Eesti uudised

Täna õhtul jäävad Tallinnas ajutiselt soojata 50 hoonet (1)

Liis Vaksmann, 15. jaanuar 2016 13:29
Foto: LAURA OKS
Tallinna Küte alustab täna õhtul kell 17 Lilleküla soojustorustiku parandustöödega, mistõttu jääb Tallinnas ajutiselt soojata 50 hoonet.

Esialgu pidi Tallinna Küte parandustöid alustama möödunud nädala pühapäeval, kuid pakase tõttu lükati see edasi. Nüüd on välisõhu temperatuur võrreldes eelmise nädalaga tõusnud ning ilm on õhtu- ja öötundidele jäävate tööde tegemiseks sobivam kui nädala eest.

Samal teemal

Soojusettevõte teavitas oma kliente, et remonttööd algavad täna õhtul ning kestavad koos soojusvõrgu tühjendamise ja täitmisega 8-12 tundi.

Piirkond, kus töid teostatakse, on suuremalt jaolt kortermajade piirkond. Tööde ajal jääb kuni 12 tunniks soojusvarustuseta 38 elamut ning kaks supermarketit: Keemia, Kirsi, Kuldnoka, Mooni, Mustamäe tee, Mustasõstra, Räägu, Sõstra, Tedre ja Välja tänavad. Lisaks ka Tallinna Lepatriinu Lasteaeda, Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi, Riigi Kinnisvara ja Maa-ameti bürood, Rimi ja ABC Supermarketi kauplused ning Tallinna huvikeskus Kullo.

Tallinna Küte sellel perioodil soojuskulu kliendile ei arvesta ja ettevõte vabandab soojusvarustuse ajutisest katkestamisest tekkivate ebamugavuste eest.

Soojusvarustuse katkestuse täpsemaid aadresse saab vaadata Tallinna Kütte teavituslehelt www.soojus.ee/soojuskatkestused või küsida Tallinna linna infotelefonilt 1345.

Samal teemal

15.00.2016
Täna parandatakse Lilleküla soojustorustikku, ajutiselt jääb soojata 50 hoonet
08.00.2016
Pühapäeval jääb Tallinnas ajutiselt soojata 50 hoonet