XXX 16. jaanuar 2016 20:00
verivorst 16. jaanuar 2016 19:58
ootan kuna saaks searasvaga teed nende ees pritsida
verivorst 16. jaanuar 2016 19:58
ootan kuna saaks searasvaga teed nende ees pritsida
to verivorst 16. jaanuar 2016 21:54
Inimeste vastu Sul austus puudub aga ehk leiad vähemalt loomadele halastust. Lisaks karistatakse toiduga mängijaid kõrgemalt poolt naguinii. Võiksid kaaluda lihast loobumist.
Küsiks kah 16. jaanuar 2016 22:47
Kas sina austad oma isamaad ja emakeelt ?

Hõissa vastlad ! 16. jaanuar 2016 19:58
Veebruaris saavadki kohalikest kommetest osa-lasta vastlaliugu,süüa hernesuppi ja seajalgu.
16. jaanuar 2016 19:57
Aga Eurorahade eest palgatud suurepalgalised parasiidid on juba suurte kulpide MTÜ rammusat suppi õgimas .
see on 16. jaanuar 2016 19:54
Tervitusplakat pigidele Lennart Meri nimelises lennujaamas.
reede 16. jaanuar 2016 19:53
TROLL 16. jaanuar 2016 19:51
kes siis need mustad naised,lapsed,mehed on,kes praegu oma etnilisel kodumaal elust mõnu tunnevad?
Mure läbi mustaks värvunud helesinised blondiinid või?
Asd 16. jaanuar 2016 19:45
ja 16. jaanuar 2016 20:20
Epp- 16. jaanuar 2016 20:23
Ja saadame koju tagasi!