Diivan. (Aldo Luud)

Eile hilisõhtul puhkes tulekahju Tallinnas Lasnamäe linnaosas asuvas korterelamus. Päästjad tõid põlevast korterist välja liikumispuudega mehe.

Häirekeskus sai teate tulekahjust Lasnamäel Sinimäe tänaval asuvast korterelamust eile hilisõhtul kell 22.42.

Helistajaks oli sama maja naaberkorteri elanik, kelle info kohaselt oli maja trepikoda suitsu täis ja põlevast korterist kostis appihüüdeid. Päästjad avastasid sündmuskohale jõudes, et viiekorruselise maja kolmanda korruse korteri köögis põles diivan.

Põlevas korteris hädasolnud naisterahvas oli iseseisvalt välja pääsenud, päästjate abi vajas korteris vingumürgituse saanud liikumispuudega mees. Päästjad tõid kannatanu korterist välja ja andsid üle kiirabile, kes toimetas ta haiglasse.

Tulekahju saadi kontrolli alla kell 23.05 ja kustutati lõplikult kell 00.10. Tulekahju olid kustutamas päästjad Lasnamäe ja Kesklinna päästekomandodest.

Tulekahju sai alguse korteri köögist. Terve korter sai põlengus tugevaid tahma- ja kuumakahjustusi.

Korteris puudus suitsuandur. Seekord õnnestus inimestel eluga pääseda tänu tähelepanelike naabrite märkamisele ja abi kutsumisele ning päästjate professionaalsele tegutsemisele.

Päästeamet paneb inimestele südamele, et suitsuandur on kohustuslik igas kodus ning tulekahju kiireks avastamiseks ja seeläbi elude säästmiseks peab see olema töökorras ja õigesti paigaldatud.

Jaga artiklit

0 kommentaari

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis