Eesti uudised

Töötukassa aimas VKG koondamisi majandusprognoose jälgides

Toimetas Kristin Aasma, 16. jaanuar 2016 18:37

9 KOMMENTAARI

l
lihtne mees/ 17. jaanuar 2016 22:00
Ma aiman seda, et praegu koondatakse ja TK maksab raha välja. Poole aasta pärast võetakse uuesti tööle tagasi.
s
Sanktsioonid/ 17. jaanuar 2016 16:53
Hee... rahvas tunnete kuidas see mõjub? Kogu mets Narva ahju....3...4ndal talvel rahvastiku loomulik vähenemine külmal talvel. Ah jaa, Norra ja Rootsi tuleb ka soojaks kütta. Peaasi on praeguse valitsuse majanduskasv. Harjutage oma lapsi juba kuuris magama ja kõrsi närima.... see tulevik saab valus ja külm olema.
n
nh/ 17. jaanuar 2016 13:06
aastaid tagasi töötukassa ei aimanud, et kohalikku kallist kiviõli kasutatavad katlamajad kõrge kütuse hinna tõttu raskustesse satuvad ja elanikud paljaks kooritakse?
k
kkk/ 17. jaanuar 2016 10:40
Saatke ometi see valitsus laiali. Aina suurendavad ministrite arvu.Iga poliitik saab kord minister olla. Mul on piinlik sellise valitsuse üle.Riigikogus istub 101 liiget,kes saavad ainult hüvitisi ja suurt palka. Miks praegune riigikogu ei tee ettepanekut see viia 51 liikmeni.Ei saa,sest ka järgmistel riigikogu valimistel tahavad jõuda enamus sinna. Tule taevas appi-need on sõnad. Alustage koondamisest,sest neid riigitöötajaid on liialt palju.Streki on vaja ja see riigikogu ning ministrid tuleb laiali saata.Kord majja !!
k
kahjuks/ 16. jaanuar 2016 22:48
Ei saa sealt töötukassast keegi abi, niikaua kui veel hüvitist makstakse, tasub seda vahet käia, hiljem löövad su välja ja nende töötuse % läheb kunstlikult alla. Neid, kellel nende pakutud kursustest hiljem kasu on, leidub vähe, enamusel ei ole nende pakutud kursustest ja ümberõpetest midagi kasu. Valitsus on meil aga allapoole igasugust arvestust ja seda veel ei teagi, mis meid ees ootab. Karta on, et mitte midagi head. Need suured ministeeriumid tuleks kõik laiali saata, kuna juhtnöörid tulevad Brüsselist ja mis neist tagumikutunde tegijatest ikka hoida.
t
tegelikult,minuarvates.../ 16. jaanuar 2016 22:03
on koer palju sügavamale maetud.Tahetakse putjat põlvile suruda,ei enamat.Seepärast käis meeleheitlik diplomaatiline tegevus jänkide ja naftariikide vahel,isegi USA paiskas turule oma puutumatud varud,et naftahind alla lüüa.
Müüme lehma vaenlase kiusuks maha,las lapsed nälgivad.VKG on ainult jäämäe veepealne osa aga võib ju olla,et eksin.
i
ixa/ 16. jaanuar 2016 21:20
Rõivase valitsus on läbi aegade suurim ämber.
t
Tegelikult/ 16. jaanuar 2016 19:57
kogu Eesti Valitsus juhib riiki aimduste alusel, omamata pikaajalisi perspektiive ükskõik millises valdkonnas.
e
ei usu,ei aimata seal vargamäel ette midagi,/ 16. jaanuar 2016 22:06
lihtsalt lapspoliitikute kogemuste puuduses on asi.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee