Tarbija

Mõne majaelaniku küttevõla tõttu külmetavad Kohtla-Järvel kaks majatäit inimesi (48)

Delfi, 15. jaanuar 2016 16:54
Kütmata maja. Illustreeriv pilt.Foto: Aldo Luud
Kohtla-Järve korteriühistute ühenduse juhatuse liige Jelena Muttonen saatis riigikogulastele kirja, milles juhib nende tähelepanu asjaolule, et seadusandluse puudulikkuse tõttu külmetavad kahes Kohtla-Järve kortermajas inimesed, kes sellist karistus mitte millegagi ära pole teeninud, sest on VKG Soojusele korralikult arveid maksnud.

Maja elanik, 72aastane vanadaam näitab oma külmunud korterit ja räägib, et kolib täna poja juurde. Jelena naaber Aleksei räägib, et ei kavatse minna ei sotsiaalmajja ega tuttavate juurde, sest koeraga koos ei võeta teda kuhugi, ning kuna elektriradiaator põles tal läbi, siis "kütab" ta korterit gaasiga.

Aleksei näitab makstud arveid kommenteerides neid sõnadega, millest avaldada kõlbavad ainult need: "Me oleme nende jaoks mittekeegid, me ei ole inimesed."

"See ei ole meie jaoks esimene talv, kui sellise probleemiga kokku puutume," kinnitas Muttonen, kes näitaks korterit, mille Narva kolinud peremehe peal ripub hiiglaslik küttevõlg, aga kohtu käsku võlga ära maksta ta ei täida.

Refereeritud artiklit saate tervikuna lugeda Delfist.

Samal teemal

16.00.2016
Töötukassa aimas VKG koondamisi majandusprognoose jälgides
15.00.2016
TÖÖTUS IDA-VIRUMAAL KASVAB: VKG koondab ligi pooltuhat töötajat
07.00.2016
KÜTTETA KORTERMAJAS ELAV PEREEMA: korteris on vaid viis kraadi sooja, käime toas jopega

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee