Eesti uudised

Keskerakonna lihtliikme valvas silm võib Toobalile ja Laasile saatuslikuks saada (11)

Karoliina Vasli, 15. jaanuar 2016, 06:00
UUS LAHING: Keskerakonna kongressil sidus Edgar Savisaar oma kõnes Keskerakonna Eesti õigussüsteemist lahti. Paraku igapäevaelus oma reeglid ei kehti ja erakond peab Priit Toobali (Savisaare kõrval) edasise saatuse nimel taas kohtuga madistama. Foto: Arno Saar
Keskerakondlane Sulev Roos protestis juba detsembris, et Keskerakonna põhikirja muutmine ei kehti. Nüüd leidis seda kohuski. Erakond sellega ei nõustu, sest varem on kohus sellisele olukorrale läbi sõrmede vaadanud.

Keskerakondlane Sulev Roos luges Keskerakonna kongressi järel artikleid valimistulemusest. Midagi tundus seal valesti olevat. Ta liitis ja lahutas ning jõudis järeldusele: põhikirja muutmiseks napib hääli.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

14. jaanuar 2016, 17:32
ÕHTULEHE VIDEO | Mida arvab Savisaar sellest, et kohus Keskerakonna põhikirjamuudatusi ei kinnitanud?
13. jaanuar 2016, 06:00
Lauri Laasi võttis aja maha
10. jaanuar 2016, 18:39
Juhtkiri | Keskerakonnal saunas juhtub

11 KOMMENTAARI

v
Vaatan inimest 15. jaanuar 2016, 17:35
Oma valikud, ka poliitilised, teen inimeste põhjal. Kui ikka mõnes erakonnas on koos kamp sulinägudega tegelasi, teises usaldusväärsemad, siis arvake ära - kelle valin!
Koomulikult pole keegi ideaalne, ka minu valikud mitte.
h
huvitav ? 15. jaanuar 2016, 17:15
Peasekretär ei peagi olema erakonna liige. Ei saadud jah uue põhikirja kinnitamiseks hääli 2/3 kokku , sest sellega oleks pidanud tegelema kohe kongressi algul , kui delegaadid olid kõik saalis. Miks korraldajad seda ei teadnud?
Loe kõiki (11)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee