Politsei. (Teet Malsroos)

Kui klient täna öösel Telliskivis endale takso kutsus, siis tuli kohale purjus juhiga takso, millest klient andis teada politseile.

Põhja prefektuuri pressiesindaja Helen Uldrichi sõnul tellis täna kella poole kahe ajal öösel klient endale Telliskivi tänavale takso.

"Juht tuli kohale, tundus kahtlane ja ei tahtnud ka klienti teenindada," sõnas Uldrich.

Inimene andis politseile teada, et taksojuht võib olla purjus ja mõne aja pärast pidasid patrullpolitseinikud juhi Sõle ja Paldiski maantee ristmikul kinni.

Politseinikud tuvastasid taksojuhil üle promillise joobe.

Täispikk artikkel Delfis.

Jaga artiklit

8 kommentaari

L
liiklus jube Tallinnas  /   11:39, 18. jaan 2016
Kulla linnas vastutavad inimesed.Täna käisin pika ringi bussiga ja jala,Pelgulinn ,Heina tn.,haigla ja Pelgulinna.Pelgulinnas on Heina -Härjapea jube,pole kordagi Heina alguses lumeautot näinud,tagapool on korra olnud kaks autot.Midagi nii kohutavat,kui Tallinnas,pole ammu näinud.Kas te töesti oskate korras hoida vaid oma Linnavalitsuse esist?!Kohe,kui käisin yle trammitee,kus trollid peatuvad,oli päevi koristamata lumi ja milline oht .Kas töesti ainult linnavalitsuse mehed ja naised on seda väärt,et könniteed korras hoida?Nemad tulevad tööle autodega noored inimesed.Kuid Keskhaigla ymbrus,körval tänavad ja isegi Kentmanni tn oli jube.Kuidas te ei saa korda könniteid,autoteedest rääkimata?Kas te arvate,et köigil inimestel on keegi,kes ratastooli käib lykkamas?!!!!Mina liikusin kepiga,kuid täiesti vöimatu on juba liikuda rollaatoriga.Kas töesti ei oska te töid jagada nii,et tööd tehakse kasvöi kogu öö ja hiljem saab vabad päevad anda töömeestele.Kuid sellist vaenulikku ja väga ohtlikku linna tänavad olla ei tohi.Kui keegi ei oska tööd organiseerida,siis tuleb selline vabastada.Linnas liigub tuhandeid iga päev,miks peavad nemad kogu aeg olema ohus?!
T
Tallinnlane  /   09:02, 18. jaan 2016
Olen Tallinnas küllaga sõitnud purjus või narkojoobes taksojuhiga. Taksost ei saa keelduda, kuna teatud aegadel on raske taksot saada ja minul kellapeale minek.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis