2
fotot
Viru Keemia Grupp 15. jaanuaril 2016. (Stanislav Moškov)

Töötukassa Ida-Virumaa osakonnajuhataja Anneki Teelahk ütles "Vikerhommikus", et töötukassa oskas VKG koondamisi oodata ainuüksi majandusprognoose jälgides.

Töötukassa on varasematest koondamistest näiteks Nitroferdis õppinud, et eelkõige on oluline levitada töötajate seas infot töökohtadest, sest VKG inimesed on väärt tööjõud ja ettevõtted otsivad neid tikutulega taga, iseküsimus, palju neist asub Ida-Virumaal, vahendas ERRi uudisteportaal raadiouudiseid.

"Eilse seisuga me läbi töötukassa vahendasime 379 töökohta," ütles Teelahk ja lisas, et eelkõige pakutakse Ida-Virumaal nii raske- kui ka kergetööstuse töökohti, aga ka metsandus on tõusev trend.

"Ma arvan, et kui inimesel on soov ja tahe töötada, siis ajutiselt võib ju ka mõnes teises piirkonnas töötada, kui inimene ise seda soovib. Me saame kindlasti ka seda toetada," lausus Teelahk.

VKG teatas seoses naftahinna langusega viiesaja töötaja koondamisest. 

Jaga artiklit

9 kommentaari

L
lihtne mees  /   22:00, 17. jaan 2016
Ma aiman seda, et praegu koondatakse ja TK maksab raha välja. Poole aasta pärast võetakse uuesti tööle tagasi.
S
Sanktsioonid  /   16:53, 17. jaan 2016
Hee... rahvas tunnete kuidas see mõjub? Kogu mets Narva ahju....3...4ndal talvel rahvastiku loomulik vähenemine külmal talvel. Ah jaa, Norra ja Rootsi tuleb ka soojaks kütta. Peaasi on praeguse valitsuse majanduskasv. Harjutage oma lapsi juba kuuris magama ja kõrsi närima.... see tulevik saab valus ja külm olema.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis